Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.11.2018 > 17:36 Versiunea pentru printare
Marți, 13 noiembrie 2018, ora 17:36

Poziție pe
ordinea de zi:
19
Subiect vot: Amendament respins
PL 616/2018 privind declasificarea unor documente
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:111 50 21 13 7 6 4 9 1
- voturi pentru (DA):40 1 21 13 - - 3 1 1
- voturi împotrivă (NU):66 49 - - 7 6 - 4 -
- abțineri:3 - - - - - 1 2 -
- nu au votat:2 - - - - - - 2 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR NU
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD NU
8. Bălănescu Alexandru PSD NU
9. Bende Sándor UDMR NU
10. Benedek Zacharie UDMR NU
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP Abținere
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD NU
16. Buican Cristian PNL DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
18. Calista Mara-Daniela PNL DA
19. Calotă Florică Ică ALDE NU
20. Căciulă Aurel PSD NU
21. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Ciuhodaru Tudor PSD NU
24. Cîtea Vasile PSD NU
25. Cocoș Vasile PSD NU
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Dinu Cristina-Elena PSD NU
29. Dîrzu Ioan PSD NU
30. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
31. Dobrovie Matei-Adrian - DA
32. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
33. Drulă Cătălin USR DA
34. Dumitrache Ileana Cristina PSD NU
35. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR NU
37. Farago Petru UDMR NU
38. Florea Oana-Consuela PSD NU
39. Furic Iarco Minoritati Abținere
40. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
41. Gavrilă Camelia PSD NU
42. Gavriliță Bianca - Miruna PSD NU
43. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati NU
44. Gherman Dumitru PSD NU
45. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati -
46. Gudu Vasile PNL DA
47. Halici Nicușor PSD NU
48. Hărătău Elena PSD NU
49. Ion Stelian-Cristian USR DA
50. Ioniță Antoneta PNL DA
51. Iordache Florin PSD NU
52. Lazăr Sorin PSD NU
53. Lovin Dumitru ALDE NU
54. Lungu Tudorița PNL DA
55. Lupașcu Costel PSD NU
56. Lupescu Dumitru USR DA
57. Macovei Silviu Nicu PSD NU
58. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
59. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD NU
60. Mînzatu Roxana PSD NU
61. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
62. Movilă Petru PMP DA
63. Neagu Nicolae PNL DA
64. Neață Eugen PSD NU
65. Nicolicea Eugen PSD NU
66. Niță Mihai ALDE NU
67. Niță Nicu PSD NU
68. Olteanu Daniel ALDE NU
69. Oprea Dumitru PNL DA
70. Oros Nechita-Adrian PNL DA
71. Oteșanu Daniela PSD NU
72. Pambuccian Varujan Minoritati -
73. Pașcan Emil-Marius PMP DA
74. Păle Dănuț PSD NU
75. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
76. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD NU
77. Pop Tudor Rareș USR DA
78. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
79. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
80. Presură Alexandra PSD NU
81. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
82. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
83. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
84. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
85. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
86. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
87. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
88. Simionca Ionuț PMP DA
89. Simonis Alfred - Robert PSD NU
90. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
91. Solomon Adrian PSD NU
92. Stancu Florinel PSD NU
93. Stativă Irinel Ioan PSD NU
94. Steriu Valeriu-Andrei PSD NU
95. Stoica Bogdan-Alin Minoritati NU
96. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
97. Șarapatin Elvira PSD NU
98. Șișcu George PNL DA
99. Șotcan Theodora PSD NU
100. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
101. Toma Ilie PSD NU
102. Tudor Beatrice PSD NU
103. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
104. Vasile Daniel Minoritati NU
105. Vîlceanu Dan PNL DA
106. Vîrză Mihăiță PSD NU
107. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
108. Vosganian Varujan ALDE NU
109. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
110. Zainea Cornel USR DA
111. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 februarie 2019, 4:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro