Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.12.2018 > 12:54 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 decembrie 2018, ora 12:54

Subiect vot: Vot final
Adoptare PL 145/2018 privind aprobarea Programului de susținere a producătorilor din sectorul pescuitului și acvaculturii
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:200 139 - - 19 18 - 15 9
- voturi pentru (DA):200 139 - - 19 18 - 15 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
5. Andrușcă Dănuț PSD DA
6. Antal István-János UDMR DA
7. Anton Anton ALDE DA
8. Apjok Norbert UDMR DA
9. Avram Constantin ALDE DA
10. Axinte Vasile PSD DA
11. Babuș Radu PSD DA
12. Balint Liviu-Ioan PSD DA
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
14. Bălănescu Alexandru PSD DA
15. Bănicioiu Nicolae - DA
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
17. Bejinariu Eugen PSD DA
18. Bende Sándor UDMR DA
19. Benedek Zacharie UDMR DA
20. Benkő Erika UDMR DA
21. Birchall Ana PSD DA
22. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
24. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
25. Bogaciu Alexandra-Corina - DA
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
27. Bontea Vlad PSD DA
28. Borza Remus-Adrian - DA
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
30. Bran Ioana PSD DA
31. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
32. Budăi Marius-Constantin PSD DA
33. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
34. Burciu Cristina PSD DA
35. Calotă Florică Ică ALDE DA
36. Căciulă Aurel PSD DA
37. Călin Ion PSD DA
38. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
39. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
40. Chiriac Viorel PSD DA
41. Ciocan Dan PSD DA
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
43. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
44. Ciuhodaru Tudor PSD DA
45. Cîtea Vasile PSD DA
46. Cobuz Maricela PSD DA
47. Cocoș Vasile PSD DA
48. Constantin Daniel - DA
49. Cosma Andreea PSD DA
50. Csép Éva-Andrea UDMR DA
51. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
52. Csoma Botond UDMR DA
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
55. Cupă Ion ALDE DA
56. Dinu Cristina-Elena PSD DA
57. Dîrzu Ioan PSD DA
58. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
59. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
60. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
61. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
62. Dunava Costel Neculai PSD DA
63. Durbacă Eugen - DA
64. Erdei Dolóczki István UDMR DA
65. Farago Petru UDMR DA
66. Florea Damian PSD DA
67. Florea Oana-Consuela PSD DA
68. Floroiu Ionel PSD DA
69. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
70. Furic Iarco Minoritati DA
71. Furtună Mirela PSD DA
72. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
73. Gavrilă Camelia PSD DA
74. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
75. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
76. Găină Mihăiță PSD DA
77. Georgescu Nicolae PSD DA
78. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
79. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
80. Gherman Dumitru PSD DA
81. Gilia Claudia PSD DA
82. Goga Octavian PSD DA
83. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
84. Halici Nicușor PSD DA
85. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
86. Hărătău Elena PSD DA
87. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
88. Huncă Mihaela - DA
89. Iancu Iulian PSD DA
90. Iancu Marius-Ionel PSD DA
91. Ibram Iusein Minoritati DA
92. Iftimie Neculai PSD DA
93. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
94. Intotero Natalia-Elena PSD DA
95. Iordache Florin PSD DA
96. Itu Cornel PSD DA
97. Jivan Luminița-Maria PSD DA
98. Kelemen Hunor UDMR DA
99. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
100. Lazăr Sorin PSD DA
101. Longher Victoria Minoritati DA
102. Lovin Dumitru ALDE DA
103. Lupașcu Costel PSD DA
104. Macovei Silviu Nicu PSD DA
105. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
106. Manole Petre-Florin PSD DA
107. Marica Petru-Sorin PSD DA
108. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
109. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
110. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
111. Mînzatu Roxana PSD DA
112. Mocanu Adrian ALDE DA
113. Mocioalcă Ion PSD DA
114. Mohaci Mihai - DA
115. Mușoiu Ștefan PSD DA
116. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
117. Neață Eugen PSD DA
118. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
119. Nicolae Andrei PSD DA
120. Nicolicea Eugen PSD DA
121. Nistor Laurențiu PSD DA
122. Niță Mihai ALDE DA
123. Niță Nicu PSD DA
124. Nosa Iuliu PSD DA
125. Olteanu Daniel ALDE DA
126. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
127. Oteșanu Daniela PSD DA
128. Pambuccian Varujan Minoritati DA
129. Pană Adriana-Doina PSD DA
130. Paraschiv Rodica PSD DA
131. Pau Radu - Adrian PSD DA
132. Păle Dănuț PSD DA
133. Petcu Toma-Florin ALDE DA
134. Petrea Gabriel PSD DA
135. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
136. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
137. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE DA
138. Plumb Rovana PSD DA
139. Podașcă Gabriela-Maria - DA
140. Pop Georgian PSD DA
141. Popa Florin PSD DA
142. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
143. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
144. Presură Alexandra PSD DA
145. Radu Anișoara PSD DA
146. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
147. Rădulescu Alexandru PSD DA
148. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
149. Răduț Violeta PSD DA
150. Roman Ioan Sorin PSD DA
151. Roșca Lucreția PSD DA
152. Rotaru Alexandru PSD DA
153. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
154. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
155. Sefer Cristian-George PSD DA
156. Seres Dénes UDMR DA
157. Simion Lucian-Eduard PSD DA
158. Simonis Alfred - Robert PSD DA
159. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
160. Solomon Adrian PSD DA
161. Stan Viorel PSD DA
162. Stancu Florinel PSD DA
163. Stativă Irinel Ioan PSD DA
164. Stănescu Alexandru PSD DA
165. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
166. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
167. Suciu Matei PSD DA
168. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
169. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
170. Szabó Ödön UDMR DA
171. Șarapatin Elvira PSD DA
172. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
173. Șimon Gheorghe PSD DA
174. Șotcan Theodora PSD DA
175. Șova Lucian PSD DA
176. Ștefan Corneliu PSD DA
177. Tabugan Ion ALDE DA
178. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
179. Teiș Alina PSD DA
180. Terea Ioan PSD DA
181. Tîlvăr Angel PSD DA
182. Todor Adrian PSD DA
183. Toma Ilie PSD DA
184. Tripa Florin-Dan PSD DA
185. Tudor Beatrice PSD DA
186. Tudose Mihai PSD DA
187. Tușa Adriana Diana PSD DA
188. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
189. Vasile Daniel Minoritati DA
190. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
191. Vasilică Radu Costin PSD DA
192. Vass Levente UDMR DA
193. Velcea Nicolae PSD DA
194. Vișan George-Gabriel PSD DA
195. Vîrză Mihăiță PSD DA
196. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
197. Vosganian Varujan ALDE DA
198. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
199. Weber Mihai PSD DA
200. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 februarie 2019, 6:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro