Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2018 > 17:05 Versiunea pentru printare
Marți, 18 decembrie 2018, ora 17:05

Subiect vot: PL 725/2018 - amr 12
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:215 118 34 22 14 8 7 11 1
- voturi pentru (DA):215 118 34 22 14 8 7 11 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Ampleev Andrian Minoritati DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Apjok Norbert UDMR DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Balint Liviu-Ioan PSD DA
13. Bălănescu Alexandru PSD DA
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
15. Bejinariu Eugen PSD DA
16. Bende Sándor UDMR DA
17. Benedek Zacharie UDMR DA
18. Benga Tudor - Vlad USR DA
19. Bica Dănuț PNL DA
20. Bichineț Corneliu PMP DA
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
22. Bode Lucian Nicolae PNL DA
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
24. Bontea Vlad PSD DA
25. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
26. Botez Mihai-Cătălin USR DA
27. Bran Ioana PSD DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Budăi Marius-Constantin PSD DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Bulai Iulian USR DA
32. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
33. Calotă Florică Ică ALDE DA
34. Căciulă Aurel PSD DA
35. Călin Ion PSD DA
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
37. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
38. Chichirău Cosette-Paula USR DA
39. Ciocan Dan PSD DA
40. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
41. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
42. Cîtea Vasile PSD DA
43. Cobuz Maricela PSD DA
44. Cocoș Vasile PSD DA
45. Codreanu Constantin PMP DA
46. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
47. Cosma Andreea PSD DA
48. Cosma Lavinia-Corina USR DA
49. Csép Éva-Andrea UDMR DA
50. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
51. Csoma Botond UDMR DA
52. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
53. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
54. Cupă Ion ALDE DA
55. Dehelean Silviu USR DA
56. Dinu Cristina-Elena PSD DA
57. Dîrzu Ioan PSD DA
58. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
59. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
60. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
61. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
62. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
63. Drulă Cătălin USR DA
64. Dunava Costel Neculai PSD DA
65. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
66. Erdei Dolóczki István UDMR DA
67. Farago Petru UDMR DA
68. Fădor Angelica PNL DA
69. Florea Oana-Consuela PSD DA
70. Floroiu Ionel PSD DA
71. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
72. Furic Iarco Minoritati DA
73. Furtună Mirela PSD DA
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
75. Gavrilă Camelia PSD DA
76. Georgescu Nicolae PSD DA
77. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
78. Gherman Dumitru PSD DA
79. Ghilea Găvrilă PNL DA
80. Gilia Claudia PSD DA
81. Giugea Nicolae PNL DA
82. Goga Octavian PSD DA
83. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
84. Gudu Vasile PNL DA
85. Halici Nicușor PSD DA
86. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
87. Hărătău Elena PSD DA
88. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
89. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
90. Iancu Iulian PSD DA
91. Iancu Marius-Ionel PSD DA
92. Ibram Iusein Minoritati DA
93. Iftimie Neculai PSD DA
94. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
95. Ion Stelian-Cristian USR DA
96. Ioniță Antoneta PNL DA
97. Iordache Florin PSD DA
98. Itu Cornel PSD DA
99. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
100. Jivan Luminița-Maria PSD DA
101. Korodi Attila UDMR DA
102. Lazăr Sorin PSD DA
103. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
104. Lovin Dumitru ALDE DA
105. Lungu Tudorița PNL DA
106. Lupașcu Costel PSD DA
107. Lupescu Dumitru USR DA
108. Macovei Silviu Nicu PSD DA
109. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
110. Marica Petru-Sorin PSD DA
111. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
112. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
113. Mihalescul Dumitru PNL DA
114. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
115. Mînzatu Roxana PSD DA
116. Mohaci Mihai PSD DA
117. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
118. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
119. Mușoiu Ștefan PSD DA
120. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
121. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
122. Neagu Nicolae PNL DA
123. Neață Eugen PSD DA
124. Nicoară Romeo Florin PNL DA
125. Nicolae Andrei PSD DA
126. Nistor Laurențiu PSD DA
127. Niță Nicu PSD DA
128. Nosa Iuliu PSD DA
129. Olar Corneliu PNL DA
130. Oprea Dumitru PNL DA
131. Oteșanu Daniela PSD DA
132. Pambuccian Varujan Minoritati DA
133. Pană Adriana-Doina PSD DA
134. Paraschiv Rodica PSD DA
135. Pau Radu - Adrian PSD DA
136. Petrea Gabriel PSD DA
137. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
138. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
139. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
140. Pop Andrei PSD DA
141. Pop Georgian PSD DA
142. Popa Florin PSD DA
143. Popa Mihai Valentin PSD DA
144. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
145. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
146. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
147. Popescu Pavel PNL DA
148. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
149. Presură Alexandra PSD DA
150. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
151. Prună Cristina-Mădălina USR DA
152. Radu Anișoara PSD DA
153. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
154. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
155. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
156. Rădulescu Alexandru PSD DA
157. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
158. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
159. Roman Ioan Sorin PSD DA
160. Romanescu Cristinel PNL DA
161. Roșca Lucreția PSD DA
162. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
163. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
164. Sefer Cristian-George PSD DA
165. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
166. Seres Dénes UDMR DA
167. Simion Lucian-Eduard PSD DA
168. Simionca Ionuț PMP DA
169. Simonis Alfred - Robert PSD DA
170. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
171. Solomon Adrian PSD DA
172. Stan Viorel PSD DA
173. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
174. Stancu Florinel PSD DA
175. Stănescu Alexandru PSD DA
176. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
177. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
178. Suciu Matei PSD DA
179. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
180. Szabó Ödön UDMR DA
181. Șarapatin Elvira PSD DA
182. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
183. Șimon Gheorghe PSD DA
184. Șișcu George PNL DA
185. Șotcan Theodora PSD DA
186. Șovăială Constantin PNL DA
187. Ștefan Corneliu PSD DA
188. Ștefan Ion PNL DA
189. Tabugan Ion ALDE DA
190. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
191. Teiș Alina PSD DA
192. Terea Ioan PSD DA
193. Tîlvăr Angel PSD DA
194. Todor Adrian PSD DA
195. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
196. Toma Ilie PSD DA
197. Tomac Eugen PMP DA
198. Tripa Florin-Dan PSD DA
199. Tudor Beatrice PSD DA
200. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
201. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
202. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
203. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
204. Vasilică Radu Costin PSD DA
205. Vass Levente UDMR DA
206. Velcea Nicolae PSD DA
207. Vexler Silviu Minoritati DA
208. Vișan George-Gabriel PSD DA
209. Vîlceanu Dan PNL DA
210. Vîrză Mihăiță PSD DA
211. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
212. Vosganian Varujan ALDE DA
213. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
214. Zainea Cornel USR DA
215. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 februarie 2019, 18:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro