Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2018 > 16:13 Versiunea pentru printare
Marți, 18 decembrie 2018, ora 16:13

Subiect vot: Retrimitere la comisie - PL 454/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:191 101 32 18 12 6 5 13 4
- voturi pentru (DA):189 101 32 18 12 6 5 13 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - - - - - - - 2
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Banias Mircea Marius - Abținere
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Bende Sándor UDMR DA
14. Benedek Zacharie UDMR DA
15. Bica Dănuț PNL DA
16. Bichineț Corneliu PMP DA
17. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Bode Lucian Nicolae PNL DA
20. Bontea Vlad PSD DA
21. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
25. Budăi Marius-Constantin PSD DA
26. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
27. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
28. Calotă Florică Ică ALDE DA
29. Căciulă Aurel PSD DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Cherecheș Florica PNL DA
32. Chichirău Cosette-Paula USR DA
33. Ciocan Dan PSD DA
34. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
35. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
36. Cobuz Maricela PSD DA
37. Cocoș Vasile PSD DA
38. Codreanu Constantin PMP DA
39. Cosma Andreea PSD DA
40. Cosma Lavinia-Corina USR DA
41. Csép Éva-Andrea UDMR DA
42. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
43. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
44. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
45. Dan Nicușor Daniel USR DA
46. Dehelean Silviu USR DA
47. Dinu Cristina-Elena PSD DA
48. Dîrzu Ioan PSD DA
49. Dobre Victor Paul PNL DA
50. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
51. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
52. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
53. Drulă Cătălin USR DA
54. Dunava Costel Neculai PSD DA
55. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
56. Erdei Dolóczki István UDMR DA
57. Farago Petru UDMR DA
58. Fădor Angelica PNL DA
59. Florea Oana-Consuela PSD DA
60. Floroiu Ionel PSD DA
61. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
62. Furic Iarco Minoritati DA
63. Furtună Mirela PSD DA
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
65. Gavrilă Camelia PSD DA
66. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
67. Găină Mihăiță PSD DA
68. Georgescu Nicolae PSD DA
69. Gheorghiu Bogdan PNL DA
70. Gherman Dumitru PSD DA
71. Ghilea Găvrilă PNL DA
72. Gilia Claudia PSD DA
73. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
74. Gudu Vasile PNL DA
75. Halici Nicușor PSD DA
76. Hărătău Elena PSD DA
77. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
78. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
79. Huncă Mihaela - Abținere
80. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
81. Iancu Marius-Ionel PSD DA
82. Ibram Iusein Minoritati DA
83. Iftimie Neculai PSD DA
84. Ion Stelian-Cristian USR DA
85. Ioniță Antoneta PNL DA
86. Iordache Florin PSD DA
87. Kelemen Hunor UDMR DA
88. Korodi Attila UDMR DA
89. Lazăr Sorin PSD DA
90. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
91. Longher Victoria Minoritati DA
92. Lovin Dumitru ALDE DA
93. Lupașcu Costel PSD DA
94. Lupescu Dumitru USR DA
95. Macovei Silviu Nicu PSD DA
96. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
97. Manole Petre-Florin PSD DA
98. Marica Petru-Sorin PSD DA
99. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
100. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
101. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
102. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
103. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
104. Movilă Petru PMP DA
105. Mușoiu Ștefan PSD DA
106. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
107. Neagu Nicolae PNL DA
108. Neață Eugen PSD DA
109. Nicolae Andrei PSD DA
110. Nicolicea Eugen PSD DA
111. Nistor Laurențiu PSD DA
112. Niță Nicu PSD DA
113. Nosa Iuliu PSD DA
114. Olar Corneliu PNL DA
115. Oprea Dumitru PNL DA
116. Oros Nechita-Adrian PNL DA
117. Oteșanu Daniela PSD DA
118. Pambuccian Varujan Minoritati DA
119. Pană Adriana-Doina PSD DA
120. Paraschiv Rodica PSD DA
121. Pașcan Emil-Marius PMP DA
122. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
123. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
124. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
125. Pop Andrei PSD DA
126. Pop Georgian PSD DA
127. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
128. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
129. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
130. Presură Alexandra PSD DA
131. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
132. Prună Cristina-Mădălina USR DA
133. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
134. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
135. Rădulescu Alexandru PSD DA
136. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
137. Răduț Violeta PSD DA
138. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
139. Roman Florin-Claudiu PNL DA
140. Roman Ioan Sorin PSD DA
141. Romanescu Cristinel PNL DA
142. Roșca Lucreția PSD DA
143. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
144. Sefer Cristian-George PSD DA
145. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
146. Seres Dénes UDMR DA
147. Simionca Ionuț PMP DA
148. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
149. Solomon Adrian PSD DA
150. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
151. Stan Viorel PSD DA
152. Stancu Florinel PSD DA
153. Stănescu Alexandru PSD DA
154. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
155. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
156. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
157. Suciu Matei PSD DA
158. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
159. Șarapatin Elvira PSD DA
160. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
161. Șimon Gheorghe PSD DA
162. Șișcu George PNL DA
163. Șotcan Theodora PSD DA
164. Șovăială Constantin PNL DA
165. Ștefan Corneliu PSD DA
166. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
167. Tabugan Ion ALDE DA
168. Teiș Alina PSD DA
169. Terea Ioan PSD DA
170. Tîlvăr Angel PSD DA
171. Todor Adrian PSD DA
172. Toma Ilie PSD DA
173. Tripa Florin-Dan PSD DA
174. Tudor Beatrice PSD DA
175. Tudose Mihai PSD DA
176. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
177. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
178. Varga Vasile PNL DA
179. Vasile Daniel Minoritati DA
180. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
181. Vass Levente UDMR DA
182. Velcea Nicolae PSD DA
183. Vișan George-Gabriel PSD DA
184. Vîlceanu Dan PNL DA
185. Vîrză Mihăiță PSD DA
186. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
187. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
188. Vosganian Varujan ALDE DA
189. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
190. Zamfira Constantin-Cătălin - DA
191. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 februarie 2019, 17:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro