Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.10.2018 > 10:23 Versiunea pentru printare
Miercuri, 17 octombrie 2018, ora 10:23

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:124 62 27 13 7 4 3 5 3
- voturi pentru (DA):124 62 27 13 7 4 3 5 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Bulai Iulian USR DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Burciu Cristina PSD DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Cherecheș Viorica PNL DA
25. Chichirău Cosette-Paula USR DA
26. Ciocan Dan PSD DA
27. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
28. Cîtea Vasile PSD DA
29. Cobuz Maricela PSD DA
30. Cocoș Vasile PSD DA
31. Codreanu Constantin PMP DA
32. Cosma Lavinia-Corina USR DA
33. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
34. Culeafă Mihai PNL DA
35. Cupă Ion ALDE DA
36. Cupșa Ioan PNL DA
37. Dehelean Silviu USR DA
38. Dinu Cristina-Elena PSD DA
39. Dîrzu Ioan PSD DA
40. Dobrovie Matei-Adrian - DA
41. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
42. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Fădor Angelica PNL DA
45. Floroiu Ionel PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gavrilă Camelia PSD DA
48. Georgescu Nicolae PSD DA
49. Gherman Dumitru PSD DA
50. Gudu Vasile PNL DA
51. Huncă Mihaela - DA
52. Ioniță Antoneta PNL DA
53. Itu Cornel PSD DA
54. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
55. Jivan Luminița-Maria PSD DA
56. Korodi Attila UDMR DA
57. Lazăr Sorin PSD DA
58. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
59. Longher Victoria Minoritati DA
60. Lovin Dumitru ALDE DA
61. Lungu Tudorița PNL DA
62. Lupașcu Costel PSD DA
63. Manole Petre-Florin PSD DA
64. Marica Petru-Sorin PSD DA
65. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
66. Mînzatu Roxana PSD DA
67. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
68. Mușoiu Ștefan PSD DA
69. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
70. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
71. Neagu Nicolae PNL DA
72. Nicoară Romeo Florin PNL DA
73. Nicolicea Eugen PSD DA
74. Niță Nicu PSD DA
75. Olar Corneliu PNL DA
76. Olteanu Daniel ALDE DA
77. Oprea Dumitru PNL DA
78. Oteșanu Daniela PSD DA
79. Pambuccian Varujan Minoritati DA
80. Pană Adriana-Doina PSD DA
81. Paraschiv Rodica PSD DA
82. Pașcan Emil-Marius PMP DA
83. Păle Dănuț PSD DA
84. Pop Georgian PSD DA
85. Popa Florin PSD DA
86. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
87. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
88. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
89. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
90. Roman Florin-Claudiu PNL DA
91. Roman Ioan Sorin PSD DA
92. Romanescu Cristinel PNL DA
93. Roșca Lucreția PSD DA
94. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
95. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
96. Simion Lucian-Eduard PSD DA
97. Simionca Ionuț PMP DA
98. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
99. Spânu Ion PSD DA
100. Stancu Florinel PSD DA
101. Stănescu Alexandru PSD DA
102. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
103. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
104. Szabó Ödön UDMR DA
105. Șarapatin Elvira PSD DA
106. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
107. Șotcan Theodora PSD DA
108. Șovăială Constantin PNL DA
109. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
110. Teiș Alina PSD DA
111. Terea Ioan PSD DA
112. Tîlvăr Angel PSD DA
113. Todor Adrian PSD DA
114. Toma Ilie PSD DA
115. Tripa Florin-Dan PSD DA
116. Tudor Beatrice PSD DA
117. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
118. Varga Vasile PNL DA
119. Velcea Nicolae PSD DA
120. Vîlceanu Dan PNL DA
121. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
122. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
123. Zainea Cornel USR DA
124. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 15 noiembrie 2018, 6:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro