Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2007 > 10:47 Versiunea pentru printare
Marți, 9 octombrie 2007, ora 10:47

Poziție pe
ordinea de zi:
10
Subiect vot: Propunerea de prelungire a termenului de dezbatere la 60 de zile.
PL 550/2007 pentru completarea art.89 din Legea audiovizualului nr.504/2002
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:84 26 15 8 15 7 4 4 5
- voturi pentru (DA):75 26 13 8 8 7 4 4 5
- voturi împotrivă (NU):8 - 1 - 7 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Aledin Minoritati DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Andon Sergiu PC DA
4. Andronescu Ecaterina PSD DA
5. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
6. Ardelean Lia PC DA
7. Baban Ștefan PRM DA
8. Bentu Dumitru PSD DA
9. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L NU
10. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
11. Boureanu Cristian Alexandru - DA
12. Buciu Angela PRM DA
13. Buciuta Ștefan Minoritati DA
14. Calimente Mihăiță PNL DA
15. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Cliveti Minodora PSD DA
18. Corlățean Titus PSD DA
19. Crăciunescu Grigore PNL DA
20. Cutean Vasile Emilian PSD DA
21. Dragomir Gheorghe PNL DA
22. Dumitrescu Zamfir - DA
23. Dumitriu Mihai PSD DA
24. Duțu Stelian PD-L DA
25. Erdei Dolóczki István UDMR DA
26. Faina Constantin PC DA
27. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
28. Furo Iuliu Ioan PRM DA
29. Gabor Gheorghe PNL DA
30. Gheorghiof Titu Nicolae PNL NU
31. Ghișe Ioan PNL DA
32. Gonțea Ion PD-L NU
33. Igaș Traian Constantin PD-L NU
34. Iordache Grațiela Denisa PD-L NU
35. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
36. Lari-Iorga Leonida - DA
37. Longher Ghervazen Minoritati DA
38. Luchian Ion PNL DA
39. Magheru Paul PRM DA
40. Manta Pantelimon PNL -
41. Marin Constantin PSD DA
42. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
43. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
44. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
45. Mircea Costache PRM DA
46. Mironescu Laurențiu PD-L NU
47. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
48. Mocanu Vasile PSD DA
49. Moisoiu Adrian PRM DA
50. Momanu Corneliu - DA
51. Movilă Petru PD-L NU
52. Munteanu Ioan PSD DA
53. Nechita Aurel PSD DA
54. Nica Dan PSD DA
55. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
56. Niță Constantin PSD DA
57. Nosa Iuliu PSD DA
58. Olteanu Bogdan PNL DA
59. Ovidenie Costel - DA
60. Petrea Constantin PD-L NU
61. Popa Daniela PC DA
62. Pușcaș Vasile PSD DA
63. Pușcă Mircea Valer PNL DA
64. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
65. Rus Ioan Aurel PRM DA
66. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
67. Sanda Victor PSD DA
68. Sasu Ion PSD DA
69. Sârb Gheorghe PD-L DA
70. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
71. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
72. Seres Dénes UDMR DA
73. Sóki Béla UDMR DA
74. Soporan Vasile Filip PSD DA
75. Străchinaru Petre PD-L DA
76. Strungă Emil PNL DA
77. Szekely Levente Csaba UDMR DA
78. Timar Liviu PSD DA
79. Toró Tiberiu UDMR DA
80. Tudor Constantin PD-L DA
81. Tudose Mihai PSD DA
82. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
83. Vlădoiu Aurel PSD DA
84. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 iunie 2019, 9:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro