Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.12.2018 > 10:09 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 decembrie 2018, ora 10:09

Subiect vot: PL-x 397/2018 - nr. crt. 33 devine nr. crt. 3 si retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:128 71 25 16 4 4 2 6
- voturi pentru (DA):127 71 25 15 4 4 2 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ampleev Andrian Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Barna Ilie Dan USR DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Bichineț Corneliu PMP DA
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Bran Ioana PSD DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Chichirău Cosette-Paula USR DA
25. Chiriac Viorel PSD DA
26. Ciocan Dan PSD DA
27. Cîtea Vasile PSD DA
28. Cobuz Maricela PSD DA
29. Cocoș Vasile PSD DA
30. Cosma Lavinia-Corina USR DA
31. Csoma Botond UDMR DA
32. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
33. Cupă Ion ALDE DA
34. Cupșa Ioan PNL DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dîrzu Ioan PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
39. Drulă Cătălin USR Abținere
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Fădor Angelica PNL DA
43. Florea Damian PSD DA
44. Florea Oana-Consuela PSD DA
45. Floroiu Ionel PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Georgescu Nicolae PSD DA
48. Gherman Dumitru PSD DA
49. Gilia Claudia PSD DA
50. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
51. Gudu Vasile PNL DA
52. Halici Nicușor PSD DA
53. Hărătău Elena PSD DA
54. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
55. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
56. Iancu Iulian PSD DA
57. Ibram Iusein Minoritati DA
58. Iftimie Neculai PSD DA
59. Ion Stelian-Cristian USR DA
60. Ioniță Antoneta PNL DA
61. Iordache Florin PSD DA
62. Itu Cornel PSD DA
63. Jivan Luminița-Maria PSD DA
64. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
67. Longher Victoria Minoritati DA
68. Lungu Tudorița PNL DA
69. Lupașcu Costel PSD DA
70. Lupescu Dumitru USR DA
71. Macovei Silviu Nicu PSD DA
72. Manole Petre-Florin PSD DA
73. Marica Petru-Sorin PSD DA
74. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
75. Mînzatu Roxana PSD DA
76. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
77. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
78. Neagu Nicolae PNL DA
79. Neață Eugen PSD DA
80. Nicolae Andrei PSD DA
81. Nistor Laurențiu PSD DA
82. Niță Nicu PSD DA
83. Nosa Iuliu PSD DA
84. Olar Corneliu PNL DA
85. Oprea Dumitru PNL DA
86. Oteșanu Daniela PSD DA
87. Pană Adriana-Doina PSD DA
88. Paraschiv Rodica PSD DA
89. Pașcan Emil-Marius PMP DA
90. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
91. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
92. Popa Florin PSD DA
93. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
94. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
95. Popescu Pavel PNL DA
96. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
97. Prună Cristina-Mădălina USR DA
98. Radu Anișoara PSD DA
99. Rădulescu Alexandru PSD DA
100. Răduț Violeta PSD DA
101. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
102. Roman Florin-Claudiu PNL DA
103. Roman Ioan Sorin PSD DA
104. Romanescu Cristinel PNL DA
105. Roșca Lucreția PSD DA
106. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
107. Simion Lucian-Eduard PSD DA
108. Simonis Alfred - Robert PSD DA
109. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
110. Solomon Adrian PSD DA
111. Stancu Florinel PSD DA
112. Stativă Irinel Ioan PSD DA
113. Stănescu Alexandru PSD DA
114. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
115. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
116. Șarapatin Elvira PSD DA
117. Șișcu George PNL DA
118. Șotcan Theodora PSD DA
119. Șovăială Constantin PNL DA
120. Teiș Alina PSD DA
121. Terea Ioan PSD DA
122. Toma Ilie PSD DA
123. Tudor Beatrice PSD DA
124. Varga Vasile PNL DA
125. Velcea Nicolae PSD DA
126. Vișan George-Gabriel PSD DA
127. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
128. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 februarie 2019, 16:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro