Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.10.2007 > 11:07 Versiunea pentru printare
Marți, 30 octombrie 2007, ora 11:07

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:161 52 24 12 31 8 9 10 15

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Almăjanu Marin PNL
3. Amarie Constantin PD-L
4. Amet Aledin Minoritati
5. Apostolache Mihai Cristian PSD
6. Ardelean Lia PC
7. Asztalos Ferenc UDMR
8. Bardan Cornel Ștefan PD-L
9. Bădălău Niculae PSD
10. Băeșu George PSD
11. Becșenescu Dumitru PD-L
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Bentu Dumitru PSD
14. Bivolaru Ioan PSD
15. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L
16. Boeriu Valeriu-Victor PNL
17. Bónis István UDMR
18. Brînză William Gabriel PD-L
19. Buciuta Ștefan Minoritati
20. Buda Daniel PD-L
21. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L
22. Calimente Mihăiță PNL
23. Cantaragiu Bogdan PD-L
24. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
25. Călian Petru PD-L
26. Călin Ion PSD
27. Chiper Gheorghe PSD
28. Chiș Filonaș PSD
29. Cindrea Ioan PSD
30. Ciocâlteu Alexandru PD-L
31. Ciontu Corneliu PC
32. Ciopraga Mircea PNL
33. Ciucă Liviu-Bogdan PC
34. Cocrea Olguța -
35. Cutean Vasile Emilian PSD
36. Diaconescu Marin PRM
37. Diaconescu Renică PNL
38. Dida Corneliu Ioan PSD
39. Dobre Traian PNL
40. Dorneanu Valer PSD
41. Dragomir Dumitru PRM
42. Dragomir Gheorghe PNL
43. Drețcanu Doina Micșunica PSD
44. Dumitrescu Liana Minoritati
45. Dumitrescu Zamfir -
46. Dumitriu Dragoș Petre PC
47. Dușa Mircea PSD
48. Duțu Stelian PD-L
49. Erdei Dolóczki István UDMR
50. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM
51. Firczak Gheorghe Minoritati
52. Florea Damian PC
53. Frâncu Emilian Valentin PNL
54. Furo Iuliu Ioan PRM
55. Gabor Gheorghe PNL
56. Gheorghiof Titu Nicolae PNL
57. Ghiorghioni Ionesie PD-L
58. Ghișe Ioan PNL
59. Godja Petru PSD
60. Gonțea Ion PD-L
61. Hanganu Romeo Octavian -
62. Hoban Ioan PNL
63. Iancu Iulian PSD
64. Ibram Iusein Minoritati
65. Igaș Traian Constantin PD-L
66. Ionescu Daniel PD-L
67. Jipa Florina Ruxandra PRM
68. Király Andrei-Gheorghe UDMR
69. Lari-Iorga Leonida -
70. Lificiu Petru -
71. Liga Dănuț PD-L
72. Longher Ghervazen Minoritati
73. Macaleți Costică PSD
74. Man Mircea PD-L
75. Manta Pantelimon PNL
76. Marian Dan Mihai PNL
77. Marin Constantin PSD
78. Matei Cătălin Lucian PSD
79. Mălaimare Mihai Adrian PNL
80. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD
81. Mănescu Rareș Șerban PNL
82. Mătușa Tudor PRM
83. Meir Nati -
84. Merce Ilie PRM
85. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
86. Mihei Andrian-Sirojea PNL
87. Mircea Costache PRM
88. Mircovici Niculae Minoritati
89. Mitrea Manuela PSD
90. Mitrea Miron Tudor PSD
91. Mocanu Alexandru PD-L
92. Mohora Tudor PSD
93. Moisoiu Adrian PRM
94. Moldovan Emil Radu PSD
95. Momanu Corneliu -
96. Motreanu Dan-Ștefan PNL
97. Munteanu Ioan PSD
98. Nassar Rodica PSD
99. Nechita Aurel PSD
100. Nedelcu Gabriela PSD
101. Nica Dan PSD
102. Niță Constantin PSD
103. Nițulescu Teodor PC
104. Nosa Iuliu PSD
105. Olarean Aurel PD-L
106. Ovidenie Costel -
107. Pambuccian Varujan Minoritati
108. Pascu Bogdan PC
109. Paveliu Marian Sorin -
110. Petrea Constantin PD-L
111. Ponta Victor-Viorel PSD
112. Popa Cornel PNL
113. Popa Daniela PC
114. Popa Nicolae PNL
115. Popp Cosmin Gabriel PD-L
116. Preda Cezar-Florin PD-L
117. Pruteanu Vasile -
118. Puchianu Ioan Dumitru PD-L
119. Pupeză Viorel PSD
120. Purceld Octavian-Mircea PRM
121. Pușcaș Vasile PSD
122. Pușcă Mircea Valer PNL
123. Puzdrea Dumitru PD-L
124. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
125. Rus Ioan Aurel PRM
126. Rusu Mihaela Adriana PSD
127. Sanda Victor PSD
128. Sandu Gabriel -
129. Sasu Ion PSD
130. Săniuță Marian-Florian PSD
131. Sârb Gheorghe PD-L
132. Sârbu Marian PSD
133. Sârbu Mugurel Liviu PD-L
134. Seres Dénes UDMR
135. Sirețeanu Mihail PSD
136. Sóki Béla UDMR
137. Stan Ion PSD
138. Stativă Irinel Ioan PSD
139. Stănescu Alexandru-Octavi PSD
140. Stoica Ion -
141. Străchinaru Petre PD-L
142. Strungă Emil PNL
143. Tabără Valeriu PD-L
144. Timar Liviu PSD
145. Todoran Pavel PSD
146. Toma Florentina Marilena PSD
147. Toró Tiberiu UDMR
148. Tudor Constantin PD-L
149. Țundrea Ioan PC
150. Uioreanu Horea-Dorin PNL
151. Ujeniuc Dragoș -
152. Ungureanu Petre -
153. Ursărescu Dorinel PNL
154. Vainer Aurel Minoritati
155. Varga Attila UDMR
156. Vasile Aurelia PSD
157. Văsioiu Horia PD-L
158. Vlădoiu Aurel PSD
159. Voinea Florea PSD
160. Zaharia Claudius Mihail -
161. Zamfirescu Dan Dumitru PRM

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 26 octombrie 2021, 18:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro