Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 13:16 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 13:16

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:153 53 22 4 33 13 8 13 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Adomniței Cristian Mihai PNL
3. Albu Gheorghe PD-L
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL
5. Amet Aledin Minoritati
6. Andon Sergiu PC
7. Andronescu Ecaterina PSD
8. Ardelean Lia PC
9. Asztalos Ferenc UDMR
10. Bardan Cornel Ștefan PD-L
11. Bădălău Niculae PSD
12. Băeșu George PSD
13. Băluț Lucian PSD
14. Becșenescu Dumitru -
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L
17. Bleotu Vasile PSD
18. Boagiu Anca-Daniela PD-L
19. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD
20. Bónis István UDMR
21. Boșneac Valentin Samuel PNL
22. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
23. Brînzan Ovidiu PSD
24. Buciuta Ștefan Minoritati
25. Buda Daniel PD-L
26. Burnei Ion PSD
27. Bușoi Diana Maria PD-L
28. Canacheu Costică PD-L
29. Cantaragiu Bogdan PD-L
30. Câmpanu Liviu PNL
31. Chiper Gheorghe PSD
32. Chiș Filonaș PSD
33. Cindrea Ioan PSD
34. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL
35. Cocrea Olguța -
36. Cristea Ioan PNL
37. Dragomir Gheorghe PNL
38. Drețcanu Doina Micșunica PSD
39. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
40. Dumitrescu Liana Minoritati
41. Dumitriu Dragoș Petre PC
42. Dumitriu Mihai PSD
43. Dumitru Ion PSD
44. Dușa Mircea PSD
45. Duțu Stelian PD-L
46. Ehling Elena PSD
47. Erdei Dolóczki István UDMR
48. Faina Constantin PNL
49. Firczak Gheorghe Minoritati
50. Florea Damian PC
51. Frâncu Emilian Valentin PNL
52. Fuia Stelian PD-L
53. Furo Iuliu Ioan PRM
54. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
55. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
56. Georgescu Filip PSD
57. Gerea Andrei Dominic PNL
58. Gubandru Aurel PSD
59. Gușă Cozmin Horea -
60. Hellvig Eduard Raul PNL
61. Hrebenciuc Viorel PSD
62. Ibram Iusein Minoritati
63. Ifrim Mircea PRM
64. Igaș Traian Constantin PD-L
65. Ignat Miron Minoritati
66. Iliescu Valentin Adrian PD-L
67. Ionescu Daniel PD-L
68. Iordache Florin PSD
69. Kelemen Hunor UDMR
70. Kerekes Károly UDMR
71. Király Andrei-Gheorghe UDMR
72. Kónya-Hamar Sándor UDMR
73. Lakatos Petru UDMR
74. Lificiu Petru PD-L
75. Liga Dănuț PD-L
76. Longher Ghervazen Minoritati
77. Manta Pantelimon PNL
78. Marin Constantin PSD
79. Martin Eduard-Stelian PSD
80. Márton Árpád-Francisc UDMR
81. Máté András-Levente UDMR
82. Matei Cătălin Lucian PSD
83. Mazăre Alexandru PSD
84. Mălaimare Mihai Adrian PNL
85. Merce Ilie PRM
86. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
87. Mihalache Sorin Dan PSD
88. Mihei Andrian-Sirojea PNL
89. Mircea Costache PC
90. Mircovici Niculae Minoritati
91. Mînzînă Ion PC
92. Mocanu Alexandru PD-L
93. Mocănescu Coloros Dan Constantin -
94. Moldovan Emil Radu PSD
95. Momanu Corneliu PD-L
96. Munteanu Ioan PSD
97. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD
98. Nassar Rodica PSD
99. Nechita Aurel PSD
100. Nedelcu Gabriela PSD
101. Nica Dan PSD
102. Nicolicea Eugen PSD
103. Nistoran Dorin-Liviu -
104. Niță Constantin PSD
105. Nosa Iuliu PSD
106. Oltean Ioan PD-L
107. Ovidenie Costel -
108. Paveliu Marian Sorin PD-L
109. Petrea Constantin PD-L
110. Piteiu Marcel Adrian PD-L
111. Plăiașu Gabriel PNL
112. Popa Nicolae PNL
113. Popescu Corneliu PD-L
114. Popescu Ionica Constanța PC
115. Purceld Octavian-Mircea PRM
116. Pușcaș Vasile PSD
117. Pușcă Mircea Valer PNL
118. Puzdrea Dumitru PD-L
119. Radan Mihai Minoritati
120. Rădulescu Cristian PD-L
121. Rogin Marius PD-L
122. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
123. Rusu Liviu Alin PSD
124. Rusu Mihaela Adriana PSD
125. Rusu Valentin PD-L
126. Sanda Victor PSD
127. Sandu Gabriel PD-L
128. Săniuță Marian-Florian PSD
129. Seres Dénes UDMR
130. Soporan Vasile Filip PSD
131. Stan Ioan PSD
132. Stan Ion PSD
133. Stănescu Alexandru-Octavi PSD
134. Străchinaru Petre PD-L
135. Strungă Emil PNL
136. Szekely Levente Csaba UDMR
137. Șandru Marcela Lavinia -
138. Tabără Valeriu PD-L
139. Tănăsescu Tudor PSD
140. Todoran Pavel PSD
141. Toma Florentina Marilena PSD
142. Toma Horia-Victor PNL
143. Țundrea Ioan PC
144. Uioreanu Horea-Dorin PNL
145. Ujeniuc Dragoș PNL
146. Vainer Aurel Minoritati
147. Varga Attila UDMR
148. Vasil Mihaela Adriana PD-L
149. Vasile Aurelia PSD
150. Voicu Cătălin PSD
151. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
152. Zaharia Claudius Mihail PD-L
153. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 25 octombrie 2021, 0:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro