Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.11.2018 > 17:29 Versiunea pentru printare
Marți, 13 noiembrie 2018, ora 17:29

Poziție pe
ordinea de zi:
19
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 616/2018 privind declasificarea unor documente
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:110 50 18 16 8 5 4 9
- voturi pentru (DA):67 50 - 3 - 5 1 8
- voturi împotrivă (NU):43 - 18 13 8 - 3 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
3. Andronache Gabriel PNL NU
4. Antal István-János UDMR NU
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balint Liviu-Ioan PSD DA
7. Bălănescu Alexandru PSD DA
8. Bende Sándor UDMR NU
9. Benedek Zacharie UDMR NU
10. Bica Dănuț PNL NU
11. Bichineț Corneliu PMP DA
12. Bodea Marius PNL NU
13. Botez Mihai-Cătălin USR NU
14. Budăi Marius-Constantin PSD DA
15. Buican Cristian PNL NU
16. Bulai Iulian USR DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
18. Calista Mara-Daniela PNL NU
19. Calotă Florică Ică ALDE DA
20. Căciulă Aurel PSD DA
21. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
22. Cherecheș Florica PNL NU
23. Ciuhodaru Tudor PSD DA
24. Cîtea Vasile PSD DA
25. Cocoș Vasile PSD DA
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
27. Dinu Cristina-Elena PSD DA
28. Dîrzu Ioan PSD DA
29. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
30. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
31. Drulă Cătălin USR DA
32. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
33. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
34. Erdei Dolóczki István UDMR NU
35. Florea Oana-Consuela PSD DA
36. Furic Iarco Minoritati DA
37. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
38. Gavrilă Camelia PSD DA
39. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
41. Gherman Dumitru PSD DA
42. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
43. Halici Nicușor PSD DA
44. Hărătău Elena PSD DA
45. Ion Stelian-Cristian USR NU
46. Ioniță Antoneta PNL NU
47. Iurișniți Cristina-Ionela USR NU
48. Korodi Attila UDMR NU
49. Lazăr Sorin PSD DA
50. Lovin Dumitru ALDE DA
51. Lungu Tudorița PNL NU
52. Lupașcu Costel PSD DA
53. Lupescu Dumitru USR NU
54. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
55. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
56. Mînzatu Roxana PSD DA
57. Moldovan Sorin-Dan PNL NU
58. Neagu Nicolae PNL NU
59. Neață Eugen PSD DA
60. Nicolicea Eugen PSD DA
61. Niță Mihai ALDE DA
62. Niță Nicu PSD DA
63. Oros Nechita-Adrian PNL NU
64. Pambuccian Varujan Minoritati DA
65. Pană Adriana-Doina PSD DA
66. Pașcan Emil-Marius PMP NU
67. Păle Dănuț PSD DA
68. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
69. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
70. Pop Georgian PSD DA
71. Pop Tudor Rareș USR NU
72. Popa Florin PSD DA
73. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
74. Popescu Virgil-Daniel PNL NU
75. Presură Alexandra PSD DA
76. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
77. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
78. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL NU
79. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
80. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
81. Roman Ioan Sorin PSD DA
82. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
83. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
84. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
85. Simionca Ionuț PMP NU
86. Simonis Alfred - Robert PSD DA
87. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
88. Solomon Adrian PSD DA
89. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
90. Stancu Florinel PSD DA
91. Stativă Irinel Ioan PSD DA
92. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
93. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
94. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
95. Șarapatin Elvira PSD DA
96. Șișcu George PNL NU
97. Șotcan Theodora PSD DA
98. Știrbu Gigel-Sorinel PNL NU
99. Toma Ilie PSD DA
100. Tudor Beatrice PSD DA
101. Turcescu Robert-Nicolae PMP NU
102. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
103. Vasile Daniel Minoritati DA
104. Vîlceanu Dan PNL NU
105. Vîrză Mihăiță PSD DA
106. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
107. Vosganian Varujan ALDE DA
108. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
109. Zainea Cornel USR DA
110. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 decembrie 2018, 18:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro