Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 12:55 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 12:55

Subiect vot: Vot final
PL 844/2007 privind Statutul controlorului civil de trafic aerian din România
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:191 66 27 13 40 15 8 14 8
- voturi pentru (DA):189 65 27 13 39 15 8 14 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andon Sergiu PC DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Ardelean Lia PC DA
11. Asztalos Ferenc UDMR DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Barbu Gheorghe PD-L DA
15. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
16. Bădălău Niculae PSD DA
17. Băeșu George PSD DA
18. Băluț Lucian PSD DA
19. Becșenescu Dumitru - DA
20. Bejinariu Eugen PSD DA
21. Bivolaru Ioan PSD DA
22. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
23. Bleotu Vasile PSD DA
24. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
25. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
26. Bónis István UDMR DA
27. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
28. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
29. Brînzan Ovidiu PSD DA
30. Brînză William Gabriel PD-L DA
31. Buciu Angela PRM DA
32. Buciuta Ștefan Minoritati DA
33. Buda Daniel PD-L DA
34. Bușoi Diana Maria PD-L DA
35. Canacheu Costică PD-L DA
36. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
37. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
38. Călin Ion PSD DA
39. Chiper Gheorghe PSD DA
40. Cindrea Ioan PSD DA
41. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
42. Ciontu Corneliu PC DA
43. Cocrea Olguța - DA
44. Cristea Ioan PNL DA
45. Cutean Vasile Emilian PSD DA
46. Diaconescu Marin PRM DA
47. Diaconescu Renică PSD DA
48. Dorneanu Valer PSD DA
49. Dragomir Gheorghe PNL DA
50. Dumitrescu Liana Minoritati DA
51. Dumitriu Mihai PSD DA
52. Dumitru Ion PSD DA
53. Dușa Mircea PSD DA
54. Ehling Elena PSD DA
55. Erdei Dolóczki István UDMR DA
56. Eserghep Gelil PC DA
57. Faina Constantin PNL DA
58. Firczak Gheorghe Minoritati DA
59. Florea Damian PC DA
60. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
61. Fuia Stelian PD-L -
62. Furo Iuliu Ioan PRM DA
63. Gabor Gheorghe PNL DA
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
65. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
66. Georgescu Filip PSD DA
67. Gerea Andrei Dominic PNL DA
68. Ghișe Ioan PNL DA
69. Gubandru Aurel PSD DA
70. Gușă Cozmin Horea - DA
71. Hanganu Romeo Octavian - DA
72. Hellvig Eduard Raul PNL DA
73. Hoinaru Marian PD-L DA
74. Iancu Iulian PSD DA
75. Ibram Iusein Minoritati DA
76. Ifrim Mircea PRM DA
77. Igaș Traian Constantin PD-L DA
78. Ignat Miron Minoritati DA
79. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
80. Ionescu Daniel PD-L DA
81. Iordache Florin PSD DA
82. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
83. Iriza Marius PRM DA
84. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
85. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
86. Kelemen Hunor UDMR DA
87. Kerekes Károly UDMR DA
88. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
89. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
90. Lakatos Petru UDMR DA
91. Lefter Ioan-Silviu PNL DA
92. Lificiu Petru PD-L DA
93. Liga Dănuț PD-L DA
94. Longher Ghervazen Minoritati DA
95. Magheru Paul PRM DA
96. Manolescu Oana Minoritati DA
97. Manta Pantelimon PNL DA
98. Marin Constantin PSD -
99. Martin Eduard-Stelian PSD DA
100. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
101. Máté András-Levente UDMR DA
102. Mazăre Alexandru PSD DA
103. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
104. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
105. Meir Nati - DA
106. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
107. Micula Cătălin PNL DA
108. Mihalache Sorin Dan PSD DA
109. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
110. Mircea Costache PC DA
111. Mircovici Niculae Minoritati DA
112. Mitrea Manuela PSD DA
113. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
114. Mocanu Alexandru PD-L DA
115. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
116. Moisoiu Adrian PRM DA
117. Moldovan Emil Radu PSD DA
118. Momanu Corneliu PD-L DA
119. Munteanu Ioan PSD DA
120. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
121. Nassar Rodica PSD DA
122. Năstase Adrian PSD DA
123. Nechita Aurel PSD DA
124. Nedelcu Gabriela PSD DA
125. Nica Dan PSD DA
126. Nicolicea Eugen PSD DA
127. Nistoran Dorin-Liviu - DA
128. Nosa Iuliu PSD DA
129. Oancea Viorel PD-L DA
130. Ovidenie Costel - DA
131. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
132. Petrea Constantin PD-L DA
133. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
134. Plăiașu Gabriel PNL DA
135. Podgorean Radu PSD DA
136. Pop Claudiu Adrian PSD DA
137. Popa Nicolae PNL DA
138. Popescu Corneliu PD-L DA
139. Preda Cezar-Florin PD-L DA
140. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
141. Pupeză Viorel PC DA
142. Pușcaș Vasile PSD DA
143. Pușcă Mircea Valer PNL DA
144. Radan Mihai Minoritati DA
145. Rădulescu Cristian PD-L DA
146. Rogin Marius PD-L DA
147. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
148. Rus Ioan Aurel PRM DA
149. Rusu Liviu Alin PSD DA
150. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
151. Rusu Valentin PD-L DA
152. Sandu Gabriel PD-L DA
153. Sasu Ion PRM DA
154. Săniuță Marian-Florian PSD DA
155. Sârb Gheorghe PD-L DA
156. Seres Dénes UDMR DA
157. Sirețeanu Mihail PSD DA
158. Sóki Béla UDMR DA
159. Soporan Vasile Filip PSD DA
160. Stan Ioan PSD DA
161. Stan Ion PSD DA
162. Stativă Irinel Ioan PSD DA
163. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
164. Stănescu Cristian PRM DA
165. Stoica Ion PD-L DA
166. Străchinaru Petre PD-L DA
167. Strungă Emil PNL DA
168. Szekely Levente Csaba UDMR DA
169. Știucă Alecsandru PSD DA
170. Tabără Valeriu PD-L DA
171. Tămagă Constantin PSD DA
172. Tănăsescu Tudor PSD DA
173. Tărniceru Petru PSD DA
174. Timar Liviu PSD DA
175. Toma Florentina Marilena PSD DA
176. Toma Horia-Victor PNL DA
177. Turc Ioan PNL DA
178. Țundrea Ioan PC DA
179. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
180. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
181. Vainer Aurel Minoritati DA
182. Varga Attila UDMR DA
183. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
184. Vasile Aurelia PSD DA
185. Vladu Iulian PD-L DA
186. Voicu Cătălin PSD DA
187. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
188. Voinea Florea PSD DA
189. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
190. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
191. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 mai 2019, 8:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro