Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.11.2018 > 17:59 Versiunea pentru printare
Luni, 12 noiembrie 2018, ora 17:59

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:125 61 21 18 10 5 - 6 4
- voturi pentru (DA):101 59 1 16 10 5 - 6 4
- voturi împotrivă (NU):21 - 19 2 - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:2 2 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL Abținere
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL NU
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
5. Andronache Gabriel PNL NU
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Bende Sándor UDMR DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Benga Tudor - Vlad USR DA
13. Bica Dănuț PNL NU
14. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
15. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
16. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
17. Bodea Marius PNL NU
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD -
19. Bontea Vlad PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Budăi Marius-Constantin PSD DA
22. Buican Cristian PNL NU
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calista Mara-Daniela PNL NU
27. Calotă Florică Ică ALDE DA
28. Căciulă Aurel PSD DA
29. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
30. Cherecheș Florica PNL NU
31. Cîtea Vasile PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Cosma Lavinia-Corina USR DA
34. Csép Éva-Andrea UDMR DA
35. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
36. Cupă Ion ALDE DA
37. Dehelean Silviu USR NU
38. Dobre Victor Paul PNL NU
39. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
40. Dobrovie Matei-Adrian - DA
41. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
42. Drulă Cătălin USR DA
43. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Farago Petru UDMR DA
48. Florea Damian PSD DA
49. Florea Oana-Consuela PSD DA
50. Gavrilă Camelia PSD DA
51. Găină Mihăiță PSD DA
52. Georgescu Nicolae PSD DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
54. Ghilea Găvrilă PNL NU
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Halici Nicușor PSD DA
57. Hărătău Elena PSD DA
58. Iancu Marius-Ionel PSD DA
59. Ion Stelian-Cristian USR DA
60. Ioniță Antoneta PNL NU
61. Iordache Florin PSD DA
62. Itu Cornel PSD -
63. Korodi Attila UDMR DA
64. Lazăr Sorin PSD DA
65. Lovin Dumitru ALDE DA
66. Lungu Tudorița PNL DA
67. Lupașcu Costel PSD DA
68. Lupescu Dumitru USR DA
69. Macovei Silviu Nicu PSD DA
70. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
72. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
73. Mînzatu Roxana PSD DA
74. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
75. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
76. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
77. Neagu Nicolae PNL NU
78. Neață Eugen PSD DA
79. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
80. Nicolicea Eugen PSD DA
81. Niță Mihai ALDE DA
82. Niță Nicu PSD DA
83. Nosa Iuliu PSD DA
84. Olar Corneliu PNL NU
85. Oprea Dumitru PNL NU
86. Oteșanu Daniela PSD DA
87. Palăr Ionel PNL NU
88. Pambuccian Varujan Minoritati DA
89. Pană Adriana-Doina PSD DA
90. Păle Dănuț PSD DA
91. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
92. Pop Georgian PSD DA
93. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
94. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
95. Presură Alexandra PSD DA
96. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
97. Prună Cristina-Mădălina USR DA
98. Răduț Violeta PSD DA
99. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
100. Romanescu Cristinel PNL NU
101. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
102. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
103. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
104. Simonis Alfred - Robert PSD DA
105. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
106. Solomon Adrian PSD DA
107. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
108. Stancu Florinel PSD DA
109. Stativă Irinel Ioan PSD DA
110. Stănescu Alexandru PSD DA
111. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
112. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
113. Șarapatin Elvira PSD DA
114. Șotcan Theodora PSD DA
115. Ștefan Corneliu PSD DA
116. Teiș Alina PSD DA
117. Toma Ilie PSD DA
118. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
119. Velcea Nicolae PSD DA
120. Vexler Silviu Minoritati DA
121. Vișan George-Gabriel PSD DA
122. Vîrză Mihăiță PSD DA
123. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
124. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
125. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 februarie 2019, 0:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro