Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.12.2018 > 16:11 Versiunea pentru printare
Luni, 10 decembrie 2018, ora 16:11

Subiect vot: Retrimitere la comisie - Pl-x 415/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:149 77 30 18 1 10 4 7 2
- voturi pentru (DA):148 77 30 18 1 10 4 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
7. Bălănescu Alexandru PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Benga Tudor - Vlad USR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogaciu Alexandra-Corina - DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Borza Remus-Adrian - DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
20. Bulai Iulian USR DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calotă Florică Ică ALDE DA
24. Căciulă Aurel PSD DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Ciocan Dan PSD DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Ciuhodaru Tudor PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Codreanu Constantin PMP DA
36. Cosma Lavinia-Corina USR DA
37. Cristache Cătălin PMP DA
38. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
39. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
40. Cupșa Ioan PNL DA
41. Dehelean Silviu USR DA
42. Dinu Cristina-Elena PSD DA
43. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
44. Fădor Angelica PNL DA
45. Florea Oana-Consuela PSD DA
46. Floroiu Ionel PSD DA
47. Ganț Ovidiu Victor Minoritati Abținere
48. Gavrilă Camelia PSD DA
49. Georgescu Nicolae PSD DA
50. Gheorghiu Bogdan PNL DA
51. Ghilea Găvrilă PNL DA
52. Gilia Claudia PSD DA
53. Giugea Nicolae PNL DA
54. Goga Octavian PSD DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Gudu Vasile PNL DA
57. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
58. Hărătău Elena PSD DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
60. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
61. Iancu Marius-Ionel PSD DA
62. Ibram Iusein Minoritati DA
63. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
64. Ioniță Antoneta PNL DA
65. Iordache Florin PSD DA
66. Itu Cornel PSD DA
67. Lazăr Sorin PSD DA
68. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
69. Lovin Dumitru ALDE DA
70. Lungu Tudorița PNL DA
71. Lupașcu Costel PSD DA
72. Lupescu Dumitru USR DA
73. Marica Petru-Sorin PSD DA
74. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
75. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
76. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
77. Mocanu Adrian ALDE DA
78. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
79. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
80. Movilă Petru PMP DA
81. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
82. Neagu Nicolae PNL DA
83. Nicolae Andrei PSD DA
84. Niță Nicu PSD DA
85. Nosa Iuliu PSD DA
86. Olteanu Daniel ALDE DA
87. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
88. Oros Nechita-Adrian PNL DA
89. Palăr Ionel PNL DA
90. Paraschiv Rodica PSD DA
91. Pașcan Emil-Marius PMP DA
92. Pau Radu - Adrian PSD DA
93. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
94. Pop Georgian PSD DA
95. Pop Tudor Rareș USR DA
96. Popa Florin PSD DA
97. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
98. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
99. Presură Alexandra PSD DA
100. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
101. Prună Cristina-Mădălina USR DA
102. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
103. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
104. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
105. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
106. Roman Florin-Claudiu PNL DA
107. Roman Ioan Sorin PSD DA
108. Romanescu Cristinel PNL DA
109. Roșca Lucreția PSD DA
110. Rotaru Alexandru PSD DA
111. Simion Lucian-Eduard PSD DA
112. Simonis Alfred - Robert PSD DA
113. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
114. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
115. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
116. Stan Viorel PSD DA
117. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
118. Stancu Florinel PSD DA
119. Stănescu Alexandru PSD DA
120. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
121. Suciu Matei PSD DA
122. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
123. Șarapatin Elvira PSD DA
124. Șișcu George PNL DA
125. Șotcan Theodora PSD DA
126. Șovăială Constantin PNL DA
127. Ștefan Corneliu PSD DA
128. Ștefan Ion PNL DA
129. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
130. Tabugan Ion ALDE DA
131. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
132. Teiș Alina PSD DA
133. Terea Ioan PSD DA
134. Tîlvăr Angel PSD DA
135. Toma Ilie PSD DA
136. Tripa Florin-Dan PSD DA
137. Tudor Beatrice PSD DA
138. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
139. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
140. Vasile Daniel Minoritati DA
141. Vasilică Radu Costin PSD DA
142. Velcea Nicolae PSD DA
143. Vișan George-Gabriel PSD DA
144. Vîrză Mihăiță PSD DA
145. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
146. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
147. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
148. Weber Mihai PSD DA
149. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 februarie 2019, 17:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro