Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 31.10.2018 > 10:14 Versiunea pentru printare
Miercuri, 31 octombrie 2018, ora 10:14

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:112 55 22 12 1 7 3 9 3
- voturi pentru (DA):112 55 22 12 1 7 3 9 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
16. Budăi Marius-Constantin PSD DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Bulai Iulian USR DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cobuz Maricela PSD DA
26. Cocoș Vasile PSD DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Dinu Cristina-Elena PSD DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
31. Dobrovie Matei-Adrian - DA
32. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Floroiu Ionel PSD DA
35. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
36. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
37. Gavrilă Camelia PSD DA
38. Georgescu Nicolae PSD DA
39. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
40. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
41. Halici Nicușor PSD DA
42. Hărătău Elena PSD DA
43. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
44. Huncă Mihaela - DA
45. Ibram Iusein Minoritati DA
46. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
47. Ion Stelian-Cristian USR DA
48. Ioniță Antoneta PNL DA
49. Iordache Florin PSD DA
50. Itu Cornel PSD DA
51. Jivan Luminița-Maria PSD DA
52. Lazăr Sorin PSD DA
53. Longher Victoria Minoritati DA
54. Lovin Dumitru ALDE DA
55. Lungu Tudorița PNL DA
56. Lupescu Dumitru USR DA
57. Macovei Silviu Nicu PSD DA
58. Marica Petru-Sorin PSD DA
59. Mohaci Mihai PSD DA
60. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
61. Movilă Petru PMP DA
62. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
63. Neagu Nicolae PNL DA
64. Neață Eugen PSD DA
65. Nistor Laurențiu PSD DA
66. Niță Mihai ALDE DA
67. Niță Nicu PSD DA
68. Nosa Iuliu PSD DA
69. Olteanu Daniel ALDE DA
70. Oprea Dumitru PNL DA
71. Oteșanu Daniela PSD DA
72. Paraschiv Rodica PSD DA
73. Pașcan Emil-Marius PMP DA
74. Păle Dănuț PSD DA
75. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
76. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
77. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
78. Pop Georgian PSD DA
79. Popa Florin PSD DA
80. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
81. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
82. Preda Cezar-Florin PNL DA
83. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
84. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
85. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
86. Răduț Violeta PSD DA
87. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
88. Romanescu Cristinel PNL DA
89. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
90. Simion Lucian-Eduard PSD DA
91. Simionca Ionuț PMP DA
92. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
93. Solomon Adrian PSD DA
94. Spânu Ion PSD DA
95. Stancu Florinel PSD DA
96. Stănescu Alexandru PSD DA
97. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
98. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
99. Șotcan Theodora PSD DA
100. Șovăială Constantin PNL DA
101. Teiș Alina PSD DA
102. Terea Ioan PSD DA
103. Toma Ilie PSD DA
104. Trăilă Cristina PNL DA
105. Tudor Beatrice PSD DA
106. Turcan Raluca PNL DA
107. Tușa Adriana Diana PSD DA
108. Varga Vasile PNL DA
109. Vasile Daniel Minoritati DA
110. Velcea Nicolae PSD DA
111. Zainea Cornel USR DA
112. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 10 decembrie 2018, 6:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro