Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.11.2018 > 16:48 Versiunea pentru printare
Luni, 12 noiembrie 2018, ora 16:48

Subiect vot: PHCD nr.79/2018 - Propunere 1
PHC 79/2018 privind modificarea anexei la Hotărârea Camerei Deputaților nr.125/2016 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:145 61 32 18 9 4 8 9 4
- voturi pentru (DA):142 61 32 17 8 4 8 9 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:3 - - 1 1 - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD DA
8. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Benga Tudor - Vlad USR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Bichineț Corneliu PMP DA
15. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Bodea Marius PNL DA
19. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
20. Bontea Vlad PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
23. Budăi Marius-Constantin PSD DA
24. Bulai Iulian USR DA
25. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
26. Burciu Cristina PSD DA
27. Calista Mara-Daniela PNL DA
28. Calotă Florică Ică ALDE DA
29. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
30. Cherecheș Florica PNL DA
31. Ciocan Dan PSD DA
32. Cobuz Maricela PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
36. Cosma Lavinia-Corina USR DA
37. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
38. Cristache Cătălin PMP DA
39. Cupă Ion ALDE DA
40. Dehelean Silviu USR DA
41. Dinu Cristina-Elena PSD DA
42. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
43. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
44. Dobrovie Matei-Adrian - Abținere
45. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
46. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
47. Duruș Vlad-Emanuel USR Abținere
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
50. Florea Damian PSD DA
51. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
52. Furic Iarco Minoritati DA
53. Gavrilă Camelia PSD DA
54. Găină Mihăiță PSD DA
55. Georgescu Nicolae PSD DA
56. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
57. Gheorghe Tinel PNL DA
58. Gheorghiu Bogdan PNL DA
59. Gherman Dumitru PSD DA
60. Ghilea Găvrilă PNL DA
61. Gilia Claudia PSD DA
62. Giugea Nicolae PNL DA
63. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
64. Gudu Vasile PNL DA
65. Halici Nicușor PSD DA
66. Hărătău Elena PSD DA
67. Ion Stelian-Cristian USR DA
68. Ioniță Antoneta PNL DA
69. Iordache Florin PSD DA
70. Itu Cornel PSD DA
71. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
72. Jivan Luminița-Maria PSD DA
73. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
74. Lazăr Sorin PSD DA
75. Longher Victoria Minoritati DA
76. Lungu Tudorița PNL DA
77. Lupașcu Costel PSD DA
78. Lupescu Dumitru USR DA
79. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
80. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
81. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
82. Neagu Nicolae PNL DA
83. Neață Eugen PSD DA
84. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
85. Nicolicea Eugen PSD DA
86. Nistor Laurențiu PSD DA
87. Niță Mihai ALDE DA
88. Nosa Iuliu PSD DA
89. Olar Corneliu PNL DA
90. Oprea Dumitru PNL DA
91. Oteșanu Daniela PSD DA
92. Palăr Ionel PNL DA
93. Pambuccian Varujan Minoritati DA
94. Pană Adriana-Doina PSD DA
95. Pașcan Emil-Marius PMP DA
96. Păle Dănuț PSD DA
97. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
98. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
99. Pop Georgian PSD DA
100. Pop Tudor Rareș USR DA
101. Popa Mihai Valentin PSD DA
102. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
103. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
104. Popescu Pavel PNL DA
105. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
106. Preda Cezar-Florin PNL DA
107. Presură Alexandra PSD DA
108. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
109. Prună Cristina-Mădălina USR DA
110. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
111. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
112. Răduț Violeta PSD DA
113. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
114. Roman Ioan Sorin PSD DA
115. Romanescu Cristinel PNL DA
116. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
117. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
118. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
119. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
120. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
121. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
122. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
123. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
124. Stancu Florinel PSD DA
125. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
126. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
127. Șișcu George PNL DA
128. Șotcan Theodora PSD DA
129. Ștefan Ion PNL DA
130. Teiș Alina PSD DA
131. Terea Ioan PSD DA
132. Toma Ilie PSD DA
133. Tomac Eugen PMP DA
134. Trăilă Cristina PNL DA
135. Varga Vasile PNL DA
136. Vasile Daniel Minoritati DA
137. Vass Levente UDMR Abținere
138. Velcea Nicolae PSD DA
139. Vișan George-Gabriel PSD DA
140. Vîrză Mihăiță PSD DA
141. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
142. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
143. Zainea Cornel USR DA
144. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
145. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 10 decembrie 2018, 20:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro