Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.05.2011 > 11:52 Versiunea pentru printare
Marți, 24 mai 2011, ora 11:52

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 81/2011 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.111/2010 privind concediul și indemnizația lunară pentru creșterea copiilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:110 48 25 19 15 - - 2
- voturi pentru (DA):107 48 24 17 15 - - 2
- voturi împotrivă (NU):3 - 1 2 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
2. Ana Gheorghe PSD DA
3. Avram Marian PD-L DA
4. Axenie Carmen PD-L DA
5. Barbu Sulfina PD-L DA
6. Béres Ștefan Vasile UDMR DA
7. Blaga Iosif Veniamin PD-L DA
8. Boghicevici Claudia PD-L DA
9. Boiangiu Victor PD-L DA
10. Bot Octavian PNL DA
11. Buda Viorel-Vasile PNL DA
12. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
13. Burlacu Cristian-Ion PD-L DA
14. Calimente Mihăiță PNL NU
15. Călian Petru PD-L DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Chircu Doinița-Mariana PD-L DA
18. Chirilă Constantin PD-L DA
19. Cindrea Ioan PSD DA
20. Ciobanu Gheorghe PD-L DA
21. Ciocan Gheorghe PSD DA
22. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L DA
23. Ciuhodaru Tudor PNL DA
24. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
25. Covaci Dorel PSD DA
26. Cristian Horia PNL DA
27. Damian Ioan PSD DA
28. Dascălu Constantin PD-L DA
29. Derzsi Ákos UDMR DA
30. Dobre Victor Paul PNL DA
31. Dolineaschi Andrei PSD NU
32. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
33. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L DA
34. Dugulescu Marius Cristinel PD-L DA
35. Dușa Mircea PSD DA
36. Edler András György UDMR DA
37. Erdei Dolóczki István UDMR DA
38. Farago Petru UDMR DA
39. Farkas Anna-Lili UDMR DA
40. Florescu Adrian PD-L DA
41. Frunzulică Doru-Claudian PSD DA
42. Fuia Stelian PD-L DA
43. Gheorghe Tinel PD-L DA
44. Gherasim Vasile PD-L DA
45. Ghiță Cornel PD-L DA
46. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L DA
47. Ghiveciu Marian PSD DA
48. Giurgiu Mircia PD-L DA
49. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
50. Göndör Marius-Sorin PD-L DA
51. Grama Horia PSD DA
52. Hogea Gheorghe PD-L DA
53. Horj Pavel PNL DA
54. Ionescu George PD-L DA
55. Iorguș Zanfir PD-L DA
56. Irimescu Mircea PNL DA
57. Itu Cornel PSD DA
58. Kerekes Károly UDMR DA
59. Korodi Attila UDMR DA
60. Kötő Iosif UDMR DA
61. Lakatos Petru UDMR DA
62. Leșe Doru Brașoan PD-L DA
63. Marin Mircea PD-L DA
64. Martin Eduard-Stelian PSD DA
65. Máté András-Levente UDMR DA
66. Militaru Constantin Severus PD-L DA
67. Mocanu Vasile PSD DA
68. Moldovan Emil Radu PSD DA
69. Munteanu Ioan - DA
70. Nassar Rodica PSD DA
71. Neacșu Marian PSD DA
72. Negruț Clement PD-L DA
73. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
74. Nițu Adrian Henorel PD-L DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Oajdea Daniel Vasile PD-L DA
77. Olar Corneliu PD-L DA
78. Pál Árpád UDMR DA
79. Pandele Sorin Andi PD-L DA
80. Pardău Dumitru PD-L DA
81. Petö Csilla-Mária UDMR DA
82. Petrescu Cristian PD-L DA
83. Pieptea Cornel PNL DA
84. Plăiașu Gabriel PNL DA
85. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
86. Popeangă Vasile PSD DA
87. Popescu Cosmin Mihai PD-L DA
88. Popescu Dan-Mircea PSD DA
89. Potor Călin PNL DA
90. Riviș-Tipei Lucian PD-L DA
91. Rogin Marius PD-L DA
92. Roman Gheorghe PD-L DA
93. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
94. Săniuță Marian-Florian - DA
95. Seremi Ștefan PD-L DA
96. Seres Dénes UDMR DA
97. Stan Ioan PSD DA
98. Stragea Sorin Constantin PSD DA
99. Stroe Mihai PD-L DA
100. Surpățeanu Mihai PD-L DA
101. Tărâță Culiță Prog. DA
102. Toader Mircea-Nicu PD-L DA
103. Țintean Ioan PNL DA
104. Varga Attila UDMR DA
105. Varga Lucia-Ana PNL DA
106. Vîlcu Samoil PD-L DA
107. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
108. Voinescu-Cotoi Sever PD-L DA
109. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L DA
110. Zătreanu Dan-Radu PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 iunie 2019, 4:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro