Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.11.2013 > 11:35 Versiunea pentru printare
Marți, 12 noiembrie 2013, ora 11:35

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 153/2012 privind transmiterea unui teren din domeniul public al statului și din administrarea Stațiunii de Cercetare-Dezvoltare pentru Piscicultură Nucet, județul Dâmbovița în domeniul public al comunei Corbii Mari, județul Dâmbovița, și în administrarea Consiliului local al Comunei Corbii Mari, județul Dâmbovița
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:126 58 24 7 9 9 9 7 3
- voturi pentru (DA):35 3 2 7 9 9 1 1 3
- voturi împotrivă (NU):89 53 22 - - - 8 6 -
- abțineri:1 1 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zlati Radu PNL DA
2. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU
3. Zaharcu Neviser PSD NU
4. Vulpescu Ioan PSD NU
5. Voicu Mădălin-Ștefan PSD Abținere
6. Vlase Petru Gabriel PSD DA
7. Vladu Iulian PDL DA
8. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD NU
9. Tocuț Dan-Laurențiu PNL NU
10. Toader Mircea-Nicu PDL DA
11. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE NU
12. Știrbu Gigel-Sorinel PNL NU
13. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
14. Șoptică Costel PNL NU
15. Szabó Ödön UDMR DA
16. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
17. Stragea Sorin Constantin PSD NU
18. Stănescu Alexandru PSD NU
19. Stancu Ionel Minoritati NU
20. Stanciu Anghel PSD NU
21. Stan Ion PSD NU
22. Stan Ioan PSD NU
23. Smarandache Miron Alexandru PSD NU
24. Seres Dénes UDMR DA
25. Sefer Cristian-George ND DA
26. Scutaru Adrian George PNL NU
27. Roman Cristian-Constantin PDL DA
28. Resmeriță Cornel-Cristian PSD NU
29. Rățoi Neculai PSD NU
30. Rădulescu Cătălin-Marian PSD NU
31. Răducanu Ion PSD NU
32. Pușcaș Iacob - DA
33. Popa Octavian-Marius PNL NU
34. Pârgaru Ion PNL DA
35. Pambuccian Varujan Minoritati NU
36. Oros Nechita-Adrian PNL NU
37. Ochi Ion PSD NU
38. Niță Emil PSD DA
39. Nistor Marioara ND DA
40. Nistor Laurențiu PSD NU
41. Nicolae Florian PSD NU
42. Neacșu Marian PSD NU
43. Murgu Neagu ND DA
44. Munteanu Ioan PSD NU
45. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD NU
46. Molnar Zsolt UDMR DA
47. Moldovan Ioan ALDE NU
48. Mocioi Niculina ND DA
49. Mîrza Gavril PSD NU
50. Mircovici Niculae Minoritati NU
51. Mihai Aurelian - DA
52. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
53. Melinte Ion PSD NU
54. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD NU
55. Máté András-Levente UDMR DA
56. Marocico Ion Minoritati DA
57. Markó Attila-Gabor UDMR DA
58. Marcoci Vlad PSD NU
59. Kereskényi Gábor UDMR DA
60. Itu Cornel PSD NU
61. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
62. Ionescu Aurelian ALDE NU
63. Intotero Natalia-Elena PSD NU
64. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
65. Hrebenciuc Viorel PSD NU
66. Hărău Eleonora-Carmen PNL NU
67. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
68. Gudu Vasile PDL DA
69. Grecea Maria PNL NU
70. Grama Horia PSD NU
71. Giurescu Dinu ALDE DA
72. Gheorghe Tinel PDL DA
73. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
74. Galan Constantin PNL NU
75. Frăticiu Gheorghe PSD NU
76. Erdei Dolóczki István UDMR DA
77. Eparu Ion PSD NU
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
79. Dragomir Viorel Marian PSD NU
80. Dragomir Maria ND DA
81. Dragomir Gheorghe PNL NU
82. Donțu Mihai-Aurel PNL NU
83. Dolineaschi Andrei PSD NU
84. Dolha Nechita-Stelian PNL NU
85. Dobrinescu Traian PNL NU
86. Dobre Victor Paul PNL NU
87. Dobre Mircea-Titus PSD NU
88. Doboș Anton PNL NU
89. Dîrzu Ioan PSD NU
90. Dima Toader PSD NU
91. Delureanu Virgil PSD NU
92. Deaconu Mihai ND DA
93. Cupșa Ioan PNL NU
94. Cupă Ion PNL NU
95. Culețu Dănuț PDL DA
96. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
97. Cristea Aurelia PSD NU
98. Costin Gheorghe PNL NU
99. Comșa Cornel-George ND DA
100. Cocei Erland PNL NU
101. Ciuhodaru Tudor ND DA
102. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE NU
103. Ciolacu Ion-Marcel PSD NU
104. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
105. Ciocan Dan PSD NU
106. Chiriță Dumitru PSD NU
107. Cherecheș Florica PNL NU
108. Cernea Remus-Florinel - DA
109. Călin Ion PSD -
110. Canacheu Costică PDL DA
111. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
112. Buican Cristian PNL NU
113. Bónis István UDMR DA
114. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
115. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
116. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD NU
117. Baltă Mihai PSD NU
118. Babuș Radu PSD NU
119. Axente Ioan PSD NU
120. Avram Marian PSD NU
121. Arsene Ionel PSD NU
122. Anușca Roxana-Florentina PNL NU
123. Amet Varol Minoritati NU
124. Adăscăliței Constantin PSD NU
125. Adam Luminița-Pachel ND DA
126. Adam Ioan PSD NU

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 30 noiembrie 2021, 3:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro