Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.10.2021 > 17:00 Versiunea pentru printare
Luni, 18 octombrie 2021, ora 17:00

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:227 86 55 40 18 14 12 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț AUR
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Amet Varol Minoritati
10. Andronache Gabriel PNL
11. Andrușceac Antonio AUR
12. Apostol Alin-Gabriel USR
13. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
14. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
15. Axinia Adrian-George AUR
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Badiu Georgel AUR
19. Balan Ioan PNL
20. Balint Liviu-Ioan PNL
21. Banias Mircea Marius PNL
22. Barbu Florin-Ionuț PSD
23. Barcari Rodica-Luminița PNL
24. Barna Ilie Dan USR
25. Băcanu Cristian-Tudor PNL
26. Băltărețu Viorel USR
27. Bende Sándor UDMR
28. Benedek Zacharie UDMR
29. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
30. Bîrcă Constantin PSD
31. Blaga Daniel-Codruț USR
32. Bode Lucian Nicolae PNL
33. Bola Bogdan-Alexandru PNL
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bulai Iulian USR
38. Bulai Oana-Gianina PSD
39. Burciu Cristina PNL
40. Burduja Sebastian-Ioan PNL
41. Calista Mara-Daniela PNL
42. Cambera Oana-Alexandra USR
43. Cătăuță Ana-Maria PSD
44. Căuș Vasile-Aurel PNL
45. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
46. Chichirău Cosette-Paula USR
47. Chirilă Virgil Alin PSD
48. Ciofu Cătălina PNL
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Ciornei Radu Tudor USR
51. Cîtea Vasile PSD
52. Coarnă Dumitru PSD
53. Coleșa Ilie-Alin AUR
54. Constantin Daniel PNL
55. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
56. Cristea Andi-Lucian PSD
57. Cristian Brian USR
58. Crușoveanu Marian PNL
59. Csép Éva-Andrea UDMR
60. Dămureanu Ringo AUR
61. Dehelean Silviu USR
62. Dinu Cristina-Elena PSD
63. Drancă Andrei-Iulian USR
64. Drulă Cătălin USR
65. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
66. Dunava Costel Neculai PSD
67. Farago Petru UDMR
68. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
69. Fălcoi Nicu USR
70. Fechet Mircea PNL
71. Feodor Silviu Minoritati
72. Feodorov Lucian AUR
73. Fifor Mihai-Viorel PSD
74. Florea Oana-Consuela PSD
75. Floroiu Ionel PSD
76. Flucuș Dumitru PNL
77. Gál Károly UDMR
78. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
79. Gavrilă Anamaria -
80. Georgescu Nicolae PSD
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghiu Bogdan PNL
83. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
84. Giurgiu Adrian USR
85. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
86. Gliga Dumitrița PSD
87. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
88. Grecu Ion-Cătălin PSD
89. Grindeanu Sorin Mihai PSD
90. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
91. Halici Nicușor PSD
92. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
93. Holban Georgeta-Carmen PSD
94. Horga Maria-Gabriela PNL
95. Huțu Alexandra PSD
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Ichim Cristian-Paul USR
99. Ilie Victor USR
100. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
101. Intotero Natalia-Elena PSD
102. Ionescu George PNL
103. Ivan Bogdan-Gruia PSD
104. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
105. Kelemen Attila UDMR
106. Kelemen Hunor UDMR
107. Kiss János PNL
108. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
109. Könczei Csaba UDMR
110. Lasca Mihai Ioan -
111. Lazăr Teodor USR
112. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
113. Longher Ghervazen Minoritati
114. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
115. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
116. Lungu Romeo-Daniel PSD
117. Macovei Silviu Nicu PSD
118. Magyar Loránd-Bálint UDMR
119. Manta Claudiu PSD
120. Mărculescu Dumitru PNL
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
123. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
124. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
125. Miklós Zoltán UDMR
126. Mircea Florin PSD
127. Moldovan Sorin-Dan PNL
128. Molnar Ervin PNL
129. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
130. Muncaciu Sorin-Titus AUR
131. Munteanu Remus PSD
132. Murariu Oana USR
133. Muraru Iulian-Alexandru PNL
134. Mușoiu Ștefan PSD
135. Nassar Rodica PSD
136. Năcuță Sorin PNL
137. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
138. Neaga Florian-Claudiu PSD
139. Neagu Denisa-Elena USR
140. Neață Eugen PSD
141. Nechita Aurel PSD
142. Niță Nicu PSD
143. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
144. Oteșanu Daniela PSD
145. Özmen Oana-Marciana USR
146. Pambuccian Varujan Minoritati
147. Paraschiv Rodica PSD
148. Pavelescu Nicolae PSD
149. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
150. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
151. Piper-Savu Florin PSD
152. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
153. Plăiașu Gabriel PNL
154. Polak Tudor PNL
155. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
156. Pop Rareș Tudor USR
157. Popa Radu Mihai PSD
158. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
159. Popescu Dan-Cristian PSD
160. Popescu Vlad-Piedone PSD
161. Popica Eduard-Andrei PSD
162. Predescu Ana-Loredana PSD
163. Predoiu Marian-Cătălin PNL
164. Presură Alexandra PSD
165. Prișcă Răzvan Sorin PNL
166. Prună Cristina-Mădălina USR
167. Pușcașu Lucian-Florin AUR
168. Rafila Alexandru PSD
169. Rasaliu Marian-Iulian PSD
170. Rizea Cristina Camelia USR
171. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
172. Roman Florin-Claudiu PNL
173. Roman Nicolae AUR
174. Rujan Dumitru PNL
175. Rusu Daniel-Gheorghe AUR
176. Salan Viorel PSD
177. Sandu Viorica PSD
178. Sas Lóránt-Zoltan USR
179. Seidler Cristian-Gabriel USR
180. Seres Dénes UDMR
181. Simonis Alfred - Robert PSD
182. Stativă Irinel Ioan PSD
183. Stănescu Vetuța PNL
184. Stângă George-Cătălin PNL
185. Stoian Maria PNL
186. Stoica Elena PSD
187. Stroe Ionuț-Marian PNL
188. Suciu Sebastian-Ilie AUR
189. Suciu Vasile-Daniel PSD
190. Szabó Ödön UDMR
191. Șandru Cosmin PNL
192. Șerban Ciprian-Constantin PSD
193. Șerban Gianina AUR
194. Șimon Gheorghe PSD
195. Șișcu George PNL
196. Șlincu Dan-Constantin PSD
197. Șoldan Gheorghe PSD
198. Șovăială Constantin PNL
199. Tanasă Dan AUR
200. Tănăsescu Alina-Elena PSD
201. Tătaru Nelu PNL
202. Teniță Dragoș-Cătălin USR
203. Teodoroiu Simona-Maya PSD
204. Thellmann Christine PNL
205. Toader Bogdan-Andrei PSD
206. Toda Daniel-Liviu USR
207. Todosiu Beniamin USR
208. Toma Vasilică PSD
209. Trăilă Cristina PNL
210. Tudorache Daniel PSD
211. Tuhuț Radu-Marcel PSD
212. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
213. Turcan Raluca PNL
214. Tușa Adriana Diana PSD
215. Tuță George-Cristian PNL
216. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
217. Țoiu Oana-Silvia USR
218. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
219. Varga Glad-Aurel PNL
220. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
221. Vexler Silviu Minoritati
222. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
223. Volosatîi Boris AUR
224. Vulpescu Ioan PSD
225. Wiener Adrian USR
226. Zakarias Zoltán UDMR
227. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 25 ianuarie 2022, 10:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro