Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.02.2014 > 11:01 Versiunea pentru printare
Marți, 18 februarie 2014, ora 11:01

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 11/2014 pentru modificarea Legii nr.92/1996 privind organizarea și funcționarea Serviciului de Telecomunicații Speciale, a Ordonanței de urgență a Guvernului nr.30/2007 privind organizarea și funcționarea Ministerului Afacerilor Interne, precum și a altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:118 42 32 12 10 8 7 4 3
- voturi pentru (DA):116 42 31 12 10 8 7 4 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - - 1
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Avram Marian PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bode Lucian Nicolae PDL DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
14. Calotă Florică Ică PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
17. Cernea Remus-Florinel - DA
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
20. Ciobanu Liliana ND DA
21. Ciocan Dan PSD DA
22. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
23. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
24. Ciuhodaru Tudor ND DA
25. Cocei Erland PNL DA
26. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
27. Costin Gheorghe PNL DA
28. Cristian Horia PNL -
29. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
30. Daea Petre PSD DA
31. Dalca Ștefan-Petru ND DA
32. Deaconu Mihai ND DA
33. Delureanu Virgil PSD DA
34. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
35. Dima Toader PSD DA
36. Doboș Anton PNL DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrinescu Traian PNL DA
39. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Dragomir Maria ND DA
42. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
43. Dumbrăvanu Paul PNL DA
44. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
45. Emacu Gheorghe PSD DA
46. Eparu Ion PSD DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Fejér László-Ődőn UDMR DA
49. Firczak Gheorghe Minoritati DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Gheorghe Tinel PDL DA
52. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
53. Giurescu Dinu ALDE DA
54. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
55. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
56. Grecea Maria PNL DA
57. Gudu Vasile PDL DA
58. Guran Virgil PNL DA
59. Gust Băloșin Florentin PSD DA
60. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
61. Hrebenciuc Viorel PSD DA
62. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
63. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
64. Ibram Iusein Minoritati DA
65. Intotero Natalia-Elena PSD DA
66. Ionescu George PDL DA
67. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
68. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Kereskényi Gábor UDMR DA
71. Lubanovici Mircea PDL DA
72. Marcoci Vlad PSD DA
73. Marcu Nicu PNL DA
74. Marin Gheorghe PSD DA
75. Máté András-Levente UDMR DA
76. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
77. Mihai Aurelian - Abținere
78. Mihăilă Ioan PDL DA
79. Mincă Liliana ND DA
80. Mircovici Niculae Minoritati DA
81. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
82. Mîrza Gavril PSD DA
83. Mocioalcă Ion PSD DA
84. Molnar Zsolt UDMR DA
85. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
86. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
87. Munteanu Ioan PSD DA
88. Neacșu Marian PSD DA
89. Nicolae Florian PSD DA
90. Niculae Aurel PNL DA
91. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
92. Nistor Marioara ND DA
93. Niță Emil PSD DA
94. Pârgaru Ion PNL DA
95. Popa Octavian-Marius PNL DA
96. Popescu Dan-Cristian PDL DA
97. Pușcaș Iacob PSD DA
98. Răducanu Ion PSD DA
99. Roman Cristian-Constantin PDL DA
100. Rotaru Răzvan ALDE DA
101. Scarlat George PNL DA
102. Sefer Cristian-George ND DA
103. Seres Dénes UDMR DA
104. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
105. Stancu Ionel Minoritati DA
106. Stănescu Alexandru PSD DA
107. Surdu Raluca PNL DA
108. Șimon Gheorghe PSD DA
109. Tămâian Ioan PNL DA
110. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
111. Toader Mircea-Nicu PDL DA
112. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
113. Traicu Rodin PSD DA
114. Tudorie Violeta PSD DA
115. Udriște Gheorghe PDL DA
116. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
117. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
118. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 iulie 2019, 14:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro