Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.10.2018 > 12:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 17 octombrie 2018, ora 12:08

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:259 127 48 19 16 16 8 15 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Banias Mircea Marius -
15. Barna Ilie Dan USR
16. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Bica Dănuț PNL
22. Birchall Ana PSD
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Boroianu Aurel-Robert PNL
32. Borza Remus-Adrian -
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bran Ioana PSD
36. Bucura-Oprescu Simona PSD
37. Budăi Marius-Constantin PSD
38. Buican Cristian PNL
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bumb Sorin-Ioan PNL
41. Burciu Cristina PSD
42. Calista Mara-Daniela PNL
43. Calotă Florică Ică ALDE
44. Călin Ion PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
47. Cherecheș Florica PNL
48. Cherecheș Viorica PNL
49. Chichirău Cosette-Paula USR
50. Ciocan Dan PSD
51. Ciofu Tamara-Dorina PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Cîtea Vasile PSD
54. Cobuz Maricela PSD
55. Cocoș Vasile PSD
56. Codreanu Constantin PMP
57. Coliu Doru-Petrișor PMP
58. Cosma Andreea PSD
59. Cosma Lavinia-Corina USR
60. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
63. Csoma Botond UDMR
64. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
65. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
66. Culeafă Mihai PNL
67. Cupă Ion ALDE
68. Dan Nicușor Daniel USR
69. Dehelean Silviu USR
70. Dinu Cristina-Elena PSD
71. Dîrzu Ioan PSD
72. Dobre Mircea-Titus -
73. Dobre Victor Paul PNL
74. Dobrică Ionela Viorela PSD
75. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
76. Dobrovie Matei-Adrian -
77. Dohotaru Adrian-Octavian -
78. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
79. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD
81. Dunava Costel Neculai PSD
82. Duruș Vlad-Emanuel USR
83. Erdei Dolóczki István UDMR
84. Farago Petru UDMR
85. Fădor Angelica PNL
86. Firczak Iulius Marian Minoritati
87. Florea Damian PSD
88. Floroiu Ionel PSD
89. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
90. Furic Iarco Minoritati
91. Furtună Mirela PSD
92. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
93. Gavrilă Camelia PSD
94. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
95. Găină Mihăiță PSD
96. Georgescu Nicolae PSD
97. Gerea Andrei Dominic ALDE
98. Gheorghe Andrei Daniel PNL
99. Gheorghe Tinel PNL
100. Gheorghiu Bogdan PNL
101. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
102. Gherman Dumitru PSD
103. Ghilea Găvrilă PNL
104. Ghinea Cristian USR
105. Gilia Claudia PSD
106. Gudu Vasile PNL
107. Halici Nicușor PSD
108. Hărătău Elena PSD
109. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
110. Holban Georgeta-Carmen PSD
111. Huncă Mihaela -
112. Iancu Marius-Ionel PSD
113. Iftimie Neculai PSD
114. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
115. Ionescu George PNL
116. Ioniță Antoneta PNL
117. Iordache Florin PSD
118. Itu Cornel PSD
119. Jivan Luminița-Maria PSD
120. Korodi Attila UDMR
121. Kulcsár-Terza József-György UDMR
122. Lazăr Sorin PSD
123. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
124. Longher Victoria Minoritati
125. Lovin Dumitru ALDE
126. Lungu Tudorița PNL
127. Lupașcu Costel PSD
128. Lupescu Dumitru USR
129. Magyar Loránd-Bálint UDMR
130. Manole Petre-Florin PSD
131. Mareș Mara PNL
132. Marica Petru-Sorin PSD
133. Márton Árpád-Francisc UDMR
134. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
135. Mărgărit Mitică-Marius PSD
136. Meiroșu Marilena-Emilia -
137. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
138. Mînzatu Roxana PSD
139. Mocanu Adrian ALDE
140. Mocioalcă Ion PSD
141. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
142. Movilă Petru PMP
143. Mușoiu Ștefan PSD
144. Nasra Gabriel-Horia PSD
145. Neagu Nicolae PNL
146. Neață Eugen PSD
147. Nechifor Cătălin-Ioan -
148. Nicoară Romeo Florin PNL
149. Nicolae Andrei PSD
150. Nicolicea Eugen PSD
151. Nistor Laurențiu PSD
152. Niță Mihai ALDE
153. Nosa Iuliu PSD
154. Olar Corneliu PNL
155. Olteanu Daniel ALDE
156. Oprea Dumitru PNL
157. Oprișcan Mihai Doru ALDE
158. Oros Nechita-Adrian PNL
159. Oteșanu Daniela PSD
160. Pambuccian Varujan Minoritati
161. Pană Adriana-Doina PSD
162. Paraschiv Rodica PSD
163. Pașcan Emil-Marius PMP
164. Pau Radu - Adrian PSD
165. Păle Dănuț PSD
166. Petcu Toma-Florin ALDE
167. Petrea Gabriel PSD
168. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
169. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
170. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
171. Plumb Rovana PSD
172. Podașcă Gabriela-Maria -
173. Pop Georgian PSD
174. Pop Tudor Rareș USR
175. Popa Florin PSD
176. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
177. Popescu Mariana-Venera Minoritati
178. Popescu Nicolae-Daniel USR
179. Popescu Virgil-Daniel PNL
180. Preda Cezar-Florin PNL
181. Predoiu Marian-Cătălin PNL
182. Presură Alexandra PSD
183. Prisnel Adrian-Claudiu USR
184. Prișcă Răzvan Sorin PNL
185. Radu Anișoara PSD
186. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
187. Rădulescu Alexandru PSD
188. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
189. Răduț Violeta PSD
190. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
191. Roman Florin-Claudiu PNL
192. Roman Ioan Sorin PSD
193. Romanescu Cristinel PNL
194. Roșca Lucreția PSD
195. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
196. Săftoiu Ana Adriana PNL
197. Sefer Cristian-George PMP
198. Seidler Cristian-Gabriel USR
199. Seres Dénes UDMR
200. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
201. Simion Lucian-Eduard PSD
202. Simionca Ionuț PMP
203. Simonis Alfred - Robert PSD
204. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
205. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
206. Solomon Adrian PSD
207. Spânu Ion PSD
208. Stan Viorel PSD
209. Stancu Florinel PSD
210. Stativă Irinel Ioan PSD
211. Stănescu Alexandru PSD
212. Steriu Valeriu-Andrei PSD
213. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
214. Stroe Ionuț-Marian PNL
215. Suciu Matei PSD
216. Suciu Vasile-Daniel PSD
217. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
218. Szabó Ödön UDMR
219. Șarapatin Elvira PSD
220. Șerban Ciprian-Constantin PSD
221. Șimon Gheorghe PSD
222. Șotcan Theodora PSD
223. Șovăială Constantin PNL
224. Ștefan Corneliu PSD
225. Ștefan Ion PNL
226. Ștefan Viorel PSD
227. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
228. Tabugan Ion ALDE
229. Tănăsescu Alina-Elena PSD
230. Teiș Alina PSD
231. Tîlvăr Angel PSD
232. Todor Adrian PSD
233. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
234. Toma Ilie PSD
235. Tomac Eugen PMP
236. Tripa Florin-Dan PSD
237. Tudor Beatrice PSD
238. Tudose Mihai PSD
239. Turcan Raluca PNL
240. Tușa Adriana Diana PSD
241. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
242. Ursu Răzvan-Ion PSD
243. Vasile Daniel Minoritati
244. Vasilescu Lia Olguța PSD
245. Vasilică Radu Costin PSD
246. Vass Levente UDMR
247. Văcaru Alin Vasile -
248. Velcea Nicolae PSD
249. Vexler Silviu Minoritati
250. Vișan George-Gabriel PSD
251. Vîlceanu Dan PNL
252. Vîrză Mihăiță PSD
253. Vlad Sergiu Cosmin USR
254. Vlăducă Oana-Silvia PSD
255. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
256. Weber Mihai PSD
257. Zainea Cornel USR
258. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
259. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 4:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro