Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.03.2008 > 16:42 Versiunea pentru printare
Marți, 4 martie 2008, ora 16:42

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:243 81 45 9 59 15 10 14 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Albu Gheorghe PD-L
4. Almăjanu Marin PNL
5. Amarie Constantin PD-L
6. Amet Aledin Minoritati
7. Andea Petru PSD
8. Andronescu Ecaterina PSD
9. Antal István UDMR
10. Antonescu George Crin Laurențiu PNL
11. Apostolache Mihai Cristian PSD
12. Ardelean Lia PC
13. Avram Dumitru PRM
14. Baban Ștefan PRM
15. Barbu Gheorghe PD-L
16. Bardan Cornel Ștefan PD-L
17. Băeșu George PSD
18. Băluț Lucian PSD
19. Bărbulețiu Tiberiu PNL
20. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR
21. Becșenescu Dumitru -
22. Bejinariu Eugen PSD
23. Bentu Dumitru PSD
24. Bivolaru Ioan PSD
25. Bleotu Vasile PSD
26. Boagiu Anca-Daniela PD-L
27. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD
28. Boeriu Valeriu-Victor PNL
29. Bónis István UDMR
30. Boșneac Valentin Samuel PNL
31. Bruchental-Pop Ionela PD-L
32. Buciu Angela PRM
33. Buciuta Ștefan Minoritati
34. Buda Daniel PD-L
35. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L
36. Burnei Ion PSD
37. Bușoi Diana Maria PD-L
38. Butnaru Vasile PSD
39. Calimente Mihăiță PNL
40. Canacheu Costică PD-L
41. Cantaragiu Bogdan PD-L
42. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
43. Călian Petru PD-L
44. Călin Ion PSD
45. Câmpanu Liviu PNL
46. Chiper Gheorghe PSD
47. Chiș Filonaș PSD
48. Cindrea Ioan PSD
49. Ciocâlteu Alexandru PD-L
50. Ciontu Corneliu PC
51. Ciopraga Mircea PNL
52. Ciucă Liviu-Bogdan PC
53. Cliveti Minodora PSD
54. Cocrea Olguța -
55. Constantinescu Anca PD-L
56. Constantinescu Viorel PSD
57. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L
58. Crăciunescu Grigore PNL
59. Cristea Ioan PNL
60. Cutean Vasile Emilian PSD
61. Diaconescu Marin -
62. Dobre Traian PNL
63. Dorneanu Valer PSD
64. Dragomir Gheorghe PNL
65. Drăguș Radu-Cătălin PD-L
66. Drețcanu Doina Micșunica PSD
67. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
68. Dumitrescu Liana Minoritati
69. Dumitrescu Zamfir -
70. Dumitriu Dragoș Petre PC
71. Dumitriu Mihai PSD
72. Erdei Dolóczki István UDMR
73. Faina Constantin PC
74. Firczak Gheorghe Minoritati
75. Florea Damian PC
76. Fotopolos Sotiris Minoritati
77. Frâncu Emilian Valentin PNL
78. Furo Iuliu Ioan PRM
79. Gabor Gheorghe PNL
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
82. Găleteanu Monalisa PSD
83. Georgescu Filip PSD
84. Gerea Andrei Dominic PNL
85. Ghiorghioni Ionesie PD-L
86. Ghișe Ioan PNL
87. Giurgiu Mircia -
88. Gonțea Ion PD-L
89. Grigore Dan PD-L
90. Grosaru Mircea Minoritati
91. Gubandru Aurel PSD
92. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
93. Hanganu Romeo Octavian -
94. Hellvig Eduard Raul PC
95. Hoban Ioan PNL
96. Hogea Vlad Gabriel PC
97. Hoinaru Marian PD-L
98. Hrebenciuc Viorel PSD
99. Ibram Iusein Minoritati
100. Ifrim Mircea PRM
101. Igaș Traian Constantin PD-L
102. Ilie Cristian PD-L
103. Iliescu Valentin Adrian PD-L
104. Ionescu Daniel PD-L
105. Iordache Florin PSD
106. Iordache Grațiela Denisa PD-L
107. Iustian Mircea Teodor PD-L
108. Kelemen Hunor UDMR
109. Kerekes Károly UDMR
110. Kónya-Hamar Sándor UDMR
111. Kovacs Attila UDMR
112. Lambrino Radu PD-L
113. Lari-Iorga Leonida -
114. Lefter Ioan-Silviu PNL
115. Lificiu Petru PD-L
116. Liga Dănuț PD-L
117. Longher Ghervazen Minoritati
118. Luchian Ion PNL
119. Macaleți Costică PSD
120. Man Mircea PD-L
121. Manolescu Oana Minoritati
122. Manta Pantelimon PNL
123. Marian Dan Mihai PNL
124. Marin Constantin PSD
125. Martin Eduard-Stelian PSD
126. Márton Árpád-Francisc UDMR
127. Máté András-Levente UDMR
128. Matei Cătălin Lucian PSD
129. Mazăre Alexandru PSD
130. Mălaimare Mihai Adrian PNL
131. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD
132. Meir Nati -
133. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
134. Micula Cătălin PNL
135. Mihalache Sorin Dan PSD
136. Mihei Andrian-Sirojea PNL
137. Mironescu Laurențiu PD-L
138. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L
139. Mitrea Manuela PSD
140. Mocanu Alexandru PD-L
141. Mocanu Vasile PSD
142. Mohora Tudor PSD
143. Moldovan Emil Radu PSD
144. Momanu Corneliu PD-L
145. Motreanu Dan-Ștefan PNL
146. Movilă Petru PD-L
147. Munteanu Ioan PSD
148. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD
149. Nassar Rodica PSD
150. Năstase Adrian PSD
151. Nechita Aurel PSD
152. Nedelcu Gabriela PSD
153. Nica Dan PSD
154. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
155. Nicolicea Eugen PSD
156. Nicula Vasile Cosmin PSD
157. Nistoran Dorin-Liviu -
158. Nosa Iuliu PSD
159. Olarean Aurel PD-L
160. Oltean Ioan PD-L
161. Olteanu Bogdan PNL
162. Ovidenie Costel -
163. Palăr Ionel PNL
164. Pambuccian Varujan Minoritati
165. Pardău Dumitru PD-L
166. Paveliu Marian Sorin PD-L
167. Petrea Constantin PD-L
168. Piteiu Marcel Adrian PD-L
169. Plăiașu Gabriel PNL
170. Podgorean Radu PSD
171. Ponta Victor-Viorel PSD
172. Pop Claudiu Adrian PSD
173. Popa Cornel PNL
174. Popa Nicolae PNL
175. Popeangă Petre PRM
176. Popescu Corneliu PD-L
177. Popescu Florin Aurelian PD-L
178. Popescu Ionica Constanța PC
179. Popp Cosmin Gabriel PD-L
180. Preda Cezar-Florin PD-L
181. Pruteanu Vasile PD-L
182. Puchianu Ioan Dumitru PD-L
183. Pupeză Viorel PSD
184. Pușcaș Vasile PSD
185. Radan Mihai Minoritati
186. Rădulescu Cristian PD-L
187. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
188. Rus Ioan Aurel PRM
189. Rusu Liviu Alin PSD
190. Rusu Mihaela Adriana PSD
191. Rușanu Dan Radu PNL
192. Sandu Gabriel PD-L
193. Sandu-Capră Mihai PNL
194. Săniuță Marian-Florian PSD
195. Săpunaru Nini PNL
196. Sârb Gheorghe PD-L
197. Sârbu Marian PSD
198. Sârbu Mugurel Liviu PD-L
199. Scutaru Adrian George PNL
200. Seres Dénes UDMR
201. Sirețeanu Mihail PSD
202. Sóki Béla UDMR
203. Soporan Vasile Filip PSD
204. Stanciu Anghel PSD
205. Stativă Irinel Ioan PSD
206. Stănescu Alexandru-Octavi PSD
207. Stoica Ion PD-L
208. Strungă Emil PNL
209. Szekely Levente Csaba UDMR
210. Știrbeț Cornel PD-L
211. Știreanu Octavian PSD
212. Știucă Alecsandru PSD
213. Tabără Valeriu PD-L
214. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
215. Tămagă Constantin PSD
216. Tănăsescu Tudor PSD
217. Timar Liviu PSD
218. Timiș Ioan PNL
219. Todoran Pavel PSD
220. Toma Florentina Marilena PSD
221. Toma Horia-Victor PNL
222. Toró Tiberiu UDMR
223. Tudor Constantin PD-L
224. Tudor Marcu PRM
225. Tudose Mihai PSD
226. Turc Ioan PNL
227. Turcan Raluca PD-L
228. Țundrea Ioan PC
229. Uioreanu Horea-Dorin PNL
230. Ujeniuc Dragoș PNL
231. Ungureanu Petre PD-L
232. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD
233. Ursărescu Dorinel PNL
234. Varga Attila UDMR
235. Vasile Aurelia PSD
236. Vasilescu Lia Olguța PSD
237. Vlase Petru Gabriel PSD
238. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
239. Voicu Mihai Alexandru PNL
240. Voinea Florea PSD
241. Zaharia Claudius Mihail PD-L
242. Zamfirescu Dan Dumitru PRM
243. Zgonea Valeriu Ștefan PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 iulie 2019, 17:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro