Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.10.2021 > 11:34 Versiunea pentru printare
Marți, 26 octombrie 2021, ora 11:34

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:264 92 64 50 24 17 14 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț AUR
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexandru Victoria-Violeta PNL
9. Alexe Florin-Alexandru PNL
10. Amet Varol Minoritati
11. Andronache Gabriel PNL
12. Andrușceac Antonio AUR
13. Apjok Norbert -
14. Apostol Alin-Gabriel USR
15. Ardelean Ben-Oni PNL
16. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
17. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
18. Axinia Adrian-George AUR
19. Badea Iulian-Alexandru PSD
20. Badea Mihai-Alexandru USR
21. Badiu Georgel AUR
22. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
23. Balan Ioan PNL
24. Balint Liviu-Ioan PNL
25. Banias Mircea Marius PNL
26. Barbu Florin-Ionuț PSD
27. Barna Ilie Dan USR
28. Băcanu Cristian-Tudor PNL
29. Bălășoiu Aurel PSD
30. Băltărețu Viorel USR
31. Bejinariu Eugen PSD
32. Benedek Zacharie UDMR
33. Benga Tudor - Vlad USR
34. Berescu Monica-Elena USR
35. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
36. Bîrcă Constantin PSD
37. Blaga Daniel-Codruț USR
38. Bode Lucian Nicolae PNL
39. Bota Călin-Ioan PNL
40. Botez Mihai-Cătălin USR
41. Budăi Marius-Constantin PSD
42. Buican Cristian PNL
43. Buicu Corneliu-Florin PSD
44. Bulai Oana-Gianina PSD
45. Burciu Cristina PNL
46. Burduja Sebastian-Ioan PNL
47. Buzoianu Diana-Anda USR
48. Calista Mara-Daniela PNL
49. Cambera Oana-Alexandra USR
50. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
51. Cătăuță Ana-Maria PSD
52. Căuș Vasile-Aurel PNL
53. Chichirău Cosette-Paula USR
54. Chirilă Virgil Alin PSD
55. Ciofu Cătălina PNL
56. Ciolacu Ion-Marcel PSD
57. Ciornei Radu Tudor USR
58. Ciubuc Ciprian AUR
59. Cîtea Vasile PSD
60. Coarnă Dumitru PSD
61. Cristescu Radu-Mihai PSD
62. Cristian Brian USR
63. Crîstici Ognean Minoritati
64. Csép Éva-Andrea UDMR
65. Csoma Botond UDMR
66. Cupșa Ioan PNL
67. Dehelean Silviu USR
68. Dinu Cristina-Elena PSD
69. Drancă Andrei-Iulian USR
70. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
71. Dumitru Florian-Emil PNL
72. Dunava Costel Neculai PSD
73. Enachi Raisa AUR
74. Farago Petru UDMR
75. Fădor Angelica PNL
76. Feodor Silviu Minoritati
77. Feodorov Lucian AUR
78. Fifor Mihai-Viorel PSD
79. Firczak Iulius Marian Minoritati
80. Florea Daniel PSD
81. Florea Oana-Consuela PSD
82. Floroiu Ionel PSD
83. Focșa Dumitru-Viorel AUR
84. Folescu Cornel-Vasile PSD
85. Gál Károly UDMR
86. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
87. Gavrilă Anamaria -
88. Georgescu Nicolae PSD
89. Gheba Daniel-Sorin USR
90. Gheorghe Andrei Daniel PNL
91. Gheorghiu Bogdan PNL
92. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
93. Ghiță Daniel-Florin PSD
94. Giurgiu Adrian USR
95. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
96. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
97. Grecu Ion-Cătălin PSD
98. Grindeanu Sorin Mihai PSD
99. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
100. Gudu Michael PNL
101. Hajdu Gábor UDMR
102. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
103. Havârneanu Filip USR
104. Holban Georgeta-Carmen PSD
105. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
106. Huțu Alexandra PSD
107. Iancu Marius-Ionel PSD
108. Ichim Cristian-Paul USR
109. Ilie Victor USR
110. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
111. Intotero Natalia-Elena PSD
112. Ion Stelian-Cristian USR
113. Ionescu George PNL
114. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
115. Kelemen Attila UDMR
116. Kelemen Hunor UDMR
117. Kiss János PNL
118. Kocsis-Cristea Alexandru PNL
119. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
120. Könczei Csaba UDMR
121. Kulcsár-Terza József-György UDMR
122. Ladányi László-Zsolt UDMR
123. Lazăr Ion-Marian USR
124. Lazăr Teodor USR
125. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
126. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
127. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
128. Lungu Romeo-Daniel PSD
129. Lupu Andrei-Răzvan USR
130. Macovei Silviu Nicu PSD
131. Magyar Loránd-Bálint UDMR
132. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
133. Mang Ioan PSD
134. Manta Claudiu PSD
135. Marșalic Jaro Norbert PNL
136. Mărculescu Dumitru PNL
137. Mărgărit Mitică-Marius PSD
138. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
139. Miftode Marius-Andrei USR
140. Miklós Zoltán UDMR
141. Mina Marian PSD
142. Mircea Florin PSD
143. Miruță Radu-Dinel USR
144. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL
145. Moisin Radu-Marin PNL
146. Moldovan Sorin-Dan PNL
147. Molnar Ervin PNL
148. Molnar Radu-Iulian USR
149. Morar Olivia-Diana PNL
150. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
151. Muncaciu Sorin-Titus AUR
152. Munteanu Remus PSD
153. Muraru Iulian-Alexandru PNL
154. Mușoiu Ștefan PSD
155. Nacov Gheorghe Minoritati
156. Nagy Szabolcs UDMR
157. Nagy Vasile AUR
158. Năcuță Sorin PNL
159. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
160. Neaga Florian-Claudiu PSD
161. Neagu Denisa-Elena USR
162. Neață Eugen PSD
163. Nechita Aurel PSD
164. Niță Nicu PSD
165. Olar Corneliu PNL
166. Oteșanu Daniela PSD
167. Özmen Oana-Marciana USR
168. Paladi George-Adrian PSD
169. Panait Radu USR
170. Paraschiv Rodica PSD
171. Pavelescu Nicolae PSD
172. Păunescu Silviu-Titus AUR
173. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
174. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
175. Piper-Savu Florin PSD
176. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
177. Plăiașu Gabriel PNL
178. Polak Tudor PNL
179. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
180. Pop Rareș Tudor USR
181. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
182. Popescu Dan-Cristian PSD
183. Popescu Pavel PNL
184. Popescu Virgil-Daniel PNL
185. Popescu Vlad-Piedone PSD
186. Popica Eduard-Andrei PSD
187. Predescu Ana-Loredana PSD
188. Predoiu Marian-Cătălin PNL
189. Presură Alexandra PSD
190. Prișcă Răzvan Sorin PNL
191. Prună Cristina-Mădălina USR
192. Prunean Alin-Costel USR
193. Pușcașu Lucian-Florin AUR
194. Rasaliu Marian-Iulian PSD
195. Rizea Cristina Camelia USR
196. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
197. Roman Florin-Claudiu PNL
198. Roman Nicolae AUR
199. Salan Viorel PSD
200. Sandu Viorica PSD
201. Sas Lóránt-Zoltan USR
202. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
203. Scripnic Lilian AUR
204. Seidler Cristian-Gabriel USR
205. Seres Dénes UDMR
206. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
207. Simion George-Nicolae AUR
208. Solomon Adrian PSD
209. Stancu Ionel Minoritati
210. Stancu Paul PSD
211. Stativă Irinel Ioan PSD
212. Stângă George-Cătălin PNL
213. Stoian Maria PNL
214. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
215. Stoica Ciprian-Titi AUR
216. Stoica Diana USR
217. Stoica Elena PSD
218. Stoica Ștefan-Bucur PNL
219. Suciu Sebastian-Ilie AUR
220. Suciu Vasile-Daniel PSD
221. Șandru Cosmin PNL
222. Șerban Ciprian-Constantin PSD
223. Șerban Gianina AUR
224. Șimon Gheorghe PSD
225. Șișcu George PNL
226. Șlincu Dan-Constantin PSD
227. Șoldan Gheorghe PSD
228. Șoptică Costel PNL
229. Șovăială Constantin PNL
230. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
231. Tanasă Dan AUR
232. Tănase Antonel PNL
233. Tănăsescu Alina-Elena PSD
234. Tătaru Nelu PNL
235. Teniță Dragoș-Cătălin USR
236. Teodoroiu Simona-Maya PSD
237. Terente Eugen USR
238. Thellmann Christine PNL
239. Toader Bogdan-Andrei PSD
240. Tobă Francisc -
241. Toda Daniel-Liviu USR
242. Todosiu Beniamin USR
243. Toma Ilie PSD
244. Toma Vasilică PSD
245. Trăilă Cristina PNL
246. Trif Bogdan Gheorghe PSD
247. Tudorache Daniel PSD
248. Tuhuț Radu-Marcel PSD
249. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
250. Turcan Raluca PNL
251. Tușa Adriana Diana PSD
252. Tuță George-Cristian PNL
253. Țachianu Marian PSD
254. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
255. Țoiu Oana-Silvia USR
256. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
257. Varga Glad-Aurel PNL
258. Vexler Silviu Minoritati
259. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
260. Volosatîi Boris AUR
261. Vulpescu Ioan PSD
262. Weber Mihai PSD
263. Zakarias Zoltán UDMR
264. Zetea Gabriel-Valer PSD

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 17 ianuarie 2022, 21:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro