Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.09.2007 > 13:17 Versiunea pentru printare
Marți, 25 septembrie 2007, ora 13:17

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Vot final
PL 499/2007 pentru ratificarea Acordului de securitate dintre Guvernul României și Guvernul Republicii Slovace privind protecția reciprocă a informațiilor clasificate, semnat la București la 6 martie 2007
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:204 69 36 14 39 18 4 9 15
- voturi pentru (DA):202 67 36 14 39 18 4 9 15
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Antal István UDMR DA
10. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
11. Asztalos Ferenc UDMR DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Barbu Gheorghe PD-L DA
15. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
16. Bădălău Niculae PSD DA
17. Bănicioiu Nicolae PSD DA
18. Becșenescu Dumitru PD-L DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Bentu Dumitru PSD DA
21. Bivolaru Ioan PSD DA
22. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
23. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
24. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
25. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
26. Bónis István UDMR DA
27. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
28. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
29. Buciuta Ștefan Minoritati DA
30. Buda Daniel PD-L DA
31. Buda Ioan PSD DA
32. Buzatu Dan Horațiu - DA
33. Calimente Mihăiță PNL DA
34. Canacheu Costică PD-L DA
35. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
36. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
37. Călian Petru PC DA
38. Călin Ion PSD DA
39. Câmpanu Liviu PNL DA
40. Chiper Gheorghe PSD DA
41. Chiș Filonaș PSD DA
42. Cindrea Ioan PSD DA
43. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
44. Ciopraga Mircea PNL DA
45. Cliveti Minodora PSD DA
46. Codîrlă Liviu PD-L DA
47. Constantinescu Anca PD-L DA
48. Corlățean Titus PSD DA
49. Crăciunescu Grigore PNL DA
50. Cutean Vasile Emilian PSD DA
51. Diaconescu Marin PRM DA
52. Diaconescu Renică PNL DA
53. Dida Corneliu Ioan PSD DA
54. Dobre Traian PNL DA
55. Dorneanu Valer PSD DA
56. Dragomir Gheorghe PNL DA
57. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
58. Dumitrescu Liana Minoritati DA
59. Dumitrescu Zamfir - DA
60. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
61. Dumitriu Mihai PSD DA
62. Dumitru Ion PSD DA
63. Dușa Mircea PSD DA
64. Duțu Stelian PD-L DA
65. Erdei Dolóczki István UDMR DA
66. Florea Damian PC DA
67. Furo Iuliu Ioan PRM DA
68. Gabor Gheorghe PNL DA
69. Găleteanu Monalisa PSD DA
70. Gerea Andrei Dominic PNL DA
71. Gheorghe Valeriu PNL DA
72. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
73. Ghișe Ioan PNL DA
74. Giurgiu Mircia - DA
75. Godja Petru PSD DA
76. Gonțea Ion PD-L DA
77. Grigore Dan PD-L DA
78. Grosaru Mircea Minoritati DA
79. Gușă Cozmin Horea - DA
80. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
81. Hoban Ioan PNL DA
82. Ibram Iusein Minoritati DA
83. Igaș Traian Constantin PD-L DA
84. Ignat Miron Minoritati DA
85. Ilie Cristian PD-L DA
86. Ionescu Daniel PD-L DA
87. Iordache Florin PSD DA
88. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
89. Kelemen Hunor UDMR DA
90. Kerekes Károly UDMR DA
91. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
92. Kovacs Attila UDMR DA
93. Lakatos Petru UDMR DA
94. Lambrino Radu PD-L DA
95. Lificiu Petru - DA
96. Liga Dănuț PD-L DA
97. Luchian Ion PNL DA
98. Macaleți Costică PSD DA
99. Magheru Paul PRM DA
100. Man Mircea PD-L DA
101. Manta Pantelimon PNL DA
102. Marian Dan Mihai PNL DA
103. Marin Constantin PSD DA
104. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
105. Máté András-Levente UDMR DA
106. Matei Cătălin Lucian PSD DA
107. Mazăre Alexandru PSD DA
108. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
109. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
110. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
111. Mătușa Tudor PRM DA
112. Merce Ilie PRM DA
113. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
114. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
115. Mircea Costache PRM DA
116. Mironescu Laurențiu PD-L DA
117. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
118. Mitrea Manuela PSD DA
119. Mitrea Miron Tudor PSD Abținere
120. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
121. Mînzînă Ion PRM DA
122. Mocanu Alexandru PD-L DA
123. Mocanu Vasile PSD DA
124. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
125. Mohora Tudor PSD DA
126. Moisoiu Adrian PRM DA
127. Moldovan Emil Radu PSD DA
128. Momanu Corneliu - DA
129. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
130. Movilă Petru PD-L DA
131. Munteanu Ioan PSD DA
132. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
133. Năstase Adrian PSD DA
134. Nechita Aurel PSD DA
135. Nedelcu Gabriela PSD DA
136. Nica Dan PSD DA
137. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
138. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
139. Nițulescu Teodor PC DA
140. Oltean Ioan PD-L DA
141. Palăr Ionel PNL DA
142. Petrea Constantin PD-L DA
143. Ponta Victor-Viorel PSD DA
144. Pop Claudiu Adrian PSD DA
145. Popa Cornel PNL DA
146. Popa Nicolae PNL DA
147. Popescu Florin Aurelian - DA
148. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
149. Pruteanu Vasile - DA
150. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
151. Pupeză Viorel PSD DA
152. Pușcă Mircea Valer PNL DA
153. Radan Mihai Minoritati DA
154. Rădulescu Cristian PD-L DA
155. Rogin Marius PD-L DA
156. Rus Ioan Aurel PRM DA
157. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
158. Sanda Victor PSD DA
159. Sandu-Capră Mihai PNL DA
160. Sasu Ion PSD DA
161. Săniuță Marian-Florian PSD DA
162. Săpunaru Nini PNL DA
163. Sârb Gheorghe PD-L DA
164. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
165. Scutaru Adrian George PNL DA
166. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
167. Seres Dénes UDMR DA
168. Sirețeanu Mihail PSD DA
169. Sóki Béla UDMR DA
170. Soporan Vasile Filip PSD DA
171. Stan Ioan PSD DA
172. Stan Ion PSD DA
173. Stanciu Anghel PSD DA
174. Stativă Irinel Ioan PSD DA
175. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
176. Stoica Ion - DA
177. Strungă Emil PNL DA
178. Szekely Levente Csaba UDMR DA
179. Știrbeț Cornel - DA
180. Știucă Alecsandru PSD DA
181. Tabără Valeriu PD-L DA
182. Tamás Sándor UDMR DA
183. Timar Liviu PSD DA
184. Todoran Pavel PSD DA
185. Toró Tiberiu UDMR DA
186. Tudor Marcu PRM DA
187. Turcan Raluca - DA
188. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
189. Ujeniuc Dragoș - DA
190. Ungureanu Petre - DA
191. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
192. Ursărescu Dorinel PNL DA
193. Vainer Aurel Minoritati DA
194. Varga Attila UDMR DA
195. Vasile Aurelia PSD DA
196. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
197. Văsioiu Horia PD-L DA
198. Vlase Petru Gabriel PSD DA
199. Vlădoiu Aurel PSD DA
200. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
201. Voinea Florea PSD DA
202. Zaharia Claudius Mihail - DA
203. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
204. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 17 octombrie 2021, 4:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro