Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 16.11.2021 > 11:31 Versiunea pentru printare
Marți, 16 noiembrie 2021, ora 11:31

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:229 84 51 41 15 15 13 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț AUR
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexandru Victoria-Violeta -
9. Alexe Florin-Alexandru PNL
10. Amet Varol Minoritati
11. Andronache Gabriel PNL
12. Andrușceac Antonio AUR
13. Apostol Alin-Gabriel USR
14. Ardelean Ben-Oni PNL
15. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Badiu Georgel AUR
19. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
20. Balan Ioan PNL
21. Balint Liviu-Ioan PNL
22. Banias Mircea Marius PNL
23. Barbu Costel PNL
24. Barbu Florin-Ionuț PSD
25. Barcari Rodica-Luminița -
26. Barna Ilie Dan USR
27. Bălășoiu Aurel PSD
28. Bende Sándor UDMR
29. Benedek Zacharie UDMR
30. Benga Tudor - Vlad USR
31. Berescu Monica-Elena USR
32. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
33. Bîrcă Constantin PSD
34. Bode Lucian Nicolae PNL
35. Bola Bogdan-Alexandru -
36. Botez Mihai-Cătălin USR
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bulai Oana-Gianina PSD
39. Burduja Sebastian-Ioan PNL
40. Calista Mara-Daniela PNL
41. Cambera Oana-Alexandra USR
42. Căuș Vasile-Aurel PNL
43. Chelaru Mircia AUR
44. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
45. Chichirău Cosette-Paula USR
46. Chira Claudiu-Martin -
47. Ciofu Cătălina PNL
48. Cîtea Vasile PSD
49. Cristescu Radu-Mihai PSD
50. Cristian Brian USR
51. Crîstici Ognean Minoritati
52. Csép Éva-Andrea UDMR
53. Csoma Botond UDMR
54. Cupșa Ioan PNL
55. Dehelean Silviu USR
56. Dinu Cristina-Elena PSD
57. Drancă Andrei-Iulian USR
58. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
59. Dumitru Florian-Emil PNL
60. Dunava Costel Neculai PSD
61. Enachi Raisa AUR
62. Fădor Angelica PNL
63. Fălcoi Nicu USR
64. Fechet Mircea PNL
65. Feodor Silviu Minoritati
66. Fifor Mihai-Viorel PSD
67. Firczak Iulius Marian Minoritati
68. Florea Daniel PSD
69. Florea Oana-Consuela PSD
70. Floroiu Ionel PSD
71. Flucuș Dumitru PNL
72. Folescu Cornel-Vasile PSD
73. Furtună Mirela PSD
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
75. Gavrilă Anamaria -
76. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
77. Georgescu Nicolae PSD
78. Gheorghe Andrei Daniel PNL
79. Gheorghiu Bogdan PNL
80. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
81. Giurgiu Adrian USR
82. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
83. Gliga Dumitrița PSD
84. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
85. Grecu Ion-Cătălin PSD
86. Grindeanu Sorin Mihai PSD
87. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
88. Gudu Michael PNL
89. Hajdu Gábor UDMR
90. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
91. Havârneanu Filip USR
92. Hărătău Elena PNL
93. Holban Georgeta-Carmen PSD
94. Huțu Alexandra PSD
95. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Ichim Cristian-Paul USR
99. Ilie Victor USR
100. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
101. Ion Stelian-Cristian USR
102. Ionescu George -
103. Ivan Bogdan-Gruia PSD
104. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
105. Kelemen Hunor UDMR
106. Kiss János PNL
107. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
108. Könczei Csaba UDMR
109. Kulcsár-Terza József-György UDMR
110. Lasca Mihai Ioan -
111. Lazăr Ion-Marian USR
112. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
113. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
114. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
115. Lungu Romeo-Daniel PSD
116. Lupu Andrei-Răzvan USR
117. Macovei Silviu Nicu PSD
118. Magyar Loránd-Bálint UDMR
119. Manta Claudiu PSD
120. Marșalic Jaro Norbert PNL
121. Mărculescu Dumitru PNL
122. Mărgărit Mitică-Marius PSD
123. Miftode Marius-Andrei USR
124. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
125. Miklós Zoltán UDMR
126. Mina Marian PSD
127. Mircea Florin PSD
128. Miruță Radu-Dinel USR
129. Mitrea Dumitrina AUR
130. Moisin Radu-Marin PNL
131. Moldovan Sorin-Dan PNL
132. Molnar Radu-Iulian USR
133. Morar Olivia-Diana PNL
134. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
135. Munteanu Remus PSD
136. Murariu Oana USR
137. Muraru Iulian-Alexandru PNL
138. Mușoiu Ștefan PSD
139. Nacov Gheorghe Minoritati
140. Nagy Szabolcs UDMR
141. Năcuță Sorin PNL
142. Neaga Florian-Claudiu PSD
143. Neagu Denisa-Elena USR
144. Neață Eugen PSD
145. Nechita Aurel PSD
146. Niță Nicu PSD
147. Oteșanu Daniela PSD
148. Paladi George-Adrian PSD
149. Paraschiv Rodica PSD
150. Pavelescu Nicolae PSD
151. Păunescu Silviu-Titus AUR
152. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
153. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
154. Piper-Savu Florin PSD
155. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
156. Plăiașu Gabriel -
157. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
158. Pop Rareș Tudor USR
159. Popa Radu Mihai PSD
160. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
161. Popescu Pavel PNL
162. Popescu Vlad-Piedone PSD
163. Popica Eduard-Andrei PSD
164. Presură Alexandra PSD
165. Prișcă Răzvan Sorin PNL
166. Prunean Alin-Costel USR
167. Pușcașu Lucian-Florin AUR
168. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
169. Roman Florin-Claudiu PNL
170. Roman Nicolae AUR
171. Rujan Dumitru PNL
172. Salan Viorel PSD
173. Sandu Viorica PSD
174. Sas Lóránt-Zoltan USR
175. Scripnic Lilian AUR
176. Seidler Cristian-Gabriel USR
177. Seres Dénes UDMR
178. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
179. Simonis Alfred - Robert PSD
180. Solomon Adrian PSD
181. Stancu Ionel Minoritati
182. Stancu Paul PSD
183. Stativă Irinel Ioan PSD
184. Stănescu Vetuța PNL
185. Stângă George-Cătălin PNL
186. Stoian Maria PNL
187. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
188. Stoica Diana USR
189. Stoica Elena PSD
190. Stoica Ștefan-Bucur PNL
191. Stroe Ionuț-Marian PNL
192. Suciu Vasile-Daniel PSD
193. Szabó Ödön UDMR
194. Șandru Cosmin PNL
195. Șerban Ciprian-Constantin PSD
196. Șimon Gheorghe PSD
197. Șișcu George PNL
198. Șlincu Dan-Constantin PSD
199. Șoptică Costel PNL
200. Șovăială Constantin -
201. Tanasă Dan AUR
202. Tănăsescu Alina-Elena PSD
203. Teniță Dragoș-Cătălin USR
204. Teodoroiu Simona-Maya PSD
205. Terente Eugen USR
206. Thellmann Christine PNL
207. Toader Bogdan-Andrei PSD
208. Tobă Francisc -
209. Toda Daniel-Liviu USR
210. Todosiu Beniamin USR
211. Toma Ilie PSD
212. Trăilă Cristina PNL
213. Tudorache Daniel PSD
214. Tuhuț Radu-Marcel PSD
215. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
216. Turcan Raluca PNL
217. Tușa Adriana Diana PSD
218. Tuță George-Cristian PNL
219. Țachianu Marian PSD
220. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
221. Țuțuianu Marius-Horia PSD
222. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
223. Vexler Silviu Minoritati
224. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
225. Vulpescu Ioan PSD
226. Weber Mihai PSD
227. Wiener Adrian USR
228. Zakarias Zoltán UDMR
229. Zetea Gabriel-Valer PSD

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 20 ianuarie 2022, 7:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro