Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.10.2007 > 11:08 Versiunea pentru printare
Marți, 30 octombrie 2007, ora 11:08

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:169 53 25 14 33 5 9 11 19

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Albu Gheorghe PD-L
3. Almăjanu Marin PNL
4. Almășan Liviu PNL
5. Amarie Constantin PD-L
6. Amet Aledin Minoritati
7. Apostolache Mihai Cristian PSD
8. Bădălău Niculae PSD
9. Băeșu George PSD
10. Becșenescu Dumitru PD-L
11. Bejinariu Eugen PSD
12. Bentu Dumitru PSD
13. Bivolaru Ioan PSD
14. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L
15. Boeriu Valeriu-Victor PNL
16. Bónis István UDMR
17. Boureanu Cristian Alexandru -
18. Brînză William Gabriel PD-L
19. Bruchental-Pop Ionela PD-L
20. Buciuta Ștefan Minoritati
21. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L
22. Calimente Mihăiță PNL
23. Canacheu Costică PD-L
24. Cantaragiu Bogdan PD-L
25. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
26. Călian Petru PD-L
27. Călin Ion PSD
28. Chiper Gheorghe PSD
29. Chiș Filonaș PSD
30. Cindrea Ioan PSD
31. Ciocâlteu Alexandru PD-L
32. Ciontu Corneliu PC
33. Ciopraga Mircea PNL
34. Ciucă Liviu-Bogdan PC
35. Cocrea Olguța -
36. Cutean Vasile Emilian PSD
37. Diaconescu Marin PRM
38. Diaconescu Renică PNL
39. Dida Corneliu Ioan PSD
40. Dobre Traian PNL
41. Dorneanu Valer PSD
42. Dragomir Dumitru PRM
43. Dragomir Gheorghe PNL
44. Drăguș Radu-Cătălin PD-L
45. Drețcanu Doina Micșunica PSD
46. Dumitrescu Liana Minoritati
47. Dumitrescu Zamfir -
48. Dumitriu Dragoș Petre PC
49. Dumitriu Mihai PSD
50. Dușa Mircea PSD
51. Duțu Stelian PD-L
52. Faina Constantin PC
53. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM
54. Firczak Gheorghe Minoritati
55. Florea Damian PC
56. Frâncu Emilian Valentin PNL
57. Furo Iuliu Ioan PRM
58. Gabor Gheorghe PNL
59. Găleteanu Monalisa PSD
60. Gerea Andrei Dominic PNL
61. Gheorghiof Titu Nicolae PNL
62. Giurgiu Mircia -
63. Glăvan Ștefan PC
64. Godja Petru PSD
65. Gonțea Ion PD-L
66. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
67. Hanganu Romeo Octavian -
68. Hoban Ioan PNL
69. Hogea Vlad Gabriel -
70. Ibram Iusein Minoritati
71. Ifrim Mircea PRM
72. Igaș Traian Constantin PD-L
73. Ionescu Daniel PD-L
74. Iordache Florin PSD
75. Iriza Marius PRM
76. Jipa Florina Ruxandra PRM
77. Király Andrei-Gheorghe UDMR
78. Kovacs Attila UDMR
79. Lari-Iorga Leonida -
80. Lificiu Petru -
81. Longher Ghervazen Minoritati
82. Macaleți Costică PSD
83. Man Mircea PD-L
84. Manta Pantelimon PNL
85. Marian Dan Mihai PNL
86. Marin Constantin PSD
87. Matei Cătălin Lucian PSD
88. Mălaimare Mihai Adrian PNL
89. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD
90. Mănescu Rareș Șerban PNL
91. Mătușa Tudor PRM
92. Meir Nati -
93. Merce Ilie PRM
94. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
95. Mihei Andrian-Sirojea PNL
96. Mircea Costache PRM
97. Mircovici Niculae Minoritati
98. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L
99. Mitrea Manuela PSD
100. Mitrea Miron Tudor PSD
101. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL
102. Mocanu Alexandru PD-L
103. Mohora Tudor PSD
104. Moisoiu Adrian PRM
105. Moldovan Emil Radu PSD
106. Momanu Corneliu -
107. Movilă Petru PD-L
108. Nassar Rodica PSD
109. Năstase Adrian PSD
110. Nechita Aurel PSD
111. Nedelcu Gabriela PSD
112. Nica Dan PSD
113. Niță Constantin PSD
114. Nosa Iuliu PSD
115. Olarean Aurel PD-L
116. Ovidenie Costel -
117. Pambuccian Varujan Minoritati
118. Pascu Bogdan PC
119. Paveliu Marian Sorin -
120. Petrea Constantin PD-L
121. Ponta Victor-Viorel PSD
122. Popa Cornel PNL
123. Popa Daniela PC
124. Popa Nicolae PNL
125. Popp Cosmin Gabriel PD-L
126. Preda Cezar-Florin PD-L
127. Pruteanu Vasile -
128. Puchianu Ioan Dumitru PD-L
129. Pupeză Viorel PSD
130. Purceld Octavian-Mircea PRM
131. Pușcaș Vasile PSD
132. Pușcă Mircea Valer PNL
133. Puzdrea Dumitru PD-L
134. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
135. Rus Ioan Aurel PRM
136. Rusu Mihaela Adriana PSD
137. Sanda Victor PSD
138. Sandu Gabriel -
139. Sasu Ion PSD
140. Săniuță Marian-Florian PSD
141. Sârb Gheorghe PD-L
142. Sârbu Mugurel Liviu PD-L
143. Sirețeanu Mihail PSD
144. Sóki Béla UDMR
145. Stan Ion PSD
146. Stativă Irinel Ioan PSD
147. Stănescu Alexandru-Octavi PSD
148. Stoica Ion -
149. Străchinaru Petre PD-L
150. Strungă Emil PNL
151. Știrbeț Cornel -
152. Tabără Valeriu PD-L
153. Timar Liviu PSD
154. Todoran Pavel PSD
155. Toma Florentina Marilena PSD
156. Toró Tiberiu UDMR
157. Tudor Constantin PD-L
158. Țundrea Ioan PC
159. Uioreanu Horea-Dorin PNL
160. Ujeniuc Dragoș -
161. Ungureanu Petre -
162. Ursărescu Dorinel PNL
163. Vainer Aurel Minoritati
164. Vasile Aurelia PSD
165. Văsioiu Horia PD-L
166. Vlădoiu Aurel PSD
167. Voinea Florea PSD
168. Zaharia Claudius Mihail -
169. Zamfirescu Dan Dumitru PRM

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 25 octombrie 2021, 0:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro