Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.12.2018 > 17:17 Versiunea pentru printare
Marți, 18 decembrie 2018, ora 17:17

Subiect vot: PL 725/2018 - amr 68
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:212 114 33 24 15 8 6 11 1
- voturi pentru (DA):212 114 33 24 15 8 6 11 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Ampleev Andrian Minoritati DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Apjok Norbert UDMR DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Balint Liviu-Ioan PSD DA
13. Barna Ilie Dan USR DA
14. Bălănescu Alexandru PSD DA
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
16. Bejinariu Eugen PSD DA
17. Bende Sándor UDMR DA
18. Benedek Zacharie UDMR DA
19. Benga Tudor - Vlad USR DA
20. Bica Dănuț PNL DA
21. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
23. Bode Lucian Nicolae PNL DA
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
25. Bontea Vlad PSD DA
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
27. Botez Mihai-Cătălin USR DA
28. Bran Ioana PSD DA
29. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
30. Budăi Marius-Constantin PSD DA
31. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
32. Bulai Iulian USR DA
33. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
34. Calotă Florică Ică ALDE DA
35. Căciulă Aurel PSD DA
36. Călin Ion PSD DA
37. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
38. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
39. Chichirău Cosette-Paula USR DA
40. Ciocan Dan PSD DA
41. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
42. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
43. Cîtea Vasile PSD DA
44. Cobuz Maricela PSD DA
45. Cocoș Vasile PSD DA
46. Codreanu Constantin PMP DA
47. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
48. Cosma Andreea PSD DA
49. Cosma Lavinia-Corina USR DA
50. Csép Éva-Andrea UDMR DA
51. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
52. Csoma Botond UDMR DA
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
55. Cupă Ion ALDE DA
56. Cupșa Ioan PNL DA
57. Dehelean Silviu USR DA
58. Dinu Cristina-Elena PSD DA
59. Dîrzu Ioan PSD DA
60. Dobre Victor Paul PNL DA
61. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
62. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
63. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
64. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
66. Drulă Cătălin USR DA
67. Dunava Costel Neculai PSD DA
68. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
69. Erdei Dolóczki István UDMR DA
70. Farago Petru UDMR DA
71. Fădor Angelica PNL DA
72. Florea Oana-Consuela PSD DA
73. Floroiu Ionel PSD DA
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
75. Furic Iarco Minoritati DA
76. Furtună Mirela PSD DA
77. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
78. Gavrilă Camelia PSD DA
79. Georgescu Nicolae PSD DA
80. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
81. Gherman Dumitru PSD DA
82. Ghinea Cristian USR DA
83. Gilia Claudia PSD DA
84. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
85. Gudu Vasile PNL DA
86. Halici Nicușor PSD DA
87. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
88. Hărătău Elena PSD DA
89. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
90. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
91. Iancu Marius-Ionel PSD DA
92. Ibram Iusein Minoritati DA
93. Iftimie Neculai PSD DA
94. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
95. Ion Stelian-Cristian USR DA
96. Ioniță Antoneta PNL DA
97. Iordache Florin PSD DA
98. Itu Cornel PSD DA
99. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
100. Jivan Luminița-Maria PSD DA
101. Korodi Attila UDMR DA
102. Lazăr Sorin PSD DA
103. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
104. Lovin Dumitru ALDE DA
105. Lungu Tudorița PNL DA
106. Lupașcu Costel PSD DA
107. Lupescu Dumitru USR DA
108. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
109. Manole Petre-Florin PSD DA
110. Marica Petru-Sorin PSD DA
111. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
112. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
113. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
114. Mihalescul Dumitru PNL DA
115. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
116. Mînzatu Roxana PSD DA
117. Mohaci Mihai PSD DA
118. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
119. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
120. Mușoiu Ștefan PSD DA
121. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
122. Neață Eugen PSD DA
123. Nicoară Romeo Florin PNL DA
124. Nicolae Andrei PSD DA
125. Nistor Laurențiu PSD DA
126. Niță Nicu PSD DA
127. Nosa Iuliu PSD DA
128. Oprea Dumitru PNL DA
129. Oteșanu Daniela PSD DA
130. Pambuccian Varujan Minoritati DA
131. Pană Adriana-Doina PSD DA
132. Paraschiv Rodica PSD DA
133. Pașcan Emil-Marius PMP DA
134. Pau Radu - Adrian PSD DA
135. Petrea Gabriel PSD DA
136. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
137. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
138. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
139. Pop Andrei PSD DA
140. Pop Georgian PSD DA
141. Popa Florin PSD DA
142. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
143. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
144. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
145. Popescu Pavel PNL DA
146. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
147. Presură Alexandra PSD DA
148. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
149. Prună Cristina-Mădălina USR DA
150. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
151. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
152. Rădulescu Alexandru PSD DA
153. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
154. Răduț Violeta PSD DA
155. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
156. Roman Florin-Claudiu PNL DA
157. Roman Ioan Sorin PSD DA
158. Romanescu Cristinel PNL DA
159. Roșca Lucreția PSD DA
160. Sefer Cristian-George PSD DA
161. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
162. Seres Dénes UDMR DA
163. Simion Lucian-Eduard PSD DA
164. Simionca Ionuț PMP DA
165. Simonis Alfred - Robert PSD DA
166. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
167. Solomon Adrian PSD DA
168. Stan Viorel PSD DA
169. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
170. Stancu Florinel PSD DA
171. Stănescu Alexandru PSD DA
172. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
173. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
174. Suciu Matei PSD DA
175. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
176. Szabó Ödön UDMR DA
177. Șarapatin Elvira PSD DA
178. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
179. Șimon Gheorghe PSD DA
180. Șișcu George PNL DA
181. Șotcan Theodora PSD DA
182. Șovăială Constantin PNL DA
183. Ștefan Corneliu PSD DA
184. Ștefan Ion PNL DA
185. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
186. Tabugan Ion ALDE DA
187. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
188. Teiș Alina PSD DA
189. Terea Ioan PSD DA
190. Tîlvăr Angel PSD DA
191. Todor Adrian PSD DA
192. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
193. Toma Ilie PSD DA
194. Tripa Florin-Dan PSD DA
195. Tudor Beatrice PSD DA
196. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
197. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
198. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
199. Varga Vasile PNL DA
200. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
201. Vasilică Radu Costin PSD DA
202. Vass Levente UDMR DA
203. Velcea Nicolae PSD DA
204. Vexler Silviu Minoritati DA
205. Vișan George-Gabriel PSD DA
206. Vîlceanu Dan PNL DA
207. Vîrză Mihăiță PSD DA
208. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
209. Vosganian Varujan ALDE DA
210. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
211. Zainea Cornel USR DA
212. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 februarie 2019, 18:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro