Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.06.2007 > 12:15 Versiunea pentru printare
Marți, 12 iunie 2007, ora 12:15

Poziție pe
ordinea de zi:
15
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 320/2007 privind aprobarea Ordonanței Guvernului nr.14/2007 pentru reglementarea modului și condițiilor de valorificare a bunurilor intrate, potrivit legii, în proprietatea privată a statului
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:149 49 25 16 26 14 5 3 11
- voturi pentru (DA):139 48 24 15 24 13 5 3 7
- voturi împotrivă (NU):3 - - - 1 1 - - 1
- abțineri:4 - - - 1 - - - 3
- nu au votat:3 1 1 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Almăjanu Marin PNL DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică - NU
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Ardelean Lia PC DA
9. Asztalos Ferenc UDMR DA
10. Avram Dumitru PRM DA
11. Baban Ștefan PRM DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bănicioiu Nicolae PSD DA
15. Becșenescu Dumitru PD-L DA
16. Bejinariu Eugen PSD DA
17. Bentu Dumitru PSD DA
18. Bivolaru Ioan PSD DA
19. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
20. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
21. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
22. Bónis István UDMR DA
23. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
24. Brînză William Gabriel PD-L DA
25. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
26. Buciu Angela PRM DA
27. Buda Daniel PD-L DA
28. Buda Ioan PSD DA
29. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L Abținere
30. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
31. Calimente Mihăiță PNL DA
32. Chiper Gheorghe PSD DA
33. Chiș Filonaș PSD DA
34. Cindrea Ioan PSD DA
35. Ciocâlteu Alexandru PD-L NU
36. Cocrea Olguța - DA
37. Cutean Vasile Emilian PSD DA
38. Dan Iosif PSD DA
39. Diaconescu Marin PRM DA
40. Dobre Traian PNL DA
41. Dragomir Gheorghe PNL DA
42. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
43. Dumitrescu Zamfir - DA
44. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
45. Dumitriu Mihai PSD DA
46. Dumitru Ion PSD DA
47. Dușa Mircea PSD DA
48. Duțu Stelian PD-L DA
49. Erdei Dolóczki István UDMR DA
50. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
51. Firczak Gheorghe Minoritati DA
52. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
53. Furo Iuliu Ioan PRM DA
54. Gabor Gheorghe PNL DA
55. Găleteanu Monalisa PSD DA
56. Georgescu Filip PSD DA
57. Gerea Andrei Dominic PNL DA
58. Gheorghe Valeriu PNL DA
59. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
60. Godja Petru PSD DA
61. Iancu Iulian PSD DA
62. Igaș Traian Constantin PD-L DA
63. Ionescu Daniel PSD DA
64. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
65. Iriza Marius PRM DA
66. Kerekes Károly UDMR DA
67. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
68. Kovacs Attila UDMR DA
69. Lakatos Petru UDMR NU
70. Macaleți Costică PSD DA
71. Magheru Paul PRM DA
72. Manda Iulian Claudiu PSD -
73. Manolescu Oana Minoritati DA
74. Manta Pantelimon - DA
75. Marian Dan Mihai PNL DA
76. Marin Constantin PSD DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Máté András-Levente UDMR DA
79. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
80. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
81. Meir Nati PD-L DA
82. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
83. Mircea Costache PRM DA
84. Mironescu Laurențiu PD-L DA
85. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
86. Mitrea Manuela PSD DA
87. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
88. Mînzînă Ion PRM DA
89. Mocanu Vasile PSD DA
90. Mohora Tudor PSD DA
91. Moisoiu Adrian PRM DA
92. Moldovan Emil Radu PSD DA
93. Momanu Corneliu - DA
94. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
95. Movilă Petru PD-L DA
96. Munteanu Ioan PSD DA
97. Nechita Aurel PSD DA
98. Nedelcu Gabriela PSD DA
99. Nica Dan PSD DA
100. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
101. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
102. Nosa Iuliu PSD DA
103. Olteanu Bogdan PNL DA
104. Ovidenie Costel - DA
105. Palăr Ionel PNL DA
106. Pardău Dumitru - Abținere
107. Paveliu Marian Sorin - Abținere
108. Petrea Constantin PD-L DA
109. Ponta Victor-Viorel PSD DA
110. Popa Cornel PNL DA
111. Popa Daniela PC DA
112. Popescu Dan Ioan PC DA
113. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
114. Preda Cezar-Florin PD-L DA
115. Pruteanu Vasile - DA
116. Pupeză Viorel PSD DA
117. Pușcaș Vasile PSD DA
118. Pușcă Mircea Valer PNL DA
119. Rădulescu Cristian PD-L DA
120. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
121. Rus Ioan Aurel PRM DA
122. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
123. Sandu-Capră Mihai PNL DA
124. Săniuță Marian-Florian PSD DA
125. Sârb Gheorghe PD-L DA
126. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
127. Seres Dénes UDMR DA
128. Silaghi Ovidiu Ioan PNL -
129. Sirețeanu Mihail PSD DA
130. Sóki Béla UDMR DA
131. Soporan Vasile Filip PSD DA
132. Stan Ioan PSD DA
133. Stativă Irinel Ioan PSD DA
134. Străchinaru Petre PD-L DA
135. Strungă Emil PNL DA
136. Szekely Levente Csaba UDMR DA
137. Știrbeț Cornel - Abținere
138. Știucă Alecsandru PSD DA
139. Tamás Sándor UDMR DA
140. Timar Liviu PSD DA
141. Toma Florentina Marilena PSD DA
142. Tudor Constantin PC DA
143. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
144. Ursărescu Dorinel PNL DA
145. Vasile Aurelia PSD DA
146. Vasilescu Lia Olguța PRM -
147. Văsioiu Horia PD-L DA
148. Zaharia Claudius Mihail - DA
149. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 20:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro