Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2007 > 12:58 Versiunea pentru printare
Marți, 9 octombrie 2007, ora 12:58

Poziție pe
ordinea de zi:
25
Subiect vot: Vot final
Respingere PL 335/2007 pentru completarea art.15 al Legii nr.146/1997 privind taxele judiciare de timbru
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:210 65 39 14 36 15 12 12 17
- voturi pentru (DA):204 63 39 14 36 15 12 12 13
- voturi împotrivă (NU):2 1 - - - - - - 1
- abțineri:2 - - - - - - - 2
- nu au votat:2 1 - - - - - - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amarie Constantin PD-L DA
5. Amet Aledin Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Antal István UDMR DA
10. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
11. Ardelean Lia PC DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Barbu Gheorghe PD-L DA
15. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
16. Bădălău Niculae PSD DA
17. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
18. Becșenescu Dumitru PD-L DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Bentu Dumitru PSD DA
21. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
22. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
23. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
24. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
25. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
26. Bónis István UDMR DA
27. Borbély László UDMR DA
28. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
29. Brînzan Ovidiu PSD DA
30. Brînză William Gabriel PD-L DA
31. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
32. Buciu Angela PRM DA
33. Buciuta Ștefan Minoritati DA
34. Buda Daniel PD-L DA
35. Buzatu Dan Horațiu - DA
36. Calimente Mihăiță PNL DA
37. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
38. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
39. Călian Petru PC DA
40. Călin Ion PSD DA
41. Câmpanu Liviu PNL DA
42. Cindrea Ioan PSD DA
43. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
44. Ciontu Corneliu PC DA
45. Ciopraga Mircea PNL DA
46. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
47. Cliveti Minodora PSD DA
48. Cocrea Olguța - DA
49. Codîrlă Liviu PD-L DA
50. Corlățean Titus PSD DA
51. Crăciunescu Grigore PNL DA
52. Cutean Vasile Emilian PSD DA
53. Diaconescu Renică PNL DA
54. Dida Corneliu Ioan PSD DA
55. Dorneanu Valer PSD DA
56. Dragomir Dumitru PRM DA
57. Dragomir Gheorghe PNL DA
58. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
59. Dumitrescu Liana Minoritati DA
60. Dumitrescu Zamfir - DA
61. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
62. Dumitriu Mihai PSD DA
63. Dumitru Ion PSD DA
64. Dușa Mircea PSD DA
65. Duțu Stelian PD-L DA
66. Erdei Dolóczki István UDMR DA
67. Faina Constantin PC DA
68. Fenechiu Relu PNL DA
69. Firczak Gheorghe Minoritati DA
70. Florea Damian PC DA
71. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
72. Furo Iuliu Ioan PRM DA
73. Gabor Gheorghe PNL DA
74. Găleteanu Monalisa PSD DA
75. Gerea Andrei Dominic PNL DA
76. Gheorghe Valeriu PNL DA
77. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
78. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
79. Ghișe Ioan PNL DA
80. Giurgiu Mircia - NU
81. Glăvan Ștefan PC DA
82. Gonțea Ion PD-L DA
83. Grigore Dan PD-L DA
84. Grosaru Mircea Minoritati DA
85. Gubandru Aurel PSD DA
86. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
87. Hanganu Romeo Octavian - DA
88. Hoban Ioan PNL DA
89. Iancu Iulian PSD DA
90. Ibram Iusein Minoritati DA
91. Ifrim Mircea PRM DA
92. Igaș Traian Constantin PD-L DA
93. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
94. Ionescu Daniel PD-L DA
95. Iordache Florin PSD DA
96. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
97. Iustian Mircea Teodor - DA
98. Kerekes Károly UDMR DA
99. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
100. Kovacs Attila UDMR DA
101. Lificiu Petru - DA
102. Liga Dănuț PD-L DA
103. Longher Ghervazen Minoritati DA
104. Luchian Ion PNL DA
105. Macaleți Costică PSD DA
106. Magheru Paul PRM DA
107. Man Mircea PD-L DA
108. Manda Iulian Claudiu PSD DA
109. Manolescu Oana Minoritati DA
110. Manta Pantelimon PNL DA
111. Marian Dan Mihai PNL DA
112. Marin Constantin PSD DA
113. Martin Eduard-Stelian PSD DA
114. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
115. Máté András-Levente UDMR DA
116. Matei Cătălin Lucian PSD DA
117. Mazăre Alexandru PSD DA
118. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
119. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
120. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
121. Merce Ilie PRM DA
122. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
123. Micula Cătălin PNL DA
124. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
125. Mircea Costache PRM DA
126. Mircovici Niculae Minoritati DA
127. Mironescu Laurențiu PD-L DA
128. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
129. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
130. Mînzînă Ion PRM DA
131. Mocanu Alexandru PD-L DA
132. Mocanu Vasile PSD DA
133. Mocănescu Coloros Dan Constantin - Abținere
134. Mohora Tudor PSD DA
135. Moisoiu Adrian PRM DA
136. Momanu Corneliu - DA
137. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
138. Movilă Petru PD-L DA
139. Munteanu Ioan PSD DA
140. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
141. Nassar Rodica PSD DA
142. Năstase Adrian PSD DA
143. Nechita Aurel PSD DA
144. Nedelcu Gabriela PSD DA
145. Nica Dan PSD DA
146. Nicolicea Eugen PSD DA
147. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
148. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
149. Niță Constantin PSD DA
150. Nițulescu Teodor PC DA
151. Nosa Iuliu PSD DA
152. Oancea Viorel - DA
153. Olarean Aurel PD-L DA
154. Olteanu Bogdan PNL DA
155. Ovidenie Costel - -
156. Pascu Bogdan PC DA
157. Păun Nicolae Minoritati DA
158. Petrea Constantin PD-L DA
159. Ponta Victor-Viorel PSD DA
160. Pop Claudiu Adrian PSD DA
161. Popa Cornel PNL DA
162. Popa Daniela PC DA
163. Popa Nicolae PNL DA
164. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
165. Pupeză Viorel PSD DA
166. Pușcă Mircea Valer PNL DA
167. Rădulescu Cristian PD-L DA
168. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
169. Sanda Victor PSD DA
170. Sandu Gabriel - Abținere
171. Sandu-Capră Mihai PNL DA
172. Sasu Ion PSD DA
173. Săniuță Marian-Florian PSD DA
174. Săpunaru Nini PNL DA
175. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
176. Scutaru Adrian George PNL DA
177. Seres Dénes UDMR DA
178. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
179. Sóki Béla UDMR DA
180. Soporan Vasile Filip PSD DA
181. Stan Ioan PSD DA
182. Stan Ion PSD DA
183. Stanciu Anghel PSD DA
184. Stativă Irinel Ioan PSD NU
185. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
186. Stănescu Mircea PSD DA
187. Stoica Ion - DA
188. Străchinaru Petre PD-L DA
189. Strungă Emil PNL DA
190. Szekely Levente Csaba UDMR DA
191. Știrbeț Cornel - DA
192. Tabără Valeriu PD-L DA
193. Tămagă Constantin PSD DA
194. Timar Liviu PSD DA
195. Timiș Ioan PNL DA
196. Toró Tiberiu UDMR DA
197. Țundrea Ioan PC DA
198. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
199. Ujeniuc Dragoș - DA
200. Ungureanu Petre - DA
201. Ursărescu Dorinel PNL DA
202. Vasile Aurelia PSD DA
203. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
204. Văsioiu Horia PD-L DA
205. Vlădoiu Aurel PSD DA
206. Voicu Cătălin PSD DA
207. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
208. Voinea Florea PSD DA
209. Zaharia Claudius Mihail - DA
210. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 iunie 2019, 22:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro