Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.11.2018 > 11:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 14 noiembrie 2018, ora 11:04

Poziție pe
ordinea de zi:
23
Subiect vot: Amendament admis - Pl-x 470/2016 - Amendamentele admise de la 21 la 40
PL 470/2016 privind măsurile de control al tuberculozei
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:132 58 29 18 7 9 4 5 2
- voturi pentru (DA):132 58 29 18 7 9 4 5 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bulai Iulian USR DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Calotă Florică Ică ALDE DA
23. Căciulă Aurel PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Cherecheș Viorica PNL DA
26. Ciocan Dan PSD DA
27. Ciuhodaru Tudor PSD DA
28. Cobuz Maricela PSD DA
29. Cocoș Vasile PSD DA
30. Cosma Lavinia-Corina USR DA
31. Csép Éva-Andrea UDMR DA
32. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
33. Cupșa Ioan PNL DA
34. Dehelean Silviu USR DA
35. Dinu Cristina-Elena PSD DA
36. Dobre Victor Paul PNL DA
37. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
38. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
39. Drulă Cătălin USR DA
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
42. Farago Petru UDMR DA
43. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
44. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
45. Gavrilă Camelia PSD DA
46. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
47. Georgescu Nicolae PSD DA
48. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
49. Gheorghe Tinel PNL DA
50. Gherman Dumitru PSD DA
51. Giugea Nicolae PNL DA
52. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
53. Gudu Vasile PNL DA
54. Hărătău Elena PSD DA
55. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
56. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
57. Huncă Mihaela - DA
58. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
59. Ioniță Antoneta PNL DA
60. Itu Cornel PSD DA
61. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
62. Lazăr Sorin PSD DA
63. Lovin Dumitru ALDE DA
64. Lungu Tudorița PNL DA
65. Lupașcu Costel PSD DA
66. Lupescu Dumitru USR DA
67. Mareș Mara PNL DA
68. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
69. Mînzatu Roxana PSD DA
70. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
71. Movilă Petru PMP DA
72. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
73. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
74. Neagu Nicolae PNL DA
75. Neață Eugen PSD DA
76. Nicolicea Eugen PSD DA
77. Niță Mihai ALDE DA
78. Niță Nicu PSD DA
79. Nosa Iuliu PSD DA
80. Olteanu Daniel ALDE DA
81. Oprea Dumitru PNL DA
82. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
83. Oteșanu Daniela PSD DA
84. Palăr Ionel PNL DA
85. Pașcan Emil-Marius PMP DA
86. Păle Dănuț PSD DA
87. Petrea Gabriel PSD DA
88. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
89. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
90. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
91. Popa Florin PSD DA
92. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
93. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
94. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
95. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
96. Rădulescu Alexandru PSD DA
97. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
98. Răduț Violeta PSD DA
99. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
100. Roșca Lucreția PSD DA
101. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
102. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
103. Simionca Ionuț PMP DA
104. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
105. Solomon Adrian PSD DA
106. Spânu Ion PSD DA
107. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
108. Stancu Florinel PSD DA
109. Stativă Irinel Ioan PSD DA
110. Stănescu Alexandru PSD DA
111. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
112. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
113. Szabó Ödön UDMR DA
114. Șarapatin Elvira PSD DA
115. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
116. Șișcu George PNL DA
117. Șotcan Theodora PSD DA
118. Ștefan Ion PNL DA
119. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
120. Teiș Alina PSD DA
121. Terea Ioan PSD DA
122. Toma Ilie PSD DA
123. Tripa Florin-Dan PSD DA
124. Tudor Beatrice PSD DA
125. Turcan Raluca PNL DA
126. Varga Vasile PNL DA
127. Velcea Nicolae PSD DA
128. Vîlceanu Dan PNL DA
129. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
130. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
131. Zainea Cornel USR DA
132. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 22:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro