Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2018 > 16:10 Versiunea pentru printare
Marți, 18 decembrie 2018, ora 16:10

Subiect vot: Retrimitere la comisie - PL 521/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:185 103 30 18 11 6 3 13 1
- voturi pentru (DA):185 103 30 18 11 6 3 13 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
17. Bontea Vlad PSD DA
18. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bran Ioana PSD DA
21. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
22. Budăi Marius-Constantin PSD DA
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Bulai Iulian USR DA
25. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
26. Calotă Florică Ică ALDE DA
27. Căciulă Aurel PSD DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chichirău Cosette-Paula USR DA
31. Ciocan Dan PSD DA
32. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Codreanu Constantin PMP DA
36. Cosma Andreea PSD DA
37. Csép Éva-Andrea UDMR DA
38. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
39. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
40. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
41. Dan Nicușor Daniel USR DA
42. Dehelean Silviu USR DA
43. Dinu Cristina-Elena PSD DA
44. Dîrzu Ioan PSD DA
45. Dobre Victor Paul PNL DA
46. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
47. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
48. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
49. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
50. Drulă Cătălin USR DA
51. Dunava Costel Neculai PSD DA
52. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
53. Erdei Dolóczki István UDMR DA
54. Farago Petru UDMR DA
55. Fădor Angelica PNL DA
56. Florea Oana-Consuela PSD DA
57. Floroiu Ionel PSD DA
58. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
59. Furic Iarco Minoritati DA
60. Furtună Mirela PSD DA
61. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
62. Gavrilă Camelia PSD DA
63. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
64. Găină Mihăiță PSD DA
65. Georgescu Nicolae PSD DA
66. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
67. Gheorghiu Bogdan PNL DA
68. Gherman Dumitru PSD DA
69. Ghilea Găvrilă PNL DA
70. Gilia Claudia PSD DA
71. Giugea Nicolae PNL DA
72. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
73. Gudu Vasile PNL DA
74. Halici Nicușor PSD DA
75. Hărătău Elena PSD DA
76. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
77. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
78. Iancu Marius-Ionel PSD DA
79. Ibram Iusein Minoritati DA
80. Ion Stelian-Cristian USR DA
81. Ioniță Antoneta PNL DA
82. Iordache Florin PSD DA
83. Kelemen Hunor UDMR DA
84. Korodi Attila UDMR DA
85. Lazăr Sorin PSD DA
86. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
87. Longher Victoria Minoritati DA
88. Lovin Dumitru ALDE DA
89. Lupașcu Costel PSD DA
90. Lupescu Dumitru USR DA
91. Macovei Silviu Nicu PSD DA
92. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
93. Manole Petre-Florin PSD DA
94. Marica Petru-Sorin PSD DA
95. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
96. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
97. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
98. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
99. Mînzatu Roxana PSD DA
100. Mohaci Mihai PSD DA
101. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
102. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
103. Mușoiu Ștefan PSD DA
104. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
105. Neagu Nicolae PNL DA
106. Neață Eugen PSD DA
107. Nicolae Andrei PSD DA
108. Nicolicea Eugen PSD DA
109. Nistor Laurențiu PSD DA
110. Niță Nicu PSD DA
111. Nosa Iuliu PSD DA
112. Olar Corneliu PNL DA
113. Oros Nechita-Adrian PNL DA
114. Oteșanu Daniela PSD DA
115. Pambuccian Varujan Minoritati DA
116. Pană Adriana-Doina PSD DA
117. Paraschiv Rodica PSD DA
118. Pau Radu - Adrian PSD DA
119. Păle Dănuț PSD DA
120. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
121. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
122. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
123. Pop Andrei PSD DA
124. Pop Georgian PSD DA
125. Popa Mihai Valentin PSD DA
126. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
127. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
128. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
129. Presură Alexandra PSD DA
130. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
131. Prună Cristina-Mădălina USR DA
132. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
133. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
134. Rădulescu Alexandru PSD DA
135. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
136. Răduț Violeta PSD DA
137. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
138. Roman Florin-Claudiu PNL DA
139. Roman Ioan Sorin PSD DA
140. Romanescu Cristinel PNL DA
141. Roșca Lucreția PSD DA
142. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
143. Sefer Cristian-George PSD DA
144. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
145. Simionca Ionuț PMP DA
146. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
147. Solomon Adrian PSD DA
148. Stancu Florinel PSD DA
149. Stănescu Alexandru PSD DA
150. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
151. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
152. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
153. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
154. Șarapatin Elvira PSD DA
155. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
156. Șimon Gheorghe PSD DA
157. Șișcu George PNL DA
158. Șotcan Theodora PSD DA
159. Șovăială Constantin PNL DA
160. Ștefan Corneliu PSD DA
161. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
162. Tabugan Ion ALDE DA
163. Teiș Alina PSD DA
164. Terea Ioan PSD DA
165. Tîlvăr Angel PSD DA
166. Todor Adrian PSD DA
167. Toma Ilie PSD DA
168. Tripa Florin-Dan PSD DA
169. Tudor Beatrice PSD DA
170. Tudose Mihai PSD DA
171. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
172. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
173. Varga Vasile PNL DA
174. Vasile Daniel Minoritati DA
175. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
176. Vass Levente UDMR DA
177. Velcea Nicolae PSD DA
178. Vișan George-Gabriel PSD DA
179. Vîlceanu Dan PNL DA
180. Vîrză Mihăiță PSD DA
181. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
182. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
183. Vosganian Varujan ALDE DA
184. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
185. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 februarie 2019, 18:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro