Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.11.2018 > 12:23 Versiunea pentru printare
Miercuri, 14 noiembrie 2018, ora 12:23

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:258 129 53 17 15 16 9 11 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Antal István-János UDMR
9. Anton Anton ALDE
10. Apjok Norbert UDMR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Axinte Vasile PSD
13. Babuș Radu PSD
14. Balan Ioan PNL
15. Balint Liviu-Ioan PSD
16. Barna Ilie Dan USR
17. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
18. Bălănescu Alexandru PSD
19. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Bende Sándor UDMR
22. Benedek Zacharie UDMR
23. Benga Tudor - Vlad USR
24. Benkő Erika UDMR
25. Bica Dănuț PNL
26. Bichineț Corneliu PMP
27. Biró Rozália-Ibolya UDMR
28. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
29. Boboc Tudorița-Rodica PSD
30. Boboc Valentin Gabriel PSD
31. Bode Lucian Nicolae PNL
32. Bodea Marius PNL
33. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
34. Bontea Vlad PSD
35. Boroianu Aurel-Robert PNL
36. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
37. Botez Mihai-Cătălin USR
38. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
39. Bran Ioana PSD
40. Budăi Marius-Constantin PSD
41. Buican Cristian PNL
42. Buicu Corneliu-Florin PSD
43. Bumb Sorin-Ioan PNL
44. Burciu Cristina PSD
45. Calista Mara-Daniela PNL
46. Calotă Florică Ică ALDE
47. Căciulă Aurel PSD
48. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
49. Căruceru Aida-Cristina PSD
50. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
51. Cherecheș Florica PNL
52. Cherecheș Viorica PNL
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciolacu Ion-Marcel PSD
55. Ciuhodaru Tudor PSD
56. Cîtea Vasile PSD
57. Cobuz Maricela PSD
58. Cocoș Vasile PSD
59. Coliu Doru-Petrișor PMP
60. Cosma Andreea PSD
61. Cosma Lavinia-Corina USR
62. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
63. Cristache Cătălin PMP
64. Csép Éva-Andrea UDMR
65. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
66. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
67. Cupșa Ioan PNL
68. Dehelean Silviu USR
69. Dinu Cristina-Elena PSD
70. Dîrzu Ioan PSD
71. Dobre Mircea-Titus -
72. Dobre Victor Paul PNL
73. Dobrică Ionela Viorela PSD
74. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
75. Dohotaru Adrian-Octavian -
76. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
77. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
78. Dumitrache Ileana Cristina PSD
79. Dunava Costel Neculai PSD
80. Duruș Vlad-Emanuel USR
81. Erdei Dolóczki István UDMR
82. Farago Petru UDMR
83. Florea Damian PSD
84. Florea Oana-Consuela PSD
85. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
86. Furic Iarco Minoritati
87. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
88. Gavrilă Camelia PSD
89. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
90. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
91. Găină Mihăiță PSD
92. Georgescu Nicolae PSD
93. Gerea Andrei Dominic ALDE
94. Gheorghe Andrei Daniel PNL
95. Gheorghe Tinel PNL
96. Gheorghiu Bogdan PNL
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
98. Gherman Dumitru PSD
99. Ghilea Găvrilă PNL
100. Ghinea Cristian USR
101. Gilia Claudia PSD
102. Giugea Nicolae PNL
103. Goga Octavian PSD
104. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
105. Gudu Vasile PNL
106. Halici Nicușor PSD
107. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
108. Hărătău Elena PSD
109. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
110. Holban Georgeta-Carmen PSD
111. Huncă Mihaela -
112. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
113. Iancu Iulian PSD
114. Iancu Marius-Ionel PSD
115. Ibram Iusein Minoritati
116. Iftimie Neculai PSD
117. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
118. Intotero Natalia-Elena PSD
119. Ion Stelian-Cristian USR
120. Ioniță Antoneta PNL
121. Iordache Florin PSD
122. Itu Cornel PSD
123. Jivan Luminița-Maria PSD
124. Kelemen Hunor UDMR
125. Korodi Attila UDMR
126. Lazăr Sorin PSD
127. Lovin Dumitru ALDE
128. Lungu Tudorița PNL
129. Lupașcu Costel PSD
130. Macovei Silviu Nicu PSD
131. Magyar Loránd-Bálint UDMR
132. Manole Petre-Florin PSD
133. Mareș Mara PNL
134. Márton Árpád-Francisc UDMR
135. Mărgărit Mitică-Marius PSD
136. Meiroșu Marilena-Emilia -
137. Mihalescul Dumitru PNL
138. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
139. Mînzatu Roxana PSD
140. Mocanu Adrian ALDE
141. Mohaci Mihai PSD
142. Moldovan Sorin-Dan PNL
143. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
144. Movilă Petru PMP
145. Nasra Gabriel-Horia PSD
146. Neagu Nicolae PNL
147. Neață Eugen PSD
148. Nechifor Cătălin-Ioan -
149. Nicoară Romeo Florin PNL
150. Nicolicea Eugen PSD
151. Nistor Laurențiu PSD
152. Niță Mihai ALDE
153. Niță Nicu PSD
154. Nosa Iuliu PSD
155. Olar Corneliu PNL
156. Olteanu Daniel ALDE
157. Oprea Dumitru PNL
158. Oprișcan Mihai Doru ALDE
159. Oros Nechita-Adrian PNL
160. Oteșanu Daniela PSD
161. Palăr Ionel PNL
162. Pambuccian Varujan Minoritati
163. Pană Adriana-Doina PSD
164. Pașcan Emil-Marius PMP
165. Pau Radu - Adrian PSD
166. Păle Dănuț PSD
167. Petcu Toma-Florin ALDE
168. Petrea Gabriel PSD
169. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
170. Petric Octavian PSD
171. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
172. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
173. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
174. Podașcă Gabriela-Maria -
175. Ponta Victor-Viorel -
176. Pop Georgian PSD
177. Pop Tudor Rareș USR
178. Popa Florin PSD
179. Popa Mihai Valentin PSD
180. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
181. Popescu Nicolae-Daniel USR
182. Popescu Pavel PNL
183. Preda Cezar-Florin PNL
184. Presură Alexandra PSD
185. Prișcă Răzvan Sorin PNL
186. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
187. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
188. Rădulescu Alexandru PSD
189. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
190. Rădulescu Dan-Răzvan USR
191. Răduț Violeta PSD
192. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
193. Roman Ioan Sorin PSD
194. Romanescu Cristinel PNL
195. Roșca Lucreția PSD
196. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
197. Săftoiu Ana Adriana PNL
198. Sefer Cristian-George PSD
199. Seidler Cristian-Gabriel USR
200. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
201. Simion Lucian-Eduard PSD
202. Simionca Ionuț PMP
203. Simonis Alfred - Robert PSD
204. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
205. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
206. Solomon Adrian PSD
207. Spânu Ion PSD
208. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
209. Stancu Florinel PSD
210. Stativă Irinel Ioan PSD
211. Stănescu Alexandru PSD
212. Steriu Valeriu-Andrei PSD
213. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
214. Stroe Ionuț-Marian PNL
215. Suciu Matei PSD
216. Suciu Vasile-Daniel PSD
217. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
218. Szabó Ödön UDMR
219. Șarapatin Elvira PSD
220. Șerban Ciprian-Constantin PSD
221. Șimon Gheorghe PSD
222. Șișcu George PNL
223. Șotcan Theodora PSD
224. Șova Lucian PSD
225. Ștefan Corneliu PSD
226. Ștefan Ion PNL
227. Ștefan Viorel PSD
228. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
229. Tănăsescu Alina-Elena PSD
230. Teiș Alina PSD
231. Terea Ioan PSD
232. Tîlvăr Angel PSD
233. Todor Adrian PSD
234. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
235. Toma Ilie PSD
236. Tripa Florin-Dan PSD
237. Tudor Beatrice PSD
238. Tudose Mihai PSD
239. Turcan Raluca PNL
240. Turcescu Robert-Nicolae PMP
241. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
242. Ursu Răzvan-Ion PSD
243. Varga Glad-Aurel PNL
244. Varga Vasile PNL
245. Vasile Daniel Minoritati
246. Vasilescu Lia Olguța PSD
247. Vasilică Radu Costin PSD
248. Velcea Nicolae PSD
249. Vișan George-Gabriel PSD
250. Vîlceanu Dan PNL
251. Vîrză Mihăiță PSD
252. Vlad Sergiu Cosmin USR
253. Vlăducă Oana-Silvia PSD
254. Vosganian Varujan ALDE
255. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
256. Weber Mihai PSD
257. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
258. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 decembrie 2018, 3:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro