Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2008 > 13:34 Versiunea pentru printare
Marți, 30 septembrie 2008, ora 13:34

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Vot final
PL 680/2007 pentru modificarea Legii nr.571/2003 privind Codul fiscal
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:213 77 32 14 46 16 6 12 10
- voturi pentru (DA):210 76 32 14 44 16 6 12 10
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:3 1 - - 2 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almășan Liviu PD-L DA
5. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
6. Amarie Constantin PD-L DA
7. Amet Aledin Minoritati DA
8. Andea Petru PSD DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
11. Asztalos Ferenc UDMR DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
15. Băeșu George PSD DA
16. Băluț Lucian PSD DA
17. Bănicioiu Nicolae PSD DA
18. Bărbulețiu Tiberiu PNL DA
19. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
20. Becșenescu Dumitru - DA
21. Bejinariu Eugen PSD DA
22. Bentu Dumitru PSD DA
23. Bivolaru Ioan PSD DA
24. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
25. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
26. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
27. Bónis István UDMR DA
28. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
29. Brînză William Gabriel PD-L -
30. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
31. Buciu Angela PRM DA
32. Buciuta Ștefan Minoritati DA
33. Buda Daniel PD-L DA
34. Buda Ioan PSD DA
35. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L DA
36. Burnei Ion PSD DA
37. Bușoi Diana Maria PD-L DA
38. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
39. Canacheu Costică PD-L DA
40. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
41. Călin Ion PSD DA
42. Chiper Gheorghe PSD DA
43. Chiș Filonaș PSD DA
44. Cindrea Ioan PSD DA
45. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
46. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
47. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
48. Cocrea Olguța - DA
49. Codîrlă Liviu PD-L DA
50. Constantinescu Anca PD-L DA
51. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L DA
52. Cristea Ioan PNL DA
53. Cutean Vasile Emilian PSD DA
54. Dragomir Gheorghe PNL DA
55. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
56. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
57. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
58. Dumitrescu Zamfir - DA
59. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
60. Dumitriu Mihai PSD -
61. Dușa Mircea PSD DA
62. Duțu Stelian PD-L DA
63. Ehling Elena PSD DA
64. Erdei Dolóczki István UDMR DA
65. Faina Constantin PNL DA
66. Fenechiu Relu PNL DA
67. Firczak Gheorghe Minoritati DA
68. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
69. Fuia Stelian PD-L DA
70. Furo Iuliu Ioan PRM DA
71. Gabor Gheorghe PNL DA
72. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
73. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
74. Găleteanu Monalisa PSD DA
75. Georgescu Filip PSD DA
76. Gerea Andrei Dominic PNL DA
77. Ghișe Ioan PNL DA
78. Giurgiu Mircia - DA
79. Grigore Dan PC DA
80. Grosaru Mircea Minoritati DA
81. Gubandru Aurel PSD DA
82. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
83. Hanganu Romeo Octavian - DA
84. Hellvig Eduard Raul PNL DA
85. Hoban Ioan PNL DA
86. Hrebenciuc Viorel PSD DA
87. Iancu Iulian PSD DA
88. Ifrim Mircea PRM DA
89. Igaș Traian Constantin PD-L DA
90. Ignat Miron Minoritati DA
91. Ilie Cristian PD-L DA
92. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
93. Ionescu Daniel PD-L DA
94. Iordache Florin PSD DA
95. Iustian Mircea Teodor PD-L DA
96. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
97. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
98. Kelemen Hunor UDMR DA
99. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
100. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
101. Lakatos Petru UDMR DA
102. Lambrino Radu PD-L DA
103. Lefter Ioan-Silviu PNL DA
104. Liga Dănuț PD-L DA
105. Macaleți Costică PSD DA
106. Magheru Paul PRM DA
107. Manda Iulian Claudiu PSD DA
108. Manolescu Oana Minoritati DA
109. Manta Pantelimon PNL DA
110. Marin Constantin PSD DA
111. Martin Eduard-Stelian PSD DA
112. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
113. Máté András-Levente UDMR DA
114. Matei Cătălin Lucian PSD DA
115. Mazăre Alexandru PSD DA
116. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
117. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
118. Mătușa Tudor PRM DA
119. Merce Ilie PRM DA
120. Micle Ioan Radu PNL DA
121. Micula Cătălin PNL DA
122. Mihalache Sorin Dan PSD DA
123. Mironescu Laurențiu PD-L DA
124. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
125. Mitrea Manuela PSD DA
126. Mocanu Alexandru PD-L DA
127. Mocanu Vasile PSD DA
128. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
129. Mohora Tudor PSD DA
130. Moisoiu Adrian PRM DA
131. Moldovan Emil Radu PSD DA
132. Momanu Corneliu PD-L DA
133. Munteanu Ioan PSD DA
134. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
135. Nádudvary Gheorghe Augustin Eugen UDMR DA
136. Nassar Rodica PSD DA
137. Năstase Adrian PSD DA
138. Nechita Aurel PSD DA
139. Nedelcu Gabriela PSD DA
140. Nica Dan PSD DA
141. Nicolicea Eugen PSD DA
142. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
143. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
144. Nistoran Dorin-Liviu - DA
145. Oancea Viorel PD-L DA
146. Oltean Ioan PD-L DA
147. Oprea Gabriel PSD DA
148. Ovidenie Costel - DA
149. Pavelescu Aurelian - DA
150. Păun Nicolae Minoritati DA
151. Petrea Constantin PD-L DA
152. Plăiașu Gabriel PNL DA
153. Podgorean Radu PSD DA
154. Ponta Victor-Viorel PSD DA
155. Popa Cornel PNL DA
156. Popa Daniela PC DA
157. Popa Nicolae PNL DA
158. Popeangă Petre PRM DA
159. Popescu Corneliu PD-L DA
160. Popescu Ionica Constanța PC DA
161. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
162. Pupeză Viorel PC DA
163. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
164. Pușcă Mircea Valer PNL DA
165. Radan Mihai Minoritati DA
166. Rădulescu Cristian PD-L DA
167. Rogin Marius PD-L DA
168. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
169. Rusu Liviu Alin PSD DA
170. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
171. Rusu Valentin PD-L DA
172. Sanda Victor PSD DA
173. Săniuță Marian-Florian PSD DA
174. Săpunaru Nini PNL DA
175. Sârb Gheorghe PD-L DA
176. Scutaru Adrian George PNL DA
177. Seres Dénes UDMR DA
178. Sóki Béla UDMR DA
179. Soporan Vasile Filip PSD DA
180. Stan Ioan PSD DA
181. Stanciu Anghel PSD DA
182. Stativă Irinel Ioan PSD DA
183. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
184. Stoica Ion PD-L DA
185. Străchinaru Petre PD-L DA
186. Strungă Emil PNL DA
187. Șandru Marcela Lavinia - DA
188. Știrbeț Cornel PD-L -
189. Tabără Valeriu PD-L DA
190. Tămagă Constantin PSD DA
191. Timar Liviu PSD DA
192. Todoran Pavel PSD DA
193. Toma Florentina Marilena PSD DA
194. Toró Tiberiu UDMR DA
195. Tudor Marcu PRM DA
196. Tudose Mihai PSD DA
197. Turc Ioan PNL DA
198. Țundrea Ioan PC DA
199. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
200. Ujeniuc Dragoș PNL DA
201. Ungureanu Petre PD-L DA
202. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
203. Vainer Aurel Minoritati DA
204. Varga Attila UDMR DA
205. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
206. Vasile Aurelia PSD DA
207. Vlase Petru Gabriel PSD DA
208. Vlădoiu Aurel PSD DA
209. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
210. Voinea Florea PSD DA
211. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
212. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
213. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 23 noiembrie 2017, 18:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro