Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.12.2018 > 12:38 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 decembrie 2018, ora 12:38

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:199 140 2 4 16 17 4 15 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Antal István-János UDMR
6. Apjok Norbert UDMR
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
12. Bălănescu Alexandru PSD
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Birchall Ana PSD
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bogaciu Alexandra-Corina -
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
24. Bontea Vlad PSD
25. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
26. Botez Mihai-Cătălin USR
27. Bran Ioana PSD
28. Bucura-Oprescu Simona PSD
29. Budăi Marius-Constantin PSD
30. Buicu Corneliu-Florin PSD
31. Burciu Cristina PSD
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Căciulă Aurel PSD
34. Călin Ion PSD
35. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
36. Căruceru Aida-Cristina PSD
37. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
38. Chichirău Cosette-Paula USR
39. Chiriac Viorel PSD
40. Ciocan Dan PSD
41. Ciofu Tamara-Dorina PSD
42. Ciolacu Ion-Marcel PSD
43. Ciuhodaru Tudor PSD
44. Cîtea Vasile PSD
45. Cobuz Maricela PSD
46. Cocoș Vasile PSD
47. Codreanu Constantin PMP
48. Cosma Andreea PSD
49. Cosma Lavinia-Corina USR
50. Csép Éva-Andrea UDMR
51. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
52. Csoma Botond UDMR
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
55. Cupă Ion ALDE
56. Dan Nicușor Daniel USR
57. Dinu Cristina-Elena PSD
58. Dîrzu Ioan PSD
59. Dobrică Ionela Viorela PSD
60. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
61. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
62. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
63. Dumitrache Ileana Cristina PSD
64. Dunava Costel Neculai PSD
65. Erdei Dolóczki István UDMR
66. Farago Petru UDMR
67. Firczak Iulius Marian Minoritati
68. Florea Damian PSD
69. Floroiu Ionel PSD
70. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
71. Furic Iarco Minoritati
72. Furtună Mirela PSD
73. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
74. Gavrilă Camelia PSD
75. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
76. Găină Mihăiță PSD
77. Georgescu Nicolae PSD
78. Gerea Andrei Dominic ALDE
79. Gherman Dumitru PSD
80. Gilia Claudia PSD
81. Goga Octavian PSD
82. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
83. Halici Nicușor PSD
84. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
85. Hărătău Elena PSD
86. Holban Georgeta-Carmen PSD
87. Iancu Iulian PSD
88. Iancu Marius-Ionel PSD
89. Ibram Iusein Minoritati
90. Iftimie Neculai PSD
91. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
92. Intotero Natalia-Elena PSD
93. Iordache Florin PSD
94. Itu Cornel PSD
95. Jivan Luminița-Maria PSD
96. Kelemen Hunor UDMR
97. Korodi Attila UDMR
98. Kulcsár-Terza József-György UDMR
99. Lazăr Sorin PSD
100. Lovin Dumitru ALDE
101. Lupașcu Costel PSD
102. Macovei Silviu Nicu PSD
103. Manole Petre-Florin PSD
104. Marica Petru-Sorin PSD
105. Márton Árpád-Francisc UDMR
106. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
107. Mărgărit Mitică-Marius PSD
108. Mînzatu Roxana PSD
109. Mocanu Adrian ALDE
110. Mohaci Mihai PSD
111. Mușoiu Ștefan PSD
112. Nasra Gabriel-Horia PSD
113. Neață Eugen PSD
114. Nicolae Andrei PSD
115. Nicolicea Eugen PSD
116. Nistor Laurențiu PSD
117. Niță Mihai ALDE
118. Niță Nicu PSD
119. Nosa Iuliu PSD
120. Olteanu Daniel ALDE
121. Oprișcan Mihai Doru ALDE
122. Oteșanu Daniela PSD
123. Pambuccian Varujan Minoritati
124. Pană Adriana-Doina PSD
125. Paraschiv Rodica PSD
126. Pașcan Emil-Marius PMP
127. Pau Radu - Adrian PSD
128. Păle Dănuț PSD
129. Petcu Toma-Florin ALDE
130. Petrea Gabriel PSD
131. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
132. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
133. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
134. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
135. Plumb Rovana PSD
136. Pop Andrei PSD
137. Pop Georgian PSD
138. Popa Florin PSD
139. Popa Mihai Valentin PSD
140. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
141. Popescu Mariana-Venera Minoritati
142. Presură Alexandra PSD
143. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
144. Rădulescu Alexandru PSD
145. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
146. Răduț Violeta PSD
147. Roman Ioan Sorin PSD
148. Roșca Lucreția PSD
149. Rotaru Alexandru PSD
150. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
151. Săftoiu Ana Adriana PNL
152. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
153. Sebestyén Csaba-István UDMR
154. Sefer Cristian-George PSD
155. Simion Lucian-Eduard PSD
156. Simonis Alfred - Robert PSD
157. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
158. Solomon Adrian PSD
159. Stan Viorel PSD
160. Stancu Florinel PSD
161. Stativă Irinel Ioan PSD
162. Stănescu Alexandru PSD
163. Steriu Valeriu-Andrei PSD
164. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
165. Suciu Matei PSD
166. Suciu Vasile-Daniel PSD
167. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
168. Szabó Ödön UDMR
169. Șarapatin Elvira PSD
170. Șerban Ciprian-Constantin PSD
171. Șimon Gheorghe PSD
172. Șotcan Theodora PSD
173. Șova Lucian PSD
174. Ștefan Corneliu PSD
175. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
176. Tabugan Ion ALDE
177. Tănăsescu Alina-Elena PSD
178. Teiș Alina PSD
179. Terea Ioan PSD
180. Tîlvăr Angel PSD
181. Todor Adrian PSD
182. Toma Ilie PSD
183. Tripa Florin-Dan PSD
184. Tudor Beatrice PSD
185. Tudose Mihai PSD
186. Tușa Adriana Diana PSD
187. Ursu Răzvan-Ion PSD
188. Vasile Daniel Minoritati
189. Vasilescu Lia Olguța PSD
190. Vasilică Radu Costin PSD
191. Velcea Nicolae PSD
192. Vexler Silviu Minoritati
193. Vișan George-Gabriel PSD
194. Vîrză Mihăiță PSD
195. Vlăducă Oana-Silvia PSD
196. Vosganian Varujan ALDE
197. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
198. Weber Mihai PSD
199. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 februarie 2019, 16:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro