Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.09.2008 > 12:45 Versiunea pentru printare
Marți, 9 septembrie 2008, ora 12:45

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:248 68 51 15 62 14 12 16 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Albu Gheorghe PD-L
3. Almăjanu Marin PNL
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL
5. Amarie Constantin PD-L
6. Amet Aledin Minoritati
7. Andea Petru PSD
8. Andreica Romică PD-L
9. Antonescu George Crin Laurențiu PNL
10. Apostolache Mihai Cristian PSD
11. Ardelean Lia PC
12. Avram Dumitru PRM
13. Baban Ștefan PRM
14. Barbu Gheorghe PD-L
15. Bădălău Niculae PSD
16. Băeșu George PSD
17. Băluț Lucian PSD
18. Bărbulețiu Tiberiu PNL
19. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Bentu Dumitru PSD
22. Bivolaru Ioan PSD
23. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L
24. Bleotu Vasile PSD
25. Boagiu Anca-Daniela PD-L
26. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD
27. Boeriu Valeriu-Victor PNL
28. Bolcaș Lucian Augustin PRM
29. Bónis István UDMR
30. Boșneac Valentin Samuel PNL
31. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
32. Brînză William Gabriel PD-L
33. Bruchental-Pop Ionela PD-L
34. Buciuta Ștefan Minoritati
35. Buda Daniel PD-L
36. Burnei Ion PSD
37. Bușoi Diana Maria PD-L
38. Butnaru Vasile PSD
39. Buzatu Dan Horațiu PNL
40. Buzea Cristian Valeriu PRM
41. Calimente Mihăiță PNL
42. Canacheu Costică PD-L
43. Cantaragiu Bogdan PD-L
44. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
45. Călian Petru PD-L
46. Călin Ion PSD
47. Câmpanu Liviu PNL
48. Chiper Gheorghe PSD
49. Cindrea Ioan PSD
50. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL
51. Ciopraga Mircea PNL
52. Ciucă Liviu-Bogdan PC
53. Coclici Radu Eugeniu PSD
54. Cocrea Olguța -
55. Codîrlă Liviu PD-L
56. Constantinescu Anca PD-L
57. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L
58. Cristea Ioan PNL
59. Cutean Vasile Emilian PSD
60. Diaconescu Marin PRM
61. Diaconescu Renică PNL
62. Dobre Traian PNL
63. Dorneanu Valer PSD
64. Dragomir Dumitru -
65. Dragomir Gheorghe PNL
66. Drăguș Radu-Cătălin PD-L
67. Drețcanu Doina Micșunica PSD
68. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
69. Dumitrescu Liana Minoritati
70. Dumitrescu Zamfir -
71. Dumitriu Dragoș Petre PC
72. Dumitriu Mihai PSD
73. Dumitru Ion PSD
74. Dușa Mircea PSD
75. Duțu Stelian PD-L
76. Ehling Elena PD-L
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Faina Constantin PC
79. Fenechiu Relu PNL
80. Firczak Gheorghe Minoritati
81. Frâncu Emilian Valentin PNL
82. Fuia Stelian PD-L
83. Furo Iuliu Ioan PRM
84. Gabor Gheorghe PNL
85. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
86. Găleteanu Monalisa PSD
87. Gerea Andrei Dominic PNL
88. Ghișe Ioan PNL
89. Giurgiu Mircia -
90. Glăvan Ștefan PC
91. Godja Petru PSD
92. Grigore Dan PC
93. Gubandru Aurel PSD
94. Gușă Cozmin Horea -
95. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
96. Hanganu Romeo Octavian -
97. Hellvig Eduard Raul PC
98. Hoban Ioan PNL
99. Hogea Vlad Gabriel PC
100. Hoinaru Marian PD-L
101. Hrebenciuc Viorel PSD
102. Ibram Iusein Minoritati
103. Igaș Traian Constantin PD-L
104. Ignat Miron Minoritati
105. Ilie Cristian PD-L
106. Iliescu Valentin Adrian PD-L
107. Ionescu Daniel PD-L
108. Iordache Florin PSD
109. Iordache Grațiela Denisa PD-L
110. Iriza Marius PRM
111. Iustian Mircea Teodor PD-L
112. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
113. Kelemen Hunor UDMR
114. Király Andrei-Gheorghe UDMR
115. Kónya-Hamar Sándor UDMR
116. Lakatos Petru UDMR
117. Lambrino Radu PD-L
118. Lefter Ioan-Silviu PNL
119. Lificiu Petru PD-L
120. Liga Dănuț PD-L
121. Longher Ghervazen Minoritati
122. Macaleți Costică PSD
123. Manolescu Oana Minoritati
124. Manta Pantelimon PNL
125. Marian Dan Mihai PNL
126. Marin Constantin PSD
127. Martin Eduard-Stelian PSD
128. Márton Árpád-Francisc UDMR
129. Máté András-Levente UDMR
130. Mazăre Alexandru PSD
131. Mălaimare Mihai Adrian PNL
132. Mănescu Rareș Șerban PNL
133. Mătușa Tudor PRM
134. Merce Ilie PRM
135. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
136. Micle Ioan Radu PNL
137. Micula Cătălin PNL
138. Mihalache Sorin Dan PSD
139. Mihei Andrian-Sirojea PNL
140. Mircea Costache PC
141. Mircovici Niculae Minoritati
142. Mironescu Laurențiu PD-L
143. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L
144. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL
145. Mînzînă Ion PC
146. Mocanu Alexandru PD-L
147. Mocănescu Coloros Dan Constantin -
148. Moldovan Emil Radu PSD
149. Momanu Corneliu PD-L
150. Motreanu Dan-Ștefan PNL
151. Movilă Petru PD-L
152. Munteanu Ioan PSD
153. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD
154. Nádudvary Gheorghe Augustin Eugen UDMR
155. Nassar Rodica PSD
156. Nechita Aurel PSD
157. Nedelcu Gabriela PSD
158. Nica Dan PSD
159. Nicolae Alexandri PNL
160. Nicolicea Eugen PSD
161. Nosa Iuliu PSD
162. Oltean Ioan PD-L
163. Olteanu Bogdan PNL
164. Ovidenie Costel -
165. Pardău Dumitru PD-L
166. Pavelescu Aurelian -
167. Paveliu Marian Sorin PD-L
168. Păun Nicolae Minoritati
169. Petrea Constantin PD-L
170. Piteiu Marcel Adrian PD-L
171. Plăiașu Gabriel PNL
172. Podgorean Radu PSD
173. Ponta Victor-Viorel PSD
174. Pop Claudiu Adrian PSD
175. Popa Cornel PNL
176. Popa Nicolae PNL
177. Popeangă Petre PRM
178. Popescu Corneliu PD-L
179. Popp Cosmin Gabriel PD-L
180. Puchianu Ioan Dumitru PD-L
181. Pupeză Viorel PC
182. Purceld Octavian-Mircea PRM
183. Pușcaș Vasile PSD
184. Pușcă Mircea Valer PNL
185. Puzdrea Dumitru PD-L
186. Radan Mihai Minoritati
187. Rădulescu Cristian PD-L
188. Rogin Marius PD-L
189. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
190. Rus Ioan Aurel PRM
191. Rusu Liviu Alin PSD
192. Rusu Valentin PD-L
193. Rușanu Dan Radu PNL
194. Sandu Gabriel PD-L
195. Sandu-Capră Mihai PNL
196. Sasu Ion PSD
197. Săniuță Marian-Florian PSD
198. Săpunaru Nini PNL
199. Sârb Gheorghe PD-L
200. Scutaru Adrian George PNL
201. Seres Dénes UDMR
202. Silaghi Ovidiu Ioan PNL
203. Sóki Béla UDMR
204. Soporan Vasile Filip PSD
205. Stan Ioan PSD
206. Stanciu Anghel PSD
207. Stativă Irinel Ioan PSD
208. Stănescu Alexandru-Octavi PSD
209. Stănescu Cristian PRM
210. Stoica Ion PD-L
211. Străchinaru Petre PD-L
212. Strungă Emil PNL
213. Szekely Levente Csaba UDMR
214. Șandru Marcela Lavinia -
215. Știrbeț Cornel PD-L
216. Știucă Alecsandru PSD
217. Tabără Valeriu PD-L
218. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
219. Tănăsescu Tudor PSD
220. Tărniceru Petru PSD
221. Teodorescu George Alin PSD
222. Timar Liviu PSD
223. Timiș Ioan PNL
224. Toma Florentina Marilena PSD
225. Toma Horia-Victor PNL
226. Tudor Constantin PD-L
227. Tudor Marcu PRM
228. Turc Ioan PNL
229. Turcan Raluca PD-L
230. Țundrea Ioan PC
231. Uioreanu Horea-Dorin PNL
232. Ujeniuc Dragoș PNL
233. Ungureanu Petre PD-L
234. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD
235. Uricec Eugen Constantin PD-L
236. Ursărescu Dorinel PNL
237. Vainer Aurel Minoritati
238. Vasil Mihaela Adriana PD-L
239. Vasile Aurelia PSD
240. Vasilescu Lia Olguța PSD
241. Vladu Iulian PD-L
242. Voicu Cătălin PSD
243. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
244. Voicu Mihai Alexandru PNL
245. Voinea Florea PSD
246. Zaharia Claudius Mihail PD-L
247. Zamfirescu Dan Dumitru PRM
248. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 5:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro