Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.11.2018 > 11:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 14 noiembrie 2018, ora 11:04

Poziție pe
ordinea de zi:
23
Subiect vot: Amendament admis - Pl-x 470/2016 - Amendamentele admise de la 41 la 51
PL 470/2016 privind măsurile de control al tuberculozei
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:134 57 29 20 8 9 3 6 2
- voturi pentru (DA):134 57 29 20 8 9 3 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Anton Anton ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Bodea Marius PNL DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
20. Bulai Iulian USR DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Calotă Florică Ică ALDE DA
25. Căciulă Aurel PSD DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciuhodaru Tudor PSD DA
29. Cîtea Vasile PSD DA
30. Cobuz Maricela PSD DA
31. Cocoș Vasile PSD DA
32. Cosma Lavinia-Corina USR DA
33. Csép Éva-Andrea UDMR DA
34. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
35. Cupșa Ioan PNL DA
36. Dehelean Silviu USR DA
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
40. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
41. Drulă Cătălin USR DA
42. Dunava Costel Neculai PSD DA
43. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
44. Erdei Dolóczki István UDMR DA
45. Farago Petru UDMR DA
46. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
47. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
48. Gavrilă Camelia PSD DA
49. Georgescu Nicolae PSD DA
50. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
51. Gheorghe Tinel PNL DA
52. Gherman Dumitru PSD DA
53. Ghinea Cristian USR DA
54. Giugea Nicolae PNL DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Gudu Vasile PNL DA
57. Hărătău Elena PSD DA
58. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
59. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
60. Huncă Mihaela - DA
61. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
62. Ioniță Antoneta PNL DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Lovin Dumitru ALDE DA
67. Lungu Tudorița PNL DA
68. Lupașcu Costel PSD DA
69. Lupescu Dumitru USR DA
70. Mareș Mara PNL DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
72. Mînzatu Roxana PSD DA
73. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
74. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
75. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
76. Neață Eugen PSD DA
77. Nicolicea Eugen PSD DA
78. Niță Mihai ALDE DA
79. Niță Nicu PSD DA
80. Nosa Iuliu PSD DA
81. Olar Corneliu PNL DA
82. Olteanu Daniel ALDE DA
83. Oprea Dumitru PNL DA
84. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
85. Oros Nechita-Adrian PNL DA
86. Oteșanu Daniela PSD DA
87. Palăr Ionel PNL DA
88. Pașcan Emil-Marius PMP DA
89. Păle Dănuț PSD DA
90. Petrea Gabriel PSD DA
91. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
92. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
93. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
94. Popa Florin PSD DA
95. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
96. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
97. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
98. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
99. Rădulescu Alexandru PSD DA
100. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
101. Răduț Violeta PSD DA
102. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
103. Roșca Lucreția PSD DA
104. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
105. Simionca Ionuț PMP DA
106. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
107. Solomon Adrian PSD DA
108. Spânu Ion PSD DA
109. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
110. Stancu Florinel PSD DA
111. Stativă Irinel Ioan PSD DA
112. Stănescu Alexandru PSD DA
113. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
114. Szabó Ödön UDMR DA
115. Șarapatin Elvira PSD DA
116. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
117. Șișcu George PNL DA
118. Șotcan Theodora PSD DA
119. Ștefan Ion PNL DA
120. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
121. Teiș Alina PSD DA
122. Terea Ioan PSD DA
123. Toma Ilie PSD DA
124. Tripa Florin-Dan PSD DA
125. Tudor Beatrice PSD DA
126. Turcan Raluca PNL DA
127. Varga Vasile PNL DA
128. Vasile Daniel Minoritati DA
129. Velcea Nicolae PSD DA
130. Vîlceanu Dan PNL DA
131. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
132. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
133. Zainea Cornel USR DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 decembrie 2018, 21:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro