Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2018 > 17:12 Versiunea pentru printare
Marți, 18 decembrie 2018, ora 17:12

Subiect vot: PL 725/2018 - amr 68
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:214 116 34 22 15 8 7 10 2
- voturi pentru (DA):212 114 34 22 15 8 7 10 2
- voturi împotrivă (NU):2 2 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Ampleev Andrian Minoritati DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Apjok Norbert UDMR DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Balint Liviu-Ioan PSD DA
13. Bălănescu Alexandru PSD DA
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
15. Bejinariu Eugen PSD DA
16. Bende Sándor UDMR DA
17. Benedek Zacharie UDMR DA
18. Benga Tudor - Vlad USR DA
19. Bica Dănuț PNL DA
20. Bichineț Corneliu PMP DA
21. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
23. Bode Lucian Nicolae PNL DA
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
25. Bontea Vlad PSD DA
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
27. Botez Mihai-Cătălin USR DA
28. Bran Ioana PSD DA
29. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
30. Budăi Marius-Constantin PSD DA
31. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
32. Bulai Iulian USR DA
33. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
34. Calotă Florică Ică ALDE DA
35. Căciulă Aurel PSD DA
36. Călin Ion PSD DA
37. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
38. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
39. Chichirău Cosette-Paula USR DA
40. Ciocan Dan PSD DA
41. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
42. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
43. Cîtea Vasile PSD DA
44. Cobuz Maricela PSD DA
45. Cocoș Vasile PSD DA
46. Codreanu Constantin PMP DA
47. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
48. Cosma Andreea PSD DA
49. Cosma Lavinia-Corina USR DA
50. Csép Éva-Andrea UDMR DA
51. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
52. Csoma Botond UDMR DA
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
55. Cupă Ion ALDE DA
56. Cupșa Ioan PNL DA
57. Dehelean Silviu USR DA
58. Dinu Cristina-Elena PSD DA
59. Dîrzu Ioan PSD DA
60. Dobre Victor Paul PNL DA
61. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
62. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
63. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
64. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
66. Drulă Cătălin USR DA
67. Dunava Costel Neculai PSD DA
68. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
69. Erdei Dolóczki István UDMR DA
70. Farago Petru UDMR DA
71. Fădor Angelica PNL DA
72. Florea Oana-Consuela PSD DA
73. Floroiu Ionel PSD DA
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
75. Furic Iarco Minoritati DA
76. Furtună Mirela PSD DA
77. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
78. Gavrilă Camelia PSD DA
79. Georgescu Nicolae PSD DA
80. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
81. Gherman Dumitru PSD DA
82. Ghilea Găvrilă PNL DA
83. Gilia Claudia PSD DA
84. Giugea Nicolae PNL DA
85. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
86. Gudu Vasile PNL DA
87. Halici Nicușor PSD DA
88. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
89. Hărătău Elena PSD DA
90. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
91. Iancu Marius-Ionel PSD DA
92. Ibram Iusein Minoritati DA
93. Iftimie Neculai PSD DA
94. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
95. Ion Stelian-Cristian USR DA
96. Ioniță Antoneta PNL DA
97. Iordache Florin PSD DA
98. Itu Cornel PSD NU
99. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
100. Jivan Luminița-Maria PSD DA
101. Korodi Attila UDMR DA
102. Lazăr Sorin PSD DA
103. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
104. Lovin Dumitru ALDE DA
105. Lupașcu Costel PSD DA
106. Lupescu Dumitru USR DA
107. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
108. Manole Petre-Florin PSD DA
109. Marica Petru-Sorin PSD DA
110. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
111. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
112. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
113. Mihalescul Dumitru PNL DA
114. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD NU
115. Mînzatu Roxana PSD DA
116. Mohaci Mihai PSD DA
117. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
118. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
119. Mușoiu Ștefan PSD DA
120. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
121. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
122. Neagu Nicolae PNL DA
123. Neață Eugen PSD DA
124. Nicoară Romeo Florin PNL DA
125. Nicolae Andrei PSD DA
126. Nistor Laurențiu PSD DA
127. Niță Nicu PSD DA
128. Nosa Iuliu PSD DA
129. Oprea Dumitru PNL DA
130. Oteșanu Daniela PSD DA
131. Pană Adriana-Doina PSD DA
132. Paraschiv Rodica PSD DA
133. Pașcan Emil-Marius PMP DA
134. Petrea Gabriel PSD DA
135. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
136. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
137. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
138. Pop Andrei PSD DA
139. Pop Georgian PSD DA
140. Popa Florin PSD DA
141. Popa Mihai Valentin PSD DA
142. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
143. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
144. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
145. Popescu Pavel PNL DA
146. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
147. Presură Alexandra PSD DA
148. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
149. Prună Cristina-Mădălina USR DA
150. Radu Anișoara PSD DA
151. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
152. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
153. Rădulescu Alexandru PSD DA
154. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
155. Răduț Violeta PSD DA
156. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
157. Roman Florin-Claudiu PNL DA
158. Roman Ioan Sorin PSD DA
159. Romanescu Cristinel PNL DA
160. Roșca Lucreția PSD DA
161. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
162. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
163. Sefer Cristian-George PSD DA
164. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
165. Seres Dénes UDMR DA
166. Simion Lucian-Eduard PSD DA
167. Simionca Ionuț PMP DA
168. Simonis Alfred - Robert PSD DA
169. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
170. Solomon Adrian PSD DA
171. Stan Viorel PSD DA
172. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
173. Stancu Florinel PSD DA
174. Stănescu Alexandru PSD DA
175. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
176. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
177. Suciu Matei PSD DA
178. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
179. Szabó Ödön UDMR DA
180. Șarapatin Elvira PSD DA
181. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
182. Șimon Gheorghe PSD DA
183. Șișcu George PNL DA
184. Șotcan Theodora PSD DA
185. Ștefan Corneliu PSD DA
186. Ștefan Ion PNL DA
187. Tabugan Ion ALDE DA
188. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
189. Teiș Alina PSD DA
190. Terea Ioan PSD DA
191. Tîlvăr Angel PSD DA
192. Todor Adrian PSD DA
193. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
194. Toma Ilie PSD DA
195. Tripa Florin-Dan PSD DA
196. Tudor Beatrice PSD DA
197. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
198. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
199. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
200. Varga Vasile PNL DA
201. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
202. Vasilică Radu Costin PSD DA
203. Vass Levente UDMR DA
204. Velcea Nicolae PSD DA
205. Vexler Silviu Minoritati DA
206. Vișan George-Gabriel PSD DA
207. Vîlceanu Dan PNL DA
208. Vîrză Mihăiță PSD DA
209. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
210. Vosganian Varujan ALDE DA
211. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
212. Zainea Cornel USR DA
213. Zamfira Constantin-Cătălin - DA
214. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 februarie 2019, 18:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro