Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.02.2006 > 10:38 Versiunea pentru printare
Marți, 14 februarie 2006, ora 10:38

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 513/2005 Proiectul Legii serviciilor comunitare de utilități publice
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:149 49 34 6 24 15 9 3 9
- voturi pentru (DA):137 47 31 6 23 13 9 3 5
- voturi împotrivă (NU):4 - - - - - - - 4
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:8 2 3 - 1 2 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L -
3. Amarie Constantin PSD DA
4. Amet Aledin Minoritati DA
5. Andon Sergiu PC DA
6. Antal Árpád-András UDMR DA
7. Antal István UDMR -
8. Asztalos Ferenc UDMR DA
9. Baban Ștefan PRM DA
10. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
11. Bănicioiu Nicolae PSD DA
12. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bivolaru Ioan PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
18. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
19. Bónis István UDMR -
20. Brînză William Gabriel - NU
21. Buda Ioan PSD DA
22. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD DA
23. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
24. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
25. Călian Petru PC DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Chiper Gheorghe PSD DA
28. Cindrea Ioan PSD DA
29. Ciocâlteu Alexandru - DA
30. Ciopraga Mircea PNL DA
31. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
32. Cocrea Olguța - DA
33. Crăciunescu Grigore PNL DA
34. Diaconescu Marin PSD DA
35. Dobre Traian PNL DA
36. Dragomir Gheorghe PNL DA
37. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
38. Drețcanu Doina Micșunica PSD -
39. Dumitrescu Zamfir PSD DA
40. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
41. Dușa Mircea PSD DA
42. Duțu Stelian PD-L DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Faina Constantin PC DA
45. Fenechiu Relu PNL DA
46. Florea Damian PC DA
47. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
48. Gabor Gheorghe PNL DA
49. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
50. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
51. Ghișe Ioan PNL DA
52. Glăvan Ștefan PC DA
53. Gonțea Ion PD-L DA
54. Gubandru Aurel PSD DA
55. Hoban Ioan PNL -
56. Iancu Iulian PSD DA
57. Ibram Iusein Minoritati DA
58. Igaș Traian Constantin PD-L DA
59. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
60. Ionescu Daniel - DA
61. Iustian Mircea Teodor PNL DA
62. Kerekes Károly UDMR DA
63. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
64. Kovacs Attila UDMR DA
65. Lambrino Radu PD-L DA
66. Macaleți Costică PSD DA
67. Man Mircea PD-L DA
68. Manda Iulian Claudiu PSD DA
69. Manta Pantelimon PC DA
70. Marian Dan Mihai PNL DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
72. Máté András-Levente UDMR DA
73. Matei Cătălin Lucian PSD DA
74. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
75. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM DA
76. Mătușa Tudor PRM DA
77. Meir Nati - NU
78. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
79. Mironescu Laurențiu PD-L DA
80. Mitrea Manuela PSD DA
81. Mocanu Alexandru PD-L DA
82. Mocanu Vasile PSD DA
83. Mocănescu Coloros Dan Constantin - NU
84. Moldovan Emil Radu PSD DA
85. Momanu Corneliu PNL DA
86. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
87. Movilă Petru PD-L DA
88. Munteanu Ioan PSD DA
89. Nassar Rodica PSD DA
90. Nicolicea Eugen PSD DA
91. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
92. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
93. Nițulescu Teodor PSD DA
94. Nosa Iuliu PSD DA
95. Oancea Viorel PNL DA
96. Olarean Aurel PD-L DA
97. Oprea Gabriel PSD DA
98. Ovidenie Costel - DA
99. Pambuccian Varujan Minoritati DA
100. Pardău Dumitru PNL -
101. Petrea Constantin PD-L DA
102. Ponta Victor-Viorel PSD DA
103. Pop Claudiu Adrian PSD DA
104. Popa Cornel PNL DA
105. Popescu Dan Ioan PSD DA
106. Popescu Ionica Constanța PC DA
107. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
108. Preda Cezar-Florin PD-L DA
109. Preda Ion PNL DA
110. Pruteanu Vasile PNL DA
111. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
112. Pupeză Viorel PSD DA
113. Pușcaș Vasile PSD DA
114. Pușcă Mircea Valer PNL DA
115. Rogin Marius PD-L DA
116. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
117. Sandu Gabriel PNL DA
118. Sandu-Capră Mihai PNL DA
119. Sasu Ion PSD DA
120. Sârb Gheorghe PSD DA
121. Sârbu Marian PSD DA
122. Sârbu Mugurel Liviu PSD DA
123. Scutaru Adrian George PNL DA
124. Seres Dénes UDMR DA
125. Sóki Béla UDMR DA
126. Stan Ioan PSD DA
127. Stănescu Cristian PRM DA
128. Stoica Ion - NU
129. Străchinaru Petre PD-L DA
130. Strungă Emil PNL DA
131. Szekely Levente Csaba UDMR DA
132. Șandru Marcela Lavinia - DA
133. Știrbu Monica-Mihaela PNL -
134. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
135. Tărniceru Petru PSD DA
136. Timar Liviu PSD DA
137. Timiș Ioan PSD DA
138. Toma Horia-Victor PNL DA
139. Turcan Raluca PNL DA
140. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
141. Ujeniuc Dragoș PNL DA
142. Ungureanu Petre PNL DA
143. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
144. Ursărescu Dorinel PNL DA
145. Varga Attila UDMR DA
146. Vasile Aurelia PSD DA
147. Văsioiu Horia PD-L DA
148. Voinea Florea PSD DA
149. Zaharia Claudius Mihail PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 iulie 2019, 11:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro