Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.09.2007 > 13:26 Versiunea pentru printare
Marți, 25 septembrie 2007, ora 13:26

Poziție pe
ordinea de zi:
19
Subiect vot: Vot final
PL 434/2007 pentru modificarea și completarea Legii nr.129/1992 privind protecția desenelor și modelelor industriale
- lege organică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:193 60 35 14 41 17 4 8 14
- voturi pentru (DA):190 59 35 12 41 17 4 8 14
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:2 - - 2 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Antal Árpád-András UDMR DA
7. Antal István UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Asztalos Ferenc UDMR DA
10. Avram Dumitru PRM DA
11. Baban Ștefan PRM DA
12. Barbu Gheorghe PD-L DA
13. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
14. Bădălău Niculae PSD DA
15. Băeșu George PSD DA
16. Bănicioiu Nicolae PSD DA
17. Becșenescu Dumitru PD-L DA
18. Bejinariu Eugen PSD DA
19. Bentu Dumitru PSD DA
20. Bivolaru Ioan PSD DA
21. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
22. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
23. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
24. Bónis István UDMR DA
25. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
26. Boureanu Cristian Alexandru - DA
27. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
28. Buda Daniel PD-L DA
29. Buda Ioan PSD DA
30. Calimente Mihăiță PNL DA
31. Canacheu Costică PD-L DA
32. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
33. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
34. Călian Petru PC DA
35. Călin Ion PSD DA
36. Chiper Gheorghe PSD DA
37. Chiș Filonaș PSD DA
38. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
39. Ciopraga Mircea PNL DA
40. Cliveti Minodora PSD DA
41. Codîrlă Liviu PD-L DA
42. Constantinescu Anca PD-L DA
43. Corlățean Titus PSD DA
44. Crăciunescu Grigore PNL DA
45. Cutean Vasile Emilian PSD DA
46. Diaconescu Marin PRM DA
47. Diaconescu Renică PNL DA
48. Dida Corneliu Ioan PSD DA
49. Dobre Traian PNL DA
50. Dragomir Gheorghe PNL DA
51. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
52. Dumitrescu Liana Minoritati DA
53. Dumitrescu Zamfir - DA
54. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
55. Dumitriu Mihai PSD DA
56. Dumitru Ion PSD DA
57. Dușa Mircea PSD DA
58. Duțu Stelian PD-L DA
59. Erdei Dolóczki István UDMR DA
60. Florea Damian PC DA
61. Furo Iuliu Ioan PRM DA
62. Gabor Gheorghe PNL DA
63. Găleteanu Monalisa PSD DA
64. Gerea Andrei Dominic PNL DA
65. Gheorghe Valeriu PNL DA
66. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
67. Ghișe Ioan PNL DA
68. Giurgiu Mircia - DA
69. Gonțea Ion PD-L DA
70. Grigore Dan PD-L DA
71. Grosaru Mircea Minoritati DA
72. Gușă Cozmin Horea - DA
73. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
74. Hoban Ioan PNL DA
75. Ibram Iusein Minoritati DA
76. Igaș Traian Constantin PD-L DA
77. Ignat Miron Minoritati DA
78. Ilie Cristian PD-L DA
79. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
80. Ionescu Daniel PD-L DA
81. Iordache Florin PSD DA
82. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
83. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
84. Kerekes Károly UDMR DA
85. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
86. Kovacs Attila UDMR DA
87. Lakatos Petru UDMR DA
88. Lambrino Radu PD-L DA
89. Lificiu Petru - DA
90. Liga Dănuț PD-L DA
91. Luchian Ion PNL DA
92. Macaleți Costică PSD DA
93. Magheru Paul PRM DA
94. Man Mircea PD-L DA
95. Manda Iulian Claudiu PSD DA
96. Manta Pantelimon PNL DA
97. Marian Dan Mihai PNL DA
98. Marin Constantin PSD DA
99. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
100. Máté András-Levente UDMR DA
101. Matei Cătălin Lucian PSD DA
102. Mazăre Alexandru PSD DA
103. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
104. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
105. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
106. Mătușa Tudor PRM DA
107. Merce Ilie PRM DA
108. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
109. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
110. Mironescu Laurențiu PD-L DA
111. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
112. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
113. Mînzînă Ion PRM Abținere
114. Mocanu Alexandru PD-L DA
115. Mocanu Vasile PSD DA
116. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
117. Mohora Tudor PSD DA
118. Moisoiu Adrian PRM DA
119. Moldovan Emil Radu PSD DA
120. Momanu Corneliu - DA
121. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
122. Movilă Petru PD-L DA
123. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
124. Năstase Adrian PSD DA
125. Nechita Aurel PSD DA
126. Nedelcu Gabriela PSD DA
127. Nica Dan PSD DA
128. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
129. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
130. Nițulescu Teodor PC DA
131. Olarean Aurel PD-L DA
132. Oltean Ioan PD-L DA
133. Palăr Ionel PNL DA
134. Petrea Constantin PD-L DA
135. Ponta Victor-Viorel PSD DA
136. Pop Claudiu Adrian PSD DA
137. Popa Cornel PNL DA
138. Popa Nicolae PNL DA
139. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
140. Pruteanu Vasile - DA
141. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
142. Pupeză Viorel PSD DA
143. Pușcă Mircea Valer PNL DA
144. Radan Mihai Minoritati DA
145. Rădulescu Cristian PD-L DA
146. Rogin Marius PD-L DA
147. Rus Ioan Aurel PRM DA
148. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
149. Sanda Victor PSD DA
150. Sandu-Capră Mihai PNL DA
151. Sasu Ion PSD DA
152. Săniuță Marian-Florian PSD DA
153. Săpunaru Nini PNL DA
154. Sârb Gheorghe PD-L DA
155. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
156. Scutaru Adrian George PNL DA
157. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
158. Seres Dénes UDMR DA
159. Sirețeanu Mihail PSD DA
160. Sóki Béla UDMR DA
161. Soporan Vasile Filip PSD DA
162. Stan Ioan PSD DA
163. Stan Ion PSD NU
164. Stativă Irinel Ioan PSD DA
165. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
166. Stoica Ion - DA
167. Strungă Emil PNL DA
168. Szekely Levente Csaba UDMR DA
169. Știrbeț Cornel - DA
170. Știucă Alecsandru PSD DA
171. Tabără Valeriu PD-L DA
172. Tamás Sándor UDMR DA
173. Timar Liviu PSD DA
174. Todoran Pavel PSD DA
175. Toró Tiberiu UDMR DA
176. Tudor Marcu PRM DA
177. Turcan Raluca - DA
178. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
179. Ujeniuc Dragoș - DA
180. Ungureanu Petre - DA
181. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
182. Ursărescu Dorinel PNL DA
183. Vainer Aurel Minoritati DA
184. Varga Attila UDMR DA
185. Vasile Aurelia PSD DA
186. Vasilescu Lia Olguța PRM Abținere
187. Văsioiu Horia PD-L DA
188. Vlădoiu Aurel PSD DA
189. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
190. Voinea Florea PSD DA
191. Zaharia Claudius Mihail - DA
192. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
193. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 17 octombrie 2021, 23:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro