Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 15.04.2008 > 10:50 Versiunea pentru printare
Marți, 15 aprilie 2008, ora 10:50

Poziție pe
ordinea de zi:
20
Subiect vot: Retrimitere la comisie - Reluare vot
PL 835/2007 privind regimul juridic al falezelor și plajelor Mării Negre
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:76 19 17 5 16 10 1 2 6
- voturi pentru (DA):60 19 17 5 1 9 1 2 6
- voturi împotrivă (NU):15 - - - 15 - - - -
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amarie Constantin PD-L NU
2. Amet Aledin Minoritati DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Antal Árpád-András UDMR DA
5. Baban Ștefan PRM DA
6. Barbu Gheorghe PD-L NU
7. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
8. Bentu Dumitru PSD DA
9. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
10. Bónis István UDMR DA
11. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
12. Buciu Angela PRM DA
13. Bușoi Diana Maria PD-L NU
14. Buzatu Dan Horațiu - DA
15. Calimente Mihăiță PNL DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Chiș Filonaș PSD DA
18. Cocrea Olguța - DA
19. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L DA
20. Diaconescu Marin - DA
21. Dumitrescu Zamfir - DA
22. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
23. Dumitriu Mihai PSD DA
24. Dușa Mircea PSD DA
25. Erdei Dolóczki István UDMR DA
26. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
27. Furo Iuliu Ioan PRM DA
28. Gabor Gheorghe PNL DA
29. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
30. Gerea Andrei Dominic PNL DA
31. Ghiorghioni Ionesie PD-L NU
32. Giurgiu Mircia - DA
33. Grigore Dan PD-L NU
34. Hoban Ioan PNL DA
35. Iancu Iulian PSD DA
36. Ibram Iusein Minoritati DA
37. Iordache Florin PSD DA
38. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
39. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
40. Lakatos Petru UDMR Abținere
41. Lambrino Radu PD-L NU
42. Macaleți Costică PSD DA
43. Manta Pantelimon PNL DA
44. Marin Constantin PSD DA
45. Meir Nati - DA
46. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
47. Mocanu Alexandru PD-L NU
48. Moisoiu Adrian PRM DA
49. Momanu Corneliu PD-L NU
50. Munteanu Ioan PSD DA
51. Nosa Iuliu PSD DA
52. Oancea Viorel PD-L NU
53. Olteanu Bogdan PNL DA
54. Petrea Constantin PD-L NU
55. Piteiu Marcel Adrian PD-L NU
56. Popa Cornel PNL DA
57. Popa Nicolae PNL DA
58. Popeangă Petre PRM DA
59. Popescu Corneliu PD-L NU
60. Pușcă Mircea Valer PNL DA
61. Rogin Marius PD-L NU
62. Rusu Liviu Alin PSD DA
63. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
64. Rușanu Dan Radu PNL DA
65. Sanda Victor PSD DA
66. Sandu-Capră Mihai PNL DA
67. Sasu Ion PSD DA
68. Seres Dénes UDMR DA
69. Sóki Béla UDMR DA
70. Toma Horia-Victor PNL DA
71. Toró Tiberiu UDMR DA
72. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
73. Ungureanu Petre PD-L NU
74. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
75. Vlădoiu Aurel PSD DA
76. Zaharia Claudius Mihail PD-L NU

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 29 noiembrie 2021, 0:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro