Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.12.2018 > 16:11 Versiunea pentru printare
Luni, 10 decembrie 2018, ora 16:11

Subiect vot: Introducerea pe ordinea de zi, sub rezerva primirii raportului, a Pl-x 422/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:133 76 19 16 - 8 3 9 2
- voturi pentru (DA):133 76 19 16 - 8 3 9 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ampleev Andrian Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Babuș Radu PSD DA
5. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
6. Bălănescu Alexandru PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benga Tudor - Vlad USR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Bogaciu Alexandra-Corina - DA
14. Bontea Vlad PSD DA
15. Borza Remus-Adrian - DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bulai Iulian USR DA
20. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
21. Burciu Cristina PSD DA
22. Calotă Florică Ică ALDE DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cherecheș Viorica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
29. Ciuhodaru Tudor PSD DA
30. Cîtea Vasile PSD DA
31. Cobuz Maricela PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Cosma Lavinia-Corina USR DA
35. Cristache Cătălin PMP DA
36. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
37. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Dehelean Silviu USR DA
40. Dinu Cristina-Elena PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
42. Fădor Angelica PNL DA
43. Florea Oana-Consuela PSD DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
46. Gavrilă Camelia PSD DA
47. Georgescu Nicolae PSD DA
48. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
49. Gheorghiu Bogdan PNL DA
50. Ghilea Găvrilă PNL DA
51. Gilia Claudia PSD DA
52. Goga Octavian PSD DA
53. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
54. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
55. Hărătău Elena PSD DA
56. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
57. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
58. Iancu Marius-Ionel PSD DA
59. Ibram Iusein Minoritati DA
60. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
61. Ioniță Antoneta PNL DA
62. Iordache Florin PSD DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Lazăr Sorin PSD DA
65. Lovin Dumitru ALDE DA
66. Lupașcu Costel PSD DA
67. Macovei Silviu Nicu PSD DA
68. Marica Petru-Sorin PSD DA
69. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
70. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
71. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
72. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
73. Movilă Petru PMP DA
74. Nicolae Andrei PSD DA
75. Niță Nicu PSD DA
76. Nosa Iuliu PSD DA
77. Olteanu Daniel ALDE DA
78. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
79. Oros Nechita-Adrian PNL DA
80. Palăr Ionel PNL DA
81. Paraschiv Rodica PSD DA
82. Pau Radu - Adrian PSD DA
83. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
84. Pop Georgian PSD DA
85. Pop Tudor Rareș USR DA
86. Popa Florin PSD DA
87. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
88. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
89. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
90. Presură Alexandra PSD DA
91. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
92. Prună Cristina-Mădălina USR DA
93. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
94. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
95. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
96. Roman Florin-Claudiu PNL DA
97. Roman Ioan Sorin PSD DA
98. Romanescu Cristinel PNL DA
99. Roșca Lucreția PSD DA
100. Rotaru Alexandru PSD DA
101. Simion Lucian-Eduard PSD DA
102. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
103. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
104. Stan Viorel PSD DA
105. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
106. Stancu Florinel PSD DA
107. Stănescu Alexandru PSD DA
108. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
109. Suciu Matei PSD DA
110. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
111. Șarapatin Elvira PSD DA
112. Șotcan Theodora PSD DA
113. Ștefan Corneliu PSD DA
114. Tabugan Ion ALDE DA
115. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
116. Teiș Alina PSD DA
117. Terea Ioan PSD DA
118. Tîlvăr Angel PSD DA
119. Toma Ilie PSD DA
120. Tripa Florin-Dan PSD DA
121. Tudor Beatrice PSD DA
122. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
123. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
124. Vasile Daniel Minoritati DA
125. Vasilică Radu Costin PSD DA
126. Velcea Nicolae PSD DA
127. Vișan George-Gabriel PSD DA
128. Vîrză Mihăiță PSD DA
129. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
130. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
131. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
132. Weber Mihai PSD DA
133. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 februarie 2019, 16:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro