Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.11.2018 > 11:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 14 noiembrie 2018, ora 11:03

Poziție pe
ordinea de zi:
23
Subiect vot: Amendament admis - Pl-x 470/2016 - Amendamentele admise de la 1 la 20
PL 470/2016 privind măsurile de control al tuberculozei
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:126 56 25 17 9 9 3 5 2
- voturi pentru (DA):125 55 25 17 9 9 3 5 2
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Bodea Marius PNL DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
20. Bulai Iulian USR DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Calotă Florică Ică ALDE DA
25. Căciulă Aurel PSD DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Ciuhodaru Tudor PSD DA
28. Cîtea Vasile PSD DA
29. Cobuz Maricela PSD DA
30. Cocoș Vasile PSD NU
31. Cosma Lavinia-Corina USR DA
32. Csép Éva-Andrea UDMR DA
33. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
34. Cupșa Ioan PNL DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dinu Cristina-Elena PSD DA
37. Dîrzu Ioan PSD DA
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Farago Petru UDMR DA
43. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
44. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
45. Gavrilă Camelia PSD DA
46. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
47. Georgescu Nicolae PSD DA
48. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
49. Gheorghe Tinel PNL DA
50. Gherman Dumitru PSD DA
51. Ghinea Cristian USR DA
52. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
53. Gudu Vasile PNL DA
54. Hărătău Elena PSD DA
55. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
56. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
57. Huncă Mihaela - DA
58. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
59. Ioniță Antoneta PNL DA
60. Itu Cornel PSD DA
61. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
62. Lazăr Sorin PSD DA
63. Lovin Dumitru ALDE DA
64. Lungu Tudorița PNL DA
65. Lupașcu Costel PSD DA
66. Lupescu Dumitru USR DA
67. Mareș Mara PNL DA
68. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
69. Mînzatu Roxana PSD DA
70. Movilă Petru PMP DA
71. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
72. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
73. Neagu Nicolae PNL DA
74. Neață Eugen PSD DA
75. Nicolicea Eugen PSD DA
76. Niță Mihai ALDE DA
77. Niță Nicu PSD DA
78. Nosa Iuliu PSD DA
79. Olteanu Daniel ALDE DA
80. Oprea Dumitru PNL DA
81. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
82. Palăr Ionel PNL DA
83. Păle Dănuț PSD DA
84. Petrea Gabriel PSD DA
85. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
86. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
87. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
88. Popa Florin PSD DA
89. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
90. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
91. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
92. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
93. Rădulescu Alexandru PSD DA
94. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
95. Răduț Violeta PSD DA
96. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
97. Roșca Lucreția PSD DA
98. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
99. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
100. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
101. Simionca Ionuț PMP DA
102. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
103. Solomon Adrian PSD DA
104. Spânu Ion PSD DA
105. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
106. Stancu Florinel PSD DA
107. Stativă Irinel Ioan PSD DA
108. Stănescu Alexandru PSD DA
109. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
110. Szabó Ödön UDMR DA
111. Șarapatin Elvira PSD DA
112. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
113. Șotcan Theodora PSD DA
114. Ștefan Ion PNL DA
115. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
116. Teiș Alina PSD DA
117. Terea Ioan PSD DA
118. Toma Ilie PSD DA
119. Tripa Florin-Dan PSD DA
120. Tudor Beatrice PSD DA
121. Velcea Nicolae PSD DA
122. Vîlceanu Dan PNL DA
123. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
124. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
125. Zainea Cornel USR DA
126. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 decembrie 2018, 7:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro