Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.11.2021 > 11:06 Versiunea pentru printare
Marți, 23 noiembrie 2021, ora 11:06

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:219 84 42 38 19 11 15 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Albișteanu Mihail AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexandru Victoria-Violeta -
7. Amet Varol Minoritati
8. Andronache Gabriel PNL
9. Andrușceac Antonio AUR
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
12. Axinia Adrian-George AUR
13. Badiu Georgel AUR
14. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius PNL
18. Barbu Costel PNL
19. Barbu Florin-Ionuț PSD
20. Bălășoiu Aurel PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Benedek Zacharie UDMR
23. Benga Tudor - Vlad USR
24. Blaga Daniel-Codruț USR
25. Bola Bogdan-Alexandru -
26. Bota Călin-Ioan PNL
27. Botez Mihai-Cătălin USR
28. Bucura-Oprescu Simona PSD
29. Budăi Marius-Constantin PSD
30. Buican Cristian PNL
31. Buicu Corneliu-Florin PSD
32. Bulai Iulian USR
33. Burciu Cristina PNL
34. Burduja Sebastian-Ioan PNL
35. Buzoianu Diana-Anda USR
36. Calista Mara-Daniela PNL
37. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
38. Cătăuță Ana-Maria PSD
39. Căuș Vasile-Aurel PNL
40. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
41. Chira Claudiu-Martin -
42. Chirilă Virgil Alin PSD
43. Ciofu Cătălina PNL
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD
45. Cîtea Vasile PSD
46. Constantin Daniel PNL
47. Cristea Andi-Lucian PSD
48. Cristescu Radu-Mihai PSD
49. Cristian Brian USR
50. Crîstici Ognean Minoritati
51. Crușoveanu Marian PNL
52. Csoma Botond UDMR
53. Damian Romulus-Marius PSD
54. Dancă Ionel -
55. Dehelean Silviu USR
56. Dinu Cristina-Elena PSD
57. Drancă Andrei-Iulian USR
58. Dumitru Florian-Emil PNL
59. Dunava Costel Neculai PSD
60. Enachi Raisa AUR
61. Fălcoi Nicu USR
62. Feodor Silviu Minoritati
63. Fifor Mihai-Viorel PSD
64. Florea Daniel PSD
65. Florea Oana-Consuela PSD
66. Floroiu Ionel PSD
67. Focșa Dumitru-Viorel AUR
68. Folescu Cornel-Vasile PSD
69. Furtună Mirela PSD
70. Gál Károly UDMR
71. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
72. Gavrilă Anamaria -
73. Georgescu Nicolae PSD
74. Gheba Daniel-Sorin USR
75. Gheorghe Andrei Daniel PNL
76. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
77. Ghiță Daniel-Florin PSD
78. Giugea Nicolae -
79. Giurgiu Adrian USR
80. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
81. Gliga Dumitrița PSD
82. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
83. Grecu Ion-Cătălin PSD
84. Grindeanu Sorin Mihai PSD
85. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
86. Hajdu Gábor UDMR
87. Halici Nicușor PSD
88. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
89. Hărătău Elena PNL
90. Holban Georgeta-Carmen PSD
91. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
92. Huțu Alexandra PSD
93. Iancu Marius-Ionel PSD
94. Ibram Iusein Minoritati
95. Ichim Cristian-Paul USR
96. Ilie Victor USR
97. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
98. Intotero Natalia-Elena PSD
99. Ion Stelian-Cristian USR
100. Ivan Bogdan-Gruia PSD
101. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
102. Kelemen Attila UDMR
103. Kiss János PNL
104. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
105. Kulcsár-Terza József-György UDMR
106. Lazăr Ion-Marian USR
107. Lazăr Teodor USR
108. Longher Ghervazen Minoritati
109. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
110. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
111. Lungu Romeo-Daniel PSD
112. Lupu Andrei-Răzvan USR
113. Macovei Silviu Nicu PSD
114. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
115. Mang Ioan PSD
116. Manta Claudiu PSD
117. Mărculescu Dumitru PNL
118. Mărgărit Mitică-Marius PSD
119. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
120. Miftode Marius-Andrei USR
121. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
122. Miklós Zoltán UDMR
123. Mina Marian PSD
124. Mircea Florin PSD
125. Miruță Radu-Dinel USR
126. Mitrea Dumitrina AUR
127. Miuțescu Gheorghe Adrian -
128. Moisin Radu-Marin PNL
129. Moldovan Sorin-Dan PNL
130. Molnar Ervin PNL
131. Molnar Radu-Iulian USR
132. Morar Olivia-Diana PNL
133. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
134. Muncaciu Sorin-Titus AUR
135. Munteanu Remus PSD
136. Murariu Oana USR
137. Muraru Iulian-Alexandru PNL
138. Nagy Szabolcs UDMR
139. Nagy Vasile AUR
140. Nassar Rodica PSD
141. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
142. Neaga Florian-Claudiu PSD
143. Neagu Denisa-Elena USR
144. Neață Eugen PSD
145. Niță Nicu PSD
146. Olar Corneliu PNL
147. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
148. Özmen Oana-Marciana USR
149. Paladi George-Adrian PSD
150. Pambuccian Varujan Minoritati
151. Panait Radu USR
152. Paraschiv Rodica PSD
153. Pavelescu Nicolae PSD
154. Păunescu Silviu-Titus AUR
155. Pecingină Gheorghe PNL
156. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
157. Piper-Savu Florin PSD
158. Plăiașu Gabriel -
159. Polak Tudor PNL
160. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
161. Pop Darius AUR
162. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
163. Popescu Pavel PNL
164. Popescu Vlad-Piedone PSD
165. Popica Eduard-Andrei PSD
166. Predoiu Marian-Cătălin PNL
167. Presură Alexandra PSD
168. Prună Cristina-Mădălina USR
169. Prunean Alin-Costel USR
170. Rizea Cristina Camelia USR
171. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
172. Roman Florin-Claudiu PNL
173. Roman Nicolae AUR
174. Rujan Dumitru PNL
175. Rusu Daniel-Gheorghe AUR
176. Salan Viorel PSD
177. Sandu Viorica PSD
178. Sas Lóránt-Zoltan USR
179. Scripnic Lilian AUR
180. Simion George-Nicolae AUR
181. Solomon Adrian PSD
182. Stancu Ionel Minoritati
183. Stancu Paul PSD
184. Stănescu Vetuța PNL
185. Stoian Maria PNL
186. Stoica Diana USR
187. Stroe Ionuț-Marian PNL
188. Suciu Vasile-Daniel PSD
189. Szabó Ödön UDMR
190. Șandru Cosmin PNL
191. Șerban Ciprian-Constantin PSD
192. Șerban Gianina AUR
193. Șișcu George PNL
194. Șlincu Dan-Constantin PSD
195. Șoldan Gheorghe PSD
196. Șoptică Costel PNL
197. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
198. Tanasă Dan AUR
199. Tănase Antonel -
200. Tănăsescu Alina-Elena PSD
201. Tătaru Nelu PNL
202. Thellmann Christine PNL
203. Toader Bogdan-Andrei PSD
204. Tobă Francisc -
205. Toda Daniel-Liviu USR
206. Todosiu Beniamin USR
207. Toma Ilie PSD
208. Toma Vasilică PSD
209. Trif Bogdan Gheorghe PSD
210. Tudorache Daniel PSD
211. Tuhuț Radu-Marcel PSD
212. Țachianu Marian PSD
213. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
214. Țuțuianu Marius-Horia PSD
215. Vexler Silviu Minoritati
216. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
217. Vulpescu Ioan PSD
218. Zakarias Zoltán UDMR
219. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 20 ianuarie 2022, 21:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro