Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.03.2008 > 16:17 Versiunea pentru printare
Marți, 4 martie 2008, ora 16:17

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:249 84 46 14 57 14 8 15 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Almăjanu Marin PNL
4. Amarie Constantin PD-L
5. Amet Aledin Minoritati
6. Andea Petru PSD
7. Andronescu Ecaterina PSD
8. Antal István UDMR
9. Antonescu George Crin Laurențiu PNL
10. Ardelean Lia PC
11. Avram Dumitru PRM
12. Baban Ștefan PRM
13. Barbu Gheorghe PD-L
14. Bardan Cornel Ștefan PD-L
15. Bădălău Niculae PSD
16. Băeșu George PSD
17. Băluț Lucian PSD
18. Bănicioiu Nicolae PSD
19. Bărbulețiu Tiberiu PNL
20. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR
21. Becșenescu Dumitru -
22. Bentu Dumitru PSD
23. Bivolaru Ioan PSD
24. Bleotu Vasile PSD
25. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD
26. Boeriu Valeriu-Victor PNL
27. Bónis István UDMR
28. Boșneac Valentin Samuel PNL
29. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
30. Bruchental-Pop Ionela PD-L
31. Buciu Angela PRM
32. Buciuta Ștefan Minoritati
33. Buda Daniel PD-L
34. Buda Ioan PSD
35. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L
36. Burnei Ion PSD
37. Bușoi Diana Maria PD-L
38. Calimente Mihăiță PNL
39. Canacheu Costică PD-L
40. Cantaragiu Bogdan PD-L
41. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
42. Călian Petru PD-L
43. Călin Ion PSD
44. Câmpanu Liviu PNL
45. Chiper Gheorghe PSD
46. Chiș Filonaș PSD
47. Cindrea Ioan PSD
48. Ciocâlteu Alexandru PD-L
49. Ciopraga Mircea PNL
50. Cliveti Minodora PSD
51. Cocrea Olguța -
52. Constantinescu Anca PD-L
53. Constantinescu Viorel PSD
54. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L
55. Crăciunescu Grigore PNL
56. Cristea Ioan PNL
57. Cutean Vasile Emilian PSD
58. Diaconescu Marin -
59. Dobre Traian PNL
60. Dorneanu Valer PSD
61. Dragomir Gheorghe PNL
62. Drăguș Radu-Cătălin PD-L
63. Drețcanu Doina Micșunica PSD
64. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
65. Dumitrescu Liana Minoritati
66. Dumitrescu Zamfir -
67. Dumitriu Dragoș Petre PC
68. Dumitriu Mihai PSD
69. Dumitru Ion PSD
70. Duțu Stelian PD-L
71. Erdei Dolóczki István UDMR
72. Faina Constantin PC
73. Firczak Gheorghe Minoritati
74. Florea Damian PC
75. Fotopolos Sotiris Minoritati
76. Frâncu Emilian Valentin PNL
77. Furo Iuliu Ioan PRM
78. Gabor Gheorghe PNL
79. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
80. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
81. Găleteanu Monalisa PSD
82. Georgescu Filip PSD
83. Gerea Andrei Dominic PNL
84. Ghiorghioni Ionesie PD-L
85. Ghișe Ioan PNL
86. Giurgiu Mircia -
87. Gonțea Ion PD-L
88. Grigore Dan PD-L
89. Grosaru Mircea Minoritati
90. Gubandru Aurel PSD
91. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
92. Hanganu Romeo Octavian -
93. Hellvig Eduard Raul PC
94. Hoban Ioan PNL
95. Hogea Vlad Gabriel PC
96. Hoinaru Marian PD-L
97. Hrebenciuc Viorel PSD
98. Ibram Iusein Minoritati
99. Ifrim Mircea PRM
100. Igaș Traian Constantin PD-L
101. Ilie Cristian PD-L
102. Iliescu Valentin Adrian PD-L
103. Iordache Florin PSD
104. Iordache Grațiela Denisa PD-L
105. Iustian Mircea Teodor PD-L
106. Kelemen Hunor UDMR
107. Kerekes Károly UDMR
108. Kónya-Hamar Sándor UDMR
109. Kovacs Attila UDMR
110. Lari-Iorga Leonida -
111. Lefter Ioan-Silviu PNL
112. Lificiu Petru PD-L
113. Liga Dănuț PD-L
114. Longher Ghervazen Minoritati
115. Luchian Ion PNL
116. Macaleți Costică PSD
117. Magheru Paul PRM
118. Man Mircea PD-L
119. Manolescu Oana Minoritati
120. Manta Pantelimon PNL
121. Marian Dan Mihai PNL
122. Marin Constantin PSD
123. Martin Eduard-Stelian PSD
124. Márton Árpád-Francisc UDMR
125. Máté András-Levente UDMR
126. Matei Cătălin Lucian PSD
127. Mazăre Alexandru PSD
128. Mălaimare Mihai Adrian PNL
129. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD
130. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM
131. Mătușa Tudor PRM
132. Meir Nati -
133. Merce Ilie PRM
134. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
135. Micula Cătălin PNL
136. Mihalache Sorin Dan PSD
137. Mihei Andrian-Sirojea PNL
138. Mircea Costache PRM
139. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L
140. Mitrea Manuela PSD
141. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL
142. Mocanu Alexandru PD-L
143. Mocanu Vasile PSD
144. Mocănescu Coloros Dan Constantin -
145. Mocioalcă Ion PSD
146. Mohora Tudor PSD
147. Moldovan Emil Radu PSD
148. Momanu Corneliu PD-L
149. Motreanu Dan-Ștefan PNL
150. Movilă Petru PD-L
151. Munteanu Ioan PSD
152. Nassar Rodica PSD
153. Nechita Aurel PSD
154. Nedelcu Gabriela PSD
155. Nica Dan PSD
156. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
157. Nicolicea Eugen PSD
158. Nicula Vasile Cosmin PSD
159. Nistoran Dorin-Liviu -
160. Nosa Iuliu PSD
161. Olarean Aurel PD-L
162. Oltean Ioan PD-L
163. Olteanu Bogdan PNL
164. Ovidenie Costel -
165. Palăr Ionel PNL
166. Pambuccian Varujan Minoritati
167. Pardău Dumitru PD-L
168. Paveliu Marian Sorin PD-L
169. Petrea Constantin PD-L
170. Piteiu Marcel Adrian PD-L
171. Plăiașu Gabriel PNL
172. Podgorean Radu PSD
173. Ponta Victor-Viorel PSD
174. Pop Claudiu Adrian PSD
175. Popa Cornel PNL
176. Popeangă Petre PRM
177. Popescu Corneliu PD-L
178. Popescu Florin Aurelian PD-L
179. Popescu Ionica Constanța PC
180. Popp Cosmin Gabriel PD-L
181. Preda Cezar-Florin PD-L
182. Pruteanu Vasile PD-L
183. Puchianu Ioan Dumitru PD-L
184. Pupeză Viorel PSD
185. Pușcaș Vasile PSD
186. Pușcă Mircea Valer PNL
187. Radan Mihai Minoritati
188. Rădulescu Cristian PD-L
189. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
190. Rus Ioan Aurel PRM
191. Rușanu Dan Radu PNL
192. Sanda Victor PSD
193. Sandu Gabriel PD-L
194. Sandu-Capră Mihai PNL
195. Săniuță Marian-Florian PSD
196. Săpunaru Nini PNL
197. Sârb Gheorghe PD-L
198. Sârbu Marian PSD
199. Sârbu Mugurel Liviu PD-L
200. Scutaru Adrian George PNL
201. Seres Dénes UDMR
202. Sirețeanu Mihail PSD
203. Sóki Béla UDMR
204. Soporan Vasile Filip PSD
205. Stan Ioan PSD
206. Stan Ion PSD
207. Stanciu Anghel PSD
208. Stativă Irinel Ioan PSD
209. Stănescu Mircea PSD
210. Stoica Ion PD-L
211. Străchinaru Petre PD-L
212. Strungă Emil PNL
213. Szekely Levente Csaba UDMR
214. Știrbeț Cornel PD-L
215. Știreanu Octavian PSD
216. Știucă Alecsandru PSD
217. Tabără Valeriu PD-L
218. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
219. Tănăsescu Tudor PSD
220. Tărniceru Petru PSD
221. Timar Liviu PSD
222. Timiș Ioan PNL
223. Todoran Pavel PSD
224. Toma Florentina Marilena PSD
225. Toma Horia-Victor PNL
226. Tudor Constantin PD-L
227. Tudor Marcu PRM
228. Tudose Mihai PSD
229. Turc Ioan PNL
230. Turcan Raluca PD-L
231. Țundrea Ioan PC
232. Uioreanu Horea-Dorin PNL
233. Ujeniuc Dragoș PNL
234. Ungureanu Petre PD-L
235. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD
236. Ursărescu Dorinel PNL
237. Vainer Aurel Minoritati
238. Varga Attila UDMR
239. Vasile Aurelia PSD
240. Vasilescu Lia Olguța PSD
241. Vlase Petru Gabriel PSD
242. Vlădoiu Aurel PSD
243. Voicu Cătălin PSD
244. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
245. Voicu Mihai Alexandru PNL
246. Voinea Florea PSD
247. Zaharia Claudius Mihail PD-L
248. Zamfirescu Dan Dumitru PRM
249. Zgonea Valeriu Ștefan PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 iulie 2019, 6:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro