Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.11.2018 > 12:22 Versiunea pentru printare
Miercuri, 14 noiembrie 2018, ora 12:22

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:238 123 46 18 13 14 6 12 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Antal István-János UDMR
7. Anton Anton ALDE
8. Apjok Norbert UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Barna Ilie Dan USR
15. Bălănescu Alexandru PSD
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Benkő Erika UDMR
21. Bica Dănuț PNL
22. Biró Rozália-Ibolya UDMR
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bode Lucian Nicolae PNL
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
26. Bontea Vlad PSD
27. Botez Mihai-Cătălin USR
28. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
29. Bran Ioana PSD
30. Budăi Marius-Constantin PSD
31. Buican Cristian PNL
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bulai Iulian USR
34. Bumb Sorin-Ioan PNL
35. Burciu Cristina PSD
36. Calista Mara-Daniela PNL
37. Calotă Florică Ică ALDE
38. Căciulă Aurel PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cherecheș Florica PNL
43. Cherecheș Viorica PNL
44. Ciocan Dan PSD
45. Ciolacu Ion-Marcel PSD
46. Ciuhodaru Tudor PSD
47. Cîtea Vasile PSD
48. Cobuz Maricela PSD
49. Cocoș Vasile PSD
50. Cosma Andreea PSD
51. Cosma Lavinia-Corina USR
52. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
53. Cristache Cătălin PMP
54. Csép Éva-Andrea UDMR
55. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
57. Cupșa Ioan PNL
58. Dehelean Silviu USR
59. Dinu Cristina-Elena PSD
60. Dîrzu Ioan PSD
61. Dobre Mircea-Titus -
62. Dobre Victor Paul PNL
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
65. Dohotaru Adrian-Octavian -
66. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
67. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
68. Drulă Cătălin USR
69. Dumitrache Ileana Cristina PSD
70. Dunava Costel Neculai PSD
71. Duruș Vlad-Emanuel USR
72. Farago Petru UDMR
73. Firczak Iulius Marian Minoritati
74. Florea Damian PSD
75. Florea Oana-Consuela PSD
76. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
77. Furic Iarco Minoritati
78. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
79. Gavrilă Camelia PSD
80. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
81. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
82. Găină Mihăiță PSD
83. Georgescu Nicolae PSD
84. Gerea Andrei Dominic ALDE
85. Gheorghe Andrei Daniel PNL
86. Gheorghiu Bogdan PNL
87. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
88. Gherman Dumitru PSD
89. Ghilea Găvrilă PNL
90. Ghinea Cristian USR
91. Gilia Claudia PSD
92. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
93. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
94. Hărătău Elena PSD
95. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
96. Holban Georgeta-Carmen PSD
97. Huncă Mihaela -
98. Iancu Iulian PSD
99. Iancu Marius-Ionel PSD
100. Ibram Iusein Minoritati
101. Iftimie Neculai PSD
102. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
103. Intotero Natalia-Elena PSD
104. Ion Stelian-Cristian USR
105. Ionescu George PNL
106. Ioniță Antoneta PNL
107. Iordache Florin PSD
108. Itu Cornel PSD
109. Jivan Luminița-Maria PSD
110. Kelemen Hunor UDMR
111. Korodi Attila UDMR
112. Lazăr Sorin PSD
113. Longher Victoria Minoritati
114. Lovin Dumitru ALDE
115. Lungu Tudorița PNL
116. Lupașcu Costel PSD
117. Lupescu Dumitru USR
118. Macovei Silviu Nicu PSD
119. Magyar Loránd-Bálint UDMR
120. Manole Petre-Florin PSD
121. Mareș Mara PNL
122. Márton Árpád-Francisc UDMR
123. Mărgărit Mitică-Marius PSD
124. Meiroșu Marilena-Emilia -
125. Mihalescul Dumitru PNL
126. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
127. Mînzatu Roxana PSD
128. Mocanu Adrian ALDE
129. Moldovan Sorin-Dan PNL
130. Nasra Gabriel-Horia PSD
131. Neagu Nicolae PNL
132. Neață Eugen PSD
133. Nechifor Cătălin-Ioan -
134. Nicoară Romeo Florin PNL
135. Nicolicea Eugen PSD
136. Nistor Laurențiu PSD
137. Niță Mihai ALDE
138. Niță Nicu PSD
139. Nosa Iuliu PSD
140. Olar Corneliu PNL
141. Olteanu Daniel ALDE
142. Oprea Dumitru PNL
143. Oprișcan Mihai Doru ALDE
144. Oros Nechita-Adrian PNL
145. Oteșanu Daniela PSD
146. Palăr Ionel PNL
147. Pambuccian Varujan Minoritati
148. Pană Adriana-Doina PSD
149. Pașcan Emil-Marius PMP
150. Pau Radu - Adrian PSD
151. Păle Dănuț PSD
152. Petcu Toma-Florin ALDE
153. Petrea Gabriel PSD
154. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
155. Petric Octavian PSD
156. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
157. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
158. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
159. Ponta Victor-Viorel -
160. Pop Georgian PSD
161. Pop Tudor Rareș USR
162. Popa Florin PSD
163. Popa Mihai Valentin PSD
164. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
165. Popescu Nicolae-Daniel USR
166. Popescu Virgil-Daniel PNL
167. Preda Cezar-Florin PNL
168. Predoiu Marian-Cătălin PNL
169. Presură Alexandra PSD
170. Prișcă Răzvan Sorin PNL
171. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
172. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
173. Rădulescu Alexandru PSD
174. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
175. Rădulescu Dan-Răzvan USR
176. Răduț Violeta PSD
177. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
178. Roman Ioan Sorin PSD
179. Romanescu Cristinel PNL
180. Roșca Lucreția PSD
181. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
182. Săftoiu Ana Adriana PNL
183. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
184. Simion Lucian-Eduard PSD
185. Simionca Ionuț PMP
186. Simonis Alfred - Robert PSD
187. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
188. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
189. Solomon Adrian PSD
190. Spânu Ion PSD
191. Stan Viorel PSD
192. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
193. Stancu Florinel PSD
194. Stativă Irinel Ioan PSD
195. Stănescu Alexandru PSD
196. Steriu Valeriu-Andrei PSD
197. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
198. Suciu Matei PSD
199. Suciu Vasile-Daniel PSD
200. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
201. Szabó Ödön UDMR
202. Șarapatin Elvira PSD
203. Șerban Ciprian-Constantin PSD
204. Șimon Gheorghe PSD
205. Șotcan Theodora PSD
206. Șova Lucian PSD
207. Ștefan Corneliu PSD
208. Ștefan Ion PNL
209. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
210. Tănăsescu Alina-Elena PSD
211. Teiș Alina PSD
212. Terea Ioan PSD
213. Tîlvăr Angel PSD
214. Todor Adrian PSD
215. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
216. Toma Ilie PSD
217. Tripa Florin-Dan PSD
218. Tudor Beatrice PSD
219. Tudose Mihai PSD
220. Turcan Raluca PNL
221. Turcescu Robert-Nicolae PMP
222. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
223. Ursu Răzvan-Ion PSD
224. Varga Glad-Aurel PNL
225. Varga Vasile PNL
226. Vasile Daniel Minoritati
227. Vasilescu Lia Olguța PSD
228. Vasilică Radu Costin PSD
229. Velcea Nicolae PSD
230. Vișan George-Gabriel PSD
231. Vîlceanu Dan PNL
232. Vîrză Mihăiță PSD
233. Vlad Sergiu Cosmin USR
234. Vlăducă Oana-Silvia PSD
235. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
236. Weber Mihai PSD
237. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
238. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 decembrie 2018, 1:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro