Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.11.2021 > 11:35 Versiunea pentru printare
Miercuri, 3 noiembrie 2021, ora 11:35

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:299 100 68 52 27 20 18 14

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Aelenei Dănuț AUR
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta PNL
8. Amet Varol Minoritati
9. Andrei Alexandru-Ioan PNL
10. Andronache Gabriel PNL
11. Apostol Alin-Gabriel USR
12. Ardelean Ben-Oni PNL
13. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
14. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
15. Axinia Adrian-George AUR
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Badiu Georgel AUR
19. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
20. Balan Ioan PNL
21. Balint Liviu-Ioan PNL
22. Banias Mircea Marius PNL
23. Barbu Florin-Ionuț PSD
24. Barcari Rodica-Luminița -
25. Barna Ilie Dan USR
26. Băcanu Cristian-Tudor PNL
27. Bălășoiu Aurel PSD
28. Băltărețu Viorel USR
29. Bejinariu Eugen PSD
30. Bende Sándor UDMR
31. Benedek Zacharie UDMR
32. Benga Tudor - Vlad USR
33. Berescu Monica-Elena USR
34. Biró Rozália-Ibolya UDMR
35. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
36. Bîrcă Constantin PSD
37. Blaga Daniel-Codruț USR
38. Bode Lucian Nicolae PNL
39. Bola Bogdan-Alexandru -
40. Bota Călin-Ioan PNL
41. Botez Mihai-Cătălin USR
42. Bucura-Oprescu Simona PSD
43. Buicu Corneliu-Florin PSD
44. Bulai Iulian USR
45. Bulai Oana-Gianina PSD
46. Burciu Cristina PNL
47. Burduja Sebastian-Ioan PNL
48. Buzoianu Diana-Anda USR
49. Calista Mara-Daniela PNL
50. Cambera Oana-Alexandra USR
51. Cătăuță Ana-Maria PSD
52. Căuș Vasile-Aurel PNL
53. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
54. Chichirău Cosette-Paula USR
55. Chira Claudiu-Martin -
56. Chirilă Virgil Alin PSD
57. Ciofu Cătălina PNL
58. Ciolacu Ion-Marcel PSD
59. Ciornei Radu Tudor USR
60. Ciubuc Ciprian AUR
61. Coarnă Dumitru PSD
62. Coleșa Ilie-Alin AUR
63. Constantin Daniel PNL
64. Cristea Andi-Lucian PSD
65. Cristescu Radu-Mihai PSD
66. Cristian Brian USR
67. Crîstici Ognean Minoritati
68. Crușoveanu Marian PNL
69. Csép Éva-Andrea UDMR
70. Csoma Botond UDMR
71. Cupșa Ioan PNL
72. Dancă Ionel -
73. Dămureanu Ringo AUR
74. Dehelean Silviu USR
75. Dinu Cristina-Elena PSD
76. Drancă Andrei-Iulian USR
77. Drulă Cătălin USR
78. Dumitrache Ileana Cristina PSD
79. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
80. Dumitru Florian-Emil PNL
81. Dunava Costel Neculai PSD
82. Enachi Raisa AUR
83. Farago Petru UDMR
84. Fădor Angelica PNL
85. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
86. Fălcoi Nicu USR
87. Fechet Mircea PNL
88. Feodor Silviu Minoritati
89. Feodorov Lucian AUR
90. Fifor Mihai-Viorel PSD
91. Firczak Iulius Marian Minoritati
92. Florea Daniel PSD
93. Florea Oana-Consuela PSD
94. Floroiu Ionel PSD
95. Flucuș Dumitru PNL
96. Focșa Dumitru-Viorel AUR
97. Folescu Cornel-Vasile PSD
98. Furtună Mirela PSD
99. Gál Károly UDMR
100. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
101. Gavrilă Anamaria -
102. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
103. Georgescu Nicolae PSD
104. Gheba Daniel-Sorin USR
105. Gheorghe Andrei Daniel PNL
106. Gheorghiu Bogdan PNL
107. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
108. Ghiță Daniel-Florin PSD
109. Giugea Nicolae -
110. Giurgiu Adrian USR
111. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
112. Gliga Dumitrița PSD
113. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
114. Grecu Ion-Cătălin PSD
115. Grindeanu Sorin Mihai PSD
116. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
117. Gudu Michael PNL
118. Hajdu Gábor UDMR
119. Halici Nicușor PSD
120. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
121. Havârneanu Filip USR
122. Hărătău Elena PNL
123. Holban Georgeta-Carmen PSD
124. Horga Maria-Gabriela PNL
125. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
126. Huțu Alexandra PSD
127. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
128. Iancu Marius-Ionel PSD
129. Ibram Iusein Minoritati
130. Ichim Cristian-Paul USR
131. Ilie Victor USR
132. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
133. Intotero Natalia-Elena PSD
134. Ion Stelian-Cristian USR
135. Ionescu George -
136. Ivan Bogdan-Gruia PSD
137. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
138. Kelemen Attila UDMR
139. Kelemen Hunor UDMR
140. Kiss János PNL
141. Kocsis-Cristea Alexandru -
142. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
143. Könczei Csaba UDMR
144. Kulcsár-Terza József-György UDMR
145. Ladányi László-Zsolt UDMR
146. Lasca Mihai Ioan -
147. Lazăr Ion-Marian USR
148. Lazăr Teodor USR
149. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
150. Longher Ghervazen Minoritati
151. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
152. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
153. Lungu Romeo-Daniel PSD
154. Macovei Silviu Nicu PSD
155. Magyar Loránd-Bálint UDMR
156. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
157. Mang Ioan PSD
158. Manta Claudiu PSD
159. Marșalic Jaro Norbert PNL
160. Mărculescu Dumitru PNL
161. Mărgărit Mitică-Marius PSD
162. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
163. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
164. Miklós Zoltán UDMR
165. Mina Marian PSD
166. Mircea Florin PSD
167. Mitrea Dumitrina AUR
168. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL
169. Moldovan Sorin-Dan PNL
170. Molnar Radu-Iulian USR
171. Morar Olivia-Diana PNL
172. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
173. Muncaciu Sorin-Titus AUR
174. Munteanu Remus PSD
175. Murariu Oana USR
176. Muraru Iulian-Alexandru PNL
177. Mușoiu Ștefan PSD
178. Nacov Gheorghe Minoritati
179. Nagy Szabolcs UDMR
180. Năcuță Sorin PNL
181. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
182. Neaga Florian-Claudiu PSD
183. Neagu Denisa-Elena USR
184. Neață Eugen PSD
185. Nechita Aurel PSD
186. Niță Nicu PSD
187. Olar Corneliu PNL
188. Orban Ludovic -
189. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
190. Oteșanu Daniela PSD
191. Özmen Oana-Marciana USR
192. Paladi George-Adrian PSD
193. Pambuccian Varujan Minoritati
194. Panait Radu USR
195. Paraschiv Rodica PSD
196. Pavelescu Nicolae PSD
197. Păunescu Silviu-Titus AUR
198. Pecingină Gheorghe PNL
199. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
200. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
201. Piper-Savu Florin PSD
202. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
203. Plăiașu Gabriel -
204. Polak Tudor PNL
205. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
206. Pop Darius AUR
207. Pop Rareș Tudor USR
208. Popa Radu Mihai PSD
209. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
210. Popescu Dan-Cristian PSD
211. Popescu Pavel PNL
212. Popescu Vlad-Piedone PSD
213. Predoiu Marian-Cătălin PNL
214. Presură Alexandra PSD
215. Prișcă Răzvan Sorin PNL
216. Prună Cristina-Mădălina USR
217. Prunean Alin-Costel USR
218. Pușcașu Lucian-Florin AUR
219. Rafila Alexandru PSD
220. Rasaliu Marian-Iulian PSD
221. Rizea Cristina Camelia USR
222. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
223. Roman Florin-Claudiu PNL
224. Roman Nicolae AUR
225. Roșca Mircea PNL
226. Rujan Dumitru PNL
227. Rusu Daniel-Gheorghe AUR
228. Salan Viorel PSD
229. Sandu Viorica PSD
230. Sas Lóránt-Zoltan USR
231. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
232. Scripnic Lilian AUR
233. Seidler Cristian-Gabriel USR
234. Seres Dénes UDMR
235. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
236. Simion George-Nicolae AUR
237. Simonis Alfred - Robert PSD
238. Solomon Adrian PSD
239. Stancu Ionel Minoritati
240. Stancu Paul PSD
241. Stativă Irinel Ioan PSD
242. Stănescu Vetuța PNL
243. Stângă George-Cătălin PNL
244. Stoian Maria PNL
245. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
246. Stoica Ciprian-Titi AUR
247. Stoica Diana USR
248. Stoica Elena PSD
249. Stoica Ștefan-Bucur PNL
250. Stroe Ionuț-Marian PNL
251. Suciu Sebastian-Ilie AUR
252. Suciu Vasile-Daniel PSD
253. Szabó Ödön UDMR
254. Șandru Cosmin PNL
255. Șerban Ciprian-Constantin PSD
256. Șerban Gianina AUR
257. Șimon Gheorghe PSD
258. Șișcu George PNL
259. Șlincu Dan-Constantin PSD
260. Șoldan Gheorghe PSD
261. Șoptică Costel PNL
262. Șovăială Constantin -
263. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
264. Tanasă Dan AUR
265. Tănase Antonel -
266. Tătaru Nelu PNL
267. Teniță Dragoș-Cătălin USR
268. Teodoroiu Simona-Maya PSD
269. Terente Eugen USR
270. Thellmann Christine PNL
271. Toader Bogdan-Andrei PSD
272. Tobă Francisc -
273. Toda Daniel-Liviu USR
274. Todosiu Beniamin USR
275. Toma Ilie PSD
276. Toma Vasilică PSD
277. Trăilă Cristina PNL
278. Trif Bogdan Gheorghe PSD
279. Tudorache Daniel PSD
280. Tuhuț Radu-Marcel PSD
281. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
282. Turcan Raluca PNL
283. Tușa Adriana Diana PSD
284. Tuță George-Cristian PNL
285. Țachianu Marian PSD
286. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
287. Țoiu Oana-Silvia USR
288. Țuțuianu Marius-Horia PSD
289. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
290. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
291. Vexler Silviu Minoritati
292. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
293. Volosatîi Boris AUR
294. Vulpescu Ioan PSD
295. Weber Mihai PSD
296. Wiener Adrian USR
297. Zakarias Zoltán UDMR
298. Zetea Gabriel-Valer PSD
299. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 22 ianuarie 2022, 16:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro