Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.09.2007 > 13:15 Versiunea pentru printare
Marți, 25 septembrie 2007, ora 13:15

Poziție pe
ordinea de zi:
7
Subiect vot: Vot final
PL 519/2007 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.60/2007 privind modificarea Ordonanței Guvernului nr. 46/1998 pentru stabilirea unor măsuri în vederea îndeplinirii obligațiilor asumate de România prin aderarea la Convenția internațională EUROCONTROL privind cooperarea pentru securitatea navigației aeriene și la Acordul multilateral privind tarifele de rută aeriană
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:207 68 36 15 41 18 4 9 16
- voturi pentru (DA):206 68 36 15 41 18 3 9 16
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Antal István UDMR DA
10. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
11. Asztalos Ferenc UDMR DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Barbu Gheorghe PD-L DA
15. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
16. Bădălău Niculae PSD DA
17. Bănicioiu Nicolae PSD DA
18. Becșenescu Dumitru PD-L DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Bentu Dumitru PSD DA
21. Bivolaru Ioan PSD DA
22. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
23. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
24. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
25. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
26. Bónis István UDMR DA
27. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
28. Boureanu Cristian Alexandru - DA
29. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
30. Buciuta Ștefan Minoritati DA
31. Buda Daniel PD-L DA
32. Buda Ioan PSD DA
33. Buzatu Dan Horațiu - DA
34. Calimente Mihăiță PNL DA
35. Canacheu Costică PD-L DA
36. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
37. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
38. Călian Petru PC DA
39. Călin Ion PSD DA
40. Câmpanu Liviu PNL DA
41. Chiper Gheorghe PSD DA
42. Chiș Filonaș PSD DA
43. Cindrea Ioan PSD DA
44. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
45. Ciopraga Mircea PNL DA
46. Cliveti Minodora PSD DA
47. Codîrlă Liviu PD-L DA
48. Constantinescu Anca PD-L DA
49. Corlățean Titus PSD DA
50. Crăciunescu Grigore PNL DA
51. Cutean Vasile Emilian PSD DA
52. Diaconescu Marin PRM DA
53. Diaconescu Renică PNL DA
54. Dida Corneliu Ioan PSD DA
55. Dobre Traian PNL DA
56. Dorneanu Valer PSD DA
57. Dragomir Gheorghe PNL DA
58. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
59. Dumitrescu Liana Minoritati DA
60. Dumitrescu Zamfir - DA
61. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
62. Dumitriu Mihai PSD DA
63. Dumitru Ion PSD DA
64. Dușa Mircea PSD DA
65. Duțu Stelian PD-L DA
66. Erdei Dolóczki István UDMR DA
67. Florea Damian PC DA
68. Furo Iuliu Ioan PRM DA
69. Gabor Gheorghe PNL DA
70. Găleteanu Monalisa PSD DA
71. Gerea Andrei Dominic PNL DA
72. Gheorghe Valeriu PNL DA
73. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
74. Ghișe Ioan PNL DA
75. Giurgiu Mircia - DA
76. Godja Petru PSD DA
77. Gonțea Ion PD-L DA
78. Grigore Dan PD-L DA
79. Grosaru Mircea Minoritati DA
80. Gușă Cozmin Horea - DA
81. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
82. Hoban Ioan PNL DA
83. Ibram Iusein Minoritati DA
84. Igaș Traian Constantin PD-L DA
85. Ignat Miron Minoritati DA
86. Ilie Cristian PD-L DA
87. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
88. Ionescu Daniel PD-L DA
89. Iordache Florin PSD DA
90. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
91. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
92. Kelemen Hunor UDMR DA
93. Kerekes Károly UDMR DA
94. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
95. Kovacs Attila UDMR DA
96. Lakatos Petru UDMR DA
97. Lambrino Radu PD-L DA
98. Lificiu Petru - DA
99. Liga Dănuț PD-L DA
100. Luchian Ion PNL DA
101. Macaleți Costică PSD DA
102. Magheru Paul PRM DA
103. Man Mircea PD-L DA
104. Manta Pantelimon PNL DA
105. Marian Dan Mihai PNL DA
106. Marin Constantin PSD DA
107. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
108. Máté András-Levente UDMR DA
109. Matei Cătălin Lucian PSD DA
110. Mazăre Alexandru PSD DA
111. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
112. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
113. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
114. Mătușa Tudor PRM DA
115. Merce Ilie PRM DA
116. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
117. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
118. Mircea Costache PRM DA
119. Mironescu Laurențiu PD-L DA
120. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
121. Mitrea Manuela PSD DA
122. Mitrea Miron Tudor PSD DA
123. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
124. Mînzînă Ion PRM DA
125. Mocanu Alexandru PD-L DA
126. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
127. Mohora Tudor PSD DA
128. Moisoiu Adrian PRM DA
129. Moldovan Emil Radu PSD DA
130. Momanu Corneliu - DA
131. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
132. Movilă Petru PD-L DA
133. Munteanu Ioan PSD DA
134. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
135. Năstase Adrian PSD DA
136. Nechita Aurel PSD DA
137. Nedelcu Gabriela PSD DA
138. Nica Dan PSD DA
139. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
140. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
141. Nițulescu Teodor PC -
142. Olarean Aurel PD-L DA
143. Oltean Ioan PD-L DA
144. Palăr Ionel PNL DA
145. Petrea Constantin PD-L DA
146. Ponta Victor-Viorel PSD DA
147. Pop Claudiu Adrian PSD DA
148. Popa Cornel PNL DA
149. Popa Nicolae PNL DA
150. Popescu Florin Aurelian - DA
151. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
152. Pruteanu Vasile - DA
153. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
154. Pupeză Viorel PSD DA
155. Pușcă Mircea Valer PNL DA
156. Radan Mihai Minoritati DA
157. Rădulescu Cristian PD-L DA
158. Rogin Marius PD-L DA
159. Rus Ioan Aurel PRM DA
160. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
161. Sanda Victor PSD DA
162. Sandu-Capră Mihai PNL DA
163. Sasu Ion PSD DA
164. Săniuță Marian-Florian PSD DA
165. Săpunaru Nini PNL DA
166. Sârb Gheorghe PD-L DA
167. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
168. Scutaru Adrian George PNL DA
169. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
170. Seres Dénes UDMR DA
171. Sirețeanu Mihail PSD DA
172. Sóki Béla UDMR DA
173. Soporan Vasile Filip PSD DA
174. Stan Ioan PSD DA
175. Stan Ion PSD DA
176. Stanciu Anghel PSD DA
177. Stativă Irinel Ioan PSD DA
178. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
179. Stoica Ion - DA
180. Strungă Emil PNL DA
181. Szekely Levente Csaba UDMR DA
182. Știrbeț Cornel - DA
183. Știucă Alecsandru PSD DA
184. Tabără Valeriu PD-L DA
185. Tamás Sándor UDMR DA
186. Timar Liviu PSD DA
187. Todoran Pavel PSD DA
188. Toró Tiberiu UDMR DA
189. Tudor Marcu PRM DA
190. Turcan Raluca - DA
191. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
192. Ujeniuc Dragoș - DA
193. Ungureanu Petre - DA
194. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
195. Ursărescu Dorinel PNL DA
196. Vainer Aurel Minoritati DA
197. Varga Attila UDMR DA
198. Vasile Aurelia PSD DA
199. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
200. Văsioiu Horia PD-L DA
201. Vlase Petru Gabriel PSD DA
202. Vlădoiu Aurel PSD DA
203. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
204. Voinea Florea PSD DA
205. Zaharia Claudius Mihail - DA
206. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
207. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 17 octombrie 2021, 4:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro