Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.09.2007 > 12:50 Versiunea pentru printare
Marți, 25 septembrie 2007, ora 12:50

Poziție pe
ordinea de zi:
VF-5
Subiect vot: Vot final
PL 548/2007 pentru ratificarea Acordului între România și Republica Macedonia în domeniul asigurărilor sociale, semnat la București la 27 februarie 2006
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:220 73 36 17 40 17 6 9 22
- voturi pentru (DA):217 72 36 17 39 17 5 9 22
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 1 - - 1 - - - -
- nu au votat:1 - - - - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Almășan Liviu PNL DA
6. Amarie Constantin PD-L DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andronescu Ecaterina PSD DA
9. Antal Árpád-András UDMR DA
10. Antal István UDMR DA
11. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
12. Asztalos Ferenc UDMR DA
13. Avram Dumitru PRM DA
14. Baban Ștefan PRM DA
15. Barbu Gheorghe PD-L DA
16. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
17. Bădălău Niculae PSD DA
18. Băeșu George PSD DA
19. Bănicioiu Nicolae PSD DA
20. Becșenescu Dumitru PD-L DA
21. Bejinariu Eugen PSD DA
22. Bentu Dumitru PSD DA
23. Bivolaru Ioan PSD DA
24. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
25. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
26. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
27. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
28. Bónis István UDMR DA
29. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
30. Boureanu Cristian Alexandru - DA
31. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
32. Buciuta Ștefan Minoritati DA
33. Buda Daniel PD-L DA
34. Buda Ioan PSD DA
35. Buzatu Dan Horațiu - DA
36. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
37. Calimente Mihăiță PNL DA
38. Canacheu Costică PD-L DA
39. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
40. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
41. Călin Ion PSD DA
42. Câmpanu Liviu PNL DA
43. Chiper Gheorghe PSD DA
44. Chiș Filonaș PSD DA
45. Cindrea Ioan PSD DA
46. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
47. Ciontu Corneliu PC DA
48. Ciopraga Mircea PNL DA
49. Cliveti Minodora PSD DA
50. Cocrea Olguța - DA
51. Codîrlă Liviu PD-L DA
52. Constantinescu Anca PD-L Abținere
53. Corlățean Titus PSD DA
54. Crăciunescu Grigore PNL DA
55. Cutean Vasile Emilian PSD DA
56. Diaconescu Marin PRM DA
57. Diaconescu Renică PNL DA
58. Dida Corneliu Ioan PSD DA
59. Dobre Traian PNL DA
60. Dorneanu Valer PSD DA
61. Dragomir Dumitru PRM DA
62. Dragomir Gheorghe PNL DA
63. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
64. Dumitrescu Liana Minoritati DA
65. Dumitrescu Zamfir - DA
66. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
67. Dumitriu Mihai PSD DA
68. Dumitru Ion PSD DA
69. Dușa Mircea PSD DA
70. Erdei Dolóczki István UDMR DA
71. Faina Constantin PC DA
72. Florea Damian PC -
73. Furo Iuliu Ioan PRM DA
74. Gabor Gheorghe PNL DA
75. Găleteanu Monalisa PSD DA
76. Gerea Andrei Dominic PNL DA
77. Gheorghe Valeriu PNL DA
78. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
79. Ghișe Ioan PNL DA
80. Giurgiu Mircia - DA
81. Glăvan Ștefan PC DA
82. Godja Petru PSD DA
83. Gonțea Ion PD-L DA
84. Grigore Dan PD-L DA
85. Grosaru Mircea Minoritati DA
86. Gușă Cozmin Horea - DA
87. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
88. Hanganu Romeo Octavian - DA
89. Iancu Iulian PSD DA
90. Ibram Iusein Minoritati DA
91. Igaș Traian Constantin PD-L DA
92. Ignat Miron Minoritati DA
93. Ilie Cristian PD-L DA
94. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
95. Ionescu Daniel PD-L DA
96. Iordache Florin PSD DA
97. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
98. Kerekes Károly UDMR DA
99. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
100. Kovacs Attila UDMR DA
101. Lakatos Petru UDMR DA
102. Lambrino Radu PD-L DA
103. Lari-Iorga Leonida - DA
104. Lificiu Petru - DA
105. Liga Dănuț PD-L DA
106. Luchian Ion PNL DA
107. Macaleți Costică PSD DA
108. Magheru Paul PRM DA
109. Man Mircea PD-L DA
110. Manta Pantelimon PNL DA
111. Marian Dan Mihai PNL DA
112. Marin Constantin PSD DA
113. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
114. Máté András-Levente UDMR DA
115. Matei Cătălin Lucian PSD DA
116. Mazăre Alexandru PSD DA
117. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
118. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
119. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
120. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM DA
121. Mătușa Tudor PRM DA
122. Meir Nati - DA
123. Merce Ilie PRM DA
124. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
125. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
126. Mircea Costache PRM DA
127. Mironescu Laurențiu PD-L DA
128. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
129. Mitrea Manuela PSD DA
130. Mitrea Miron Tudor PSD Abținere
131. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
132. Mînzînă Ion PRM DA
133. Mocanu Alexandru PD-L DA
134. Mocanu Vasile PSD DA
135. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
136. Mocioalcă Ion PSD DA
137. Mohora Tudor PSD DA
138. Moisoiu Adrian PRM DA
139. Moldovan Emil Radu PSD DA
140. Momanu Corneliu - DA
141. Movilă Petru PD-L DA
142. Munteanu Ioan PSD DA
143. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
144. Năstase Adrian PSD DA
145. Nechita Aurel PSD DA
146. Nedelcu Gabriela PSD DA
147. Nica Dan PSD DA
148. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
149. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
150. Nițulescu Teodor PC DA
151. Olarean Aurel PD-L DA
152. Oltean Ioan PD-L DA
153. Ovidenie Costel - DA
154. Palăr Ionel PNL DA
155. Pardău Dumitru - DA
156. Pavelescu Aurelian - DA
157. Păun Nicolae Minoritati DA
158. Petrea Constantin PD-L DA
159. Ponta Victor-Viorel PSD DA
160. Pop Claudiu Adrian PSD DA
161. Popa Cornel PNL DA
162. Popa Nicolae PNL DA
163. Popescu Florin Aurelian - DA
164. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
165. Pruteanu Vasile - DA
166. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
167. Pupeză Viorel PSD DA
168. Pușcă Mircea Valer PNL DA
169. Rădulescu Cristian PD-L DA
170. Rogin Marius PD-L DA
171. Rus Ioan Aurel PRM DA
172. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
173. Sandu-Capră Mihai PNL DA
174. Sasu Ion PSD DA
175. Săniuță Marian-Florian PSD DA
176. Săpunaru Nini PNL DA
177. Sârb Gheorghe PD-L DA
178. Scutaru Adrian George PNL DA
179. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
180. Seres Dénes UDMR DA
181. Sirețeanu Mihail PSD DA
182. Sóki Béla UDMR DA
183. Soporan Vasile Filip PSD DA
184. Stan Ioan PSD DA
185. Stan Ion PSD DA
186. Stanciu Anghel PSD DA
187. Stativă Irinel Ioan PSD DA
188. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
189. Stănescu Mircea PSD DA
190. Stoica Ion - DA
191. Strungă Emil PNL DA
192. Szekely Levente Csaba UDMR DA
193. Știrbeț Cornel - DA
194. Știucă Alecsandru PSD DA
195. Tabără Valeriu PD-L DA
196. Tamás Sándor UDMR DA
197. Tămagă Constantin PSD DA
198. Timar Liviu PSD DA
199. Timiș Ioan PNL DA
200. Todoran Pavel PSD DA
201. Toró Tiberiu UDMR DA
202. Tudor Constantin PD-L DA
203. Tudor Marcu PRM DA
204. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
205. Ujeniuc Dragoș - DA
206. Ungureanu Petre - DA
207. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
208. Ursărescu Dorinel PNL DA
209. Vainer Aurel Minoritati DA
210. Varga Attila UDMR DA
211. Vasile Aurelia PSD DA
212. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
213. Văsioiu Horia PD-L DA
214. Vlase Petru Gabriel PSD DA
215. Vlădoiu Aurel PSD DA
216. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
217. Voinea Florea PSD DA
218. Zaharia Claudius Mihail - DA
219. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
220. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 22 octombrie 2021, 7:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro