Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.05.2009 > 19:30 Versiunea pentru printare
Marți, 5 mai 2009, ora 19:30

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:107 46 14 22 15 9 - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Amet Aledin Mino.
2. Anastase Roberta Alma PD-L
3. Andronache Gabriel PD-L
4. Anghel Florin Serghei PD-L
5. Antal István UDMR
6. Antochi Gheorghe PSD
7. Axenie Carmen PD-L
8. Bădălan Eugen PD-L
9. Béres Ștefan Vasile UDMR
10. Blaga Iosif Veniamin PD-L
11. Borbély László UDMR
12. Bordeianu Dan PNL
13. Bostan Emil PNL
14. Botiș Ioan-Nelu PD-L
15. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
16. Buciuta Ștefan Mino.
17. Buican Cristian PNL
18. Buta Sorin Gheorghe PD-L
19. Cazan Mircea-Vasile PNL
20. Călian Petru PD-L
21. Chirilă Constantin PD-L
22. Ciobanu Gheorghe PD-L
23. Ciocan Gheorghe PSD
24. Dascălu Constantin PD-L
25. Derzsi Ákos UDMR
26. Dobre Victor Paul PNL
27. Donțu Mihai-Aurel PNL
28. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
29. Dumitrescu Liana Mino.
30. Dumitrică George Ionuț PNL
31. Edler András György UDMR
32. Erdei Dolóczki István UDMR
33. Farago Petru UDMR
34. Farkas Anna-Lili UDMR
35. Firczak Gheorghe Mino.
36. Gabor Gheorghe PNL
37. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
38. Gerea Andrei Dominic PNL
39. Gheorghe Tinel PD-L
40. Ghiță Cornel PD-L
41. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
42. Ghiveciu Marian PSD
43. Hogea Gheorghe PD-L
44. Holban Titi PNL
45. Horj Pavel PNL
46. Ialomițianu Gheorghe PD-L
47. Ionescu George PD-L
48. Jolța Nicolae PNL
49. Kelemen Hunor UDMR
50. Korodi Attila UDMR
51. Kötő Iosif UDMR
52. Leșe Doru Brașoan PD-L
53. Liga Dănuț PD-L
54. Longher Ghervazen Mino.
55. Lubanovici Mircea PD-L
56. Lup Silvestru Mircea PSD
57. Marian Dan Mihai PNL
58. Márton Árpád-Francisc UDMR
59. Máté András-Levente UDMR
60. Merka Adrian-Miroslav Mino.
61. Militaru Constantin Severus PD-L
62. Mircovici Niculae Mino.
63. Mocanu Adrian PSD
64. Munteanu Ioan PSD
65. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
66. Novac Cornelia Brîndușa PD-L
67. Oajdea Daniel Vasile PD-L
68. Oprea Gabriel -
69. Palașcă Viorel PNL
70. Pambuccian Varujan Mino.
71. Pandele Sorin Andi PD-L
72. Panțîru Tudor PSD
73. Pardău Dumitru PD-L
74. Păduraru Nicușor PD-L
75. Petö Csilla-Mária UDMR
76. Pieptea Cornel PNL
77. Popescu Cosmin Mihai PD-L
78. Popoviciu Alin Augustin Florin PD-L
79. Postolachi Florin PD-L
80. Potor Călin PD-L
81. Riviș-Tipei Lucian PD-L
82. Rusu Valentin PD-L
83. Sava Andrei-Valentin PD-L
84. Seres Dénes UDMR
85. Soporan Vasile Filip PSD
86. Spînu Teodor-Marius PD-L
87. Stavrositu Maria PD-L
88. Stragea Sorin Constantin PSD
89. Stroe Mihai PD-L
90. Surdu-Soreanu Raul-Victor PSD
91. Știrbeț Cornel PD-L
92. Tabugan Ion PNL
93. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
94. Tărâță Culiță PSD
95. Timiș Ioan PNL
96. Trășculescu Alin Silviu PD-L
97. Tudose Mihai PSD
98. Turcan Raluca PD-L
99. Țaga Claudiu PNL
100. Varga Lucia-Ana PNL
101. Vasilică Radu Costin PSD
102. Vișan Gelu PD-L
103. Vîlcu Samoil PD-L
104. Vlădoiu Aurel PSD
105. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L
106. Zătreanu Dan-Radu PD-L
107. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 mai 2019, 19:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro