Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 31.10.2018 > 10:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 31 octombrie 2018, ora 10:13

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:104 56 21 8 1 7 2 8 1
- voturi pentru (DA):104 56 21 8 1 7 2 8 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balint Liviu-Ioan PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Botez Mihai-Cătălin USR DA
13. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
14. Budăi Marius-Constantin PSD DA
15. Buican Cristian PNL DA
16. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
17. Calista Mara-Daniela PNL DA
18. Calotă Florică Ică ALDE DA
19. Căciulă Aurel PSD DA
20. Călin Ion PSD DA
21. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
22. Cobuz Maricela PSD DA
23. Cocoș Vasile PSD DA
24. Cupă Ion ALDE DA
25. Dinu Cristina-Elena PSD DA
26. Dobre Victor Paul PNL DA
27. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
28. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
29. Erdei Dolóczki István UDMR DA
30. Fădor Angelica PNL DA
31. Floroiu Ionel PSD DA
32. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
33. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
34. Gavrilă Camelia PSD DA
35. Georgescu Nicolae PSD DA
36. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
37. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
38. Hărătău Elena PSD DA
39. Ibram Iusein Minoritati DA
40. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
41. Ioniță Antoneta PNL DA
42. Iordache Florin PSD DA
43. Itu Cornel PSD DA
44. Jivan Luminița-Maria PSD DA
45. Lazăr Sorin PSD DA
46. Longher Victoria Minoritati DA
47. Lovin Dumitru ALDE DA
48. Lungu Tudorița PNL DA
49. Lupescu Dumitru USR DA
50. Macovei Silviu Nicu PSD DA
51. Marica Petru-Sorin PSD DA
52. Mohaci Mihai PSD DA
53. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
54. Movilă Petru PMP DA
55. Neagu Nicolae PNL DA
56. Neață Eugen PSD DA
57. Nistor Laurențiu PSD DA
58. Niță Mihai ALDE DA
59. Niță Nicu PSD DA
60. Nosa Iuliu PSD DA
61. Olteanu Daniel ALDE DA
62. Oprea Dumitru PNL DA
63. Oteșanu Daniela PSD DA
64. Paraschiv Rodica PSD DA
65. Pașcan Emil-Marius PMP DA
66. Păle Dănuț PSD DA
67. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
68. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
69. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
70. Pop Georgian PSD DA
71. Popa Florin PSD DA
72. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
73. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
74. Preda Cezar-Florin PNL DA
75. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
76. Radu Anișoara PSD DA
77. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
78. Răduț Violeta PSD DA
79. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
80. Romanescu Cristinel PNL DA
81. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
82. Simion Lucian-Eduard PSD DA
83. Simonis Alfred - Robert PSD DA
84. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
85. Solomon Adrian PSD DA
86. Spânu Ion PSD DA
87. Stancu Florinel PSD DA
88. Stănescu Alexandru PSD DA
89. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
90. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
91. Șotcan Theodora PSD DA
92. Șovăială Constantin PNL DA
93. Teiș Alina PSD DA
94. Terea Ioan PSD DA
95. Toma Ilie PSD DA
96. Trăilă Cristina PNL DA
97. Tudor Beatrice PSD DA
98. Turcan Raluca PNL DA
99. Tușa Adriana Diana PSD DA
100. Varga Vasile PNL DA
101. Vasile Daniel Minoritati DA
102. Velcea Nicolae PSD DA
103. Zainea Cornel USR DA
104. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 9 decembrie 2018, 21:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro