Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.02.2014 > 13:15 Versiunea pentru printare
Marți, 18 februarie 2014, ora 13:15

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:314 139 77 26 17 12 15 15 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel ND
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Almăjanu Marin PNL
5. Amet Varol Minoritati
6. Anastase Roberta Alma PDL
7. Andea Petru PSD
8. Andronache Gabriel PNL
9. Antal István UDMR
10. Anton Marin PNL
11. Anușca Roxana-Florentina PNL
12. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
13. Arsene Ionel PSD
14. Avram Constantin ALDE
15. Avram Marian PSD
16. Axente Ioan PSD
17. Babuș Radu PSD
18. Baltă Mihai PSD
19. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
20. Bălan Ion PSD
21. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
22. Bejinariu Eugen PSD
23. Benga Ioan PSD
24. Berci Vasile PNL
25. Birchall Ana PSD
26. Blăjuț Viorel-Ionel -
27. Blănariu Valentin ND
28. Boboc Valentin Gabriel PSD
29. Bode Lucian Nicolae PDL
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Bogdănici Camelia-Margareta -
32. Boghicevici Claudia PDL
33. Bónis István UDMR
34. Borbély László UDMR
35. Bordeianu Dan PNL
36. Bucur Constantin-Alin PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budurescu Daniel-Stamate PNL
39. Buican Cristian PNL
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Burlacu Ștefan ND
42. Calimente Mihăiță PNL
43. Caloianu Mario-Ernest ND
44. Calotă Florică Ică PNL
45. Cazan Mircea-Vasile PNL
46. Călin Ion PSD
47. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
48. Cernea Remus-Florinel -
49. Chebac Eugen PSD
50. Cherecheș Florica PNL
51. Chiriță Dumitru PSD
52. Chirteș Ioan-Cristian PNL
53. Chirvăsuță Laurențiu PSD
54. Cioată Cezar ALDE
55. Ciobanu Gheorghe PSD
56. Ciobanu Liliana ND
57. Ciocan Dan PSD
58. Ciofu Tamara-Dorina PSD
59. Ciolacu Ion-Marcel PSD
60. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
61. Ciuhodaru Tudor ND
62. Ciurariu Florin PNL
63. Cocei Erland PNL
64. Codîrlă Liviu PSD
65. Comșa Cornel-George ND
66. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
67. Constantin Daniel ALDE
68. Costin Gheorghe PNL
69. Covaci Dorel PSD
70. Crăciunescu Grigore PNL
71. Cristea Aurelia PSD
72. Cristea Victor PSD
73. Cristian Horia PNL
74. Cseke Attila-Zoltán UDMR
75. Culețu Dănuț PDL
76. Cupă Ion PNL
77. Cupșa Ioan PNL
78. Daea Petre PSD
79. Dascălu Constantin PDL
80. Deaconu Mihai ND
81. Delureanu Virgil PSD
82. Diaconu Adrian-Nicolae ND
83. Dima Toader PSD
84. Diniță Ion ALDE
85. Dîrzu Ioan PSD
86. Doboș Anton PNL
87. Dobre Mircea-Titus PSD
88. Dobre Victor Paul PNL
89. Dobrinescu Traian PNL
90. Donțu Mihai-Aurel PNL
91. Dragomir Gheorghe PNL
92. Dragomir Maria ND
93. Dragomir Viorel Marian PSD
94. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
95. Drăghici Sonia-Maria PSD
96. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
97. Dumbrăvanu Paul PNL
98. Dumitrache Ileana Cristina PSD
99. Dumitru Georgică ALDE
100. Dumitru Ioana-Jenica ND
101. Emacu Gheorghe PSD
102. Enea Constantin-Cosmin PNL
103. Eparu Ion PSD
104. Fejér László-Ődőn UDMR
105. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
106. Firczak Gheorghe Minoritati
107. Florea Damian ALDE
108. Florea Daniel PSD
109. Frăticiu Gheorghe PSD
110. Galan Constantin PNL
111. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
112. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
113. Găină Mihăiță PSD
114. Gheorghe Florin -
115. Gheorghe Tinel PDL
116. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
117. Ghiveciu Marian PSD
118. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
119. Giurescu Dinu ALDE
120. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
121. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
122. Grecea Maria PNL
123. Grindeanu Sorin Mihai PSD
124. Gudu Vasile PDL
125. Gunia Dragoș-Ionel -
126. Guran Virgil PNL
127. Gust Băloșin Florentin PSD
128. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
129. Harbuz Liviu PSD
130. Horga Vasile PNL
131. Hrebenciuc Viorel PSD
132. Hulea Ioan PSD
133. Iacoban Sorin-Avram PSD
134. Ialomițianu Gheorghe PDL
135. Iancu Iulian PSD
136. Iane Daniel PNL
137. Iane Ovidiu-Cristian PSD
138. Ignat Miron Minoritati
139. Intotero Natalia-Elena PSD
140. Ionescu Aurelian ALDE
141. Ionescu George PDL
142. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
143. Iriza Scarlat PSD
144. Ispir Raluca-Cristina PNL
145. Itu Cornel PSD
146. Kerekes Károly UDMR
147. Kereskényi Gábor UDMR
148. Khraibani Camelia PSD
149. Korodi Attila UDMR
150. Laza-Matiuța Liviu PDL
151. Longher Ghervazen Minoritati
152. Lubanovici Mircea PDL
153. Lupu Mihai PNL
154. Man Mircea PDL
155. Manda Iulian Claudiu PSD
156. Manea Victor-Gheorghe PNL
157. Manolache Marius PSD
158. Marcoci Vlad PSD
159. Marcu Viorica PNL
160. Marian Ion Cristinel ND
161. Marin Gheorghe PSD
162. Markó Attila-Gabor UDMR
163. Marocico Ion Minoritati
164. Martin Eduard-Stelian PSD
165. Márton Árpád-Francisc UDMR
166. Máté András-Levente UDMR
167. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
168. Mazilu Constantin PSD
169. Măduța Flavius-Luigi PSD
170. Melinte Ion PSD
171. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
172. Mihai Aurelian -
173. Mihăilă Ioan PDL
174. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
175. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
176. Mircovici Niculae Minoritati
177. Mîrza Gavril PSD
178. Mocioalcă Ion PSD
179. Mocioi Niculina ND
180. Moldovan Ioan ALDE
181. Motreanu Dan-Ștefan PNL
182. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
183. Movilă Petru -
184. Muntean Mircia PDL
185. Munteanu Ioan PSD
186. Nassar Rodica PSD
187. Neacșu Marian PSD
188. Necula Cosmin PSD
189. Negruț Clement -
190. Negruț Cornelia ALDE
191. Nica Nicolae-Ciprian PSD
192. Nicoară Romeo Florin PNL
193. Nicolae Alexandri PNL
194. Nicolae Florian PSD
195. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
196. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
197. Nicolicea Eugen PSD
198. Niculescu Dumitru ND
199. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
200. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
201. Nistor Laurențiu PSD
202. Nistor Marioara ND
203. Niță Emil PSD
204. Nosa Iuliu PSD
205. Ochi Ion PSD
206. Oltean Ioan PDL
207. Oros Nechita-Adrian PNL
208. Palașcă Viorel PNL
209. Palăr Ionel PNL
210. Paleologu Theodor -
211. Pambuccian Varujan Minoritati
212. Pană Adriana-Doina PSD
213. Păun Nicolae Minoritati
214. Pârgaru Ion PNL
215. Pâslaru Florin-Costin PSD
216. Peia Ninel PSD
217. Petrea Dorin Silviu PSD
218. Petrescu Petre PSD
219. Petric Octavian PSD
220. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PDL
221. Pocora Cristina-Ancuța PNL
222. Podașcă Gabriela-Maria PSD
223. Pop Georgian PSD
224. Popa Octavian-Marius PNL
225. Popeangă Vasile PSD
226. Popescu Dan-Cristian PDL
227. Popescu Dumitru-Iulian PSD
228. Potor Călin PNL
229. Preda Cezar-Florin PDL
230. Pușcaș Iacob PSD
231. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE
232. Răducanu Ion PSD
233. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
234. Rădulescu Constantin PSD
235. Rădulescu Romeo PDL
236. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
237. Reuer Elena-Ramona PNL
238. Roman Cristian-Constantin PDL
239. Roman Gheorghe PSD
240. Roman Ioan Sorin PSD
241. Roman Petre PNL
242. Roman Victor PSD
243. Roșca Lucreția PSD
244. Roșca Mircea PNL
245. Rotaru Răzvan ALDE
246. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
247. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
248. Scarlat George PNL
249. Scutaru Adrian George PNL
250. Secară Florin Mihail -
251. Sefer Cristian-George ND
252. Seres Dénes UDMR
253. Simedru Dan Coriolan PNL
254. Simionescu Adrian Constantin PSD
255. Smarandache Miron Alexandru PSD
256. Solomon Adrian PSD
257. Stan Ioan PSD
258. Stan Ion PSD
259. Stanciu Anghel PSD
260. Stanciu Zisu PSD
261. Stancu Ionel Minoritati
262. Stativă Irinel Ioan PSD
263. Stănescu Alexandru PSD
264. Steriu Valeriu-Andrei PSD
265. Stoica Mihaela -
266. Stoica Ștefan-Bucur PDL
267. Stragea Sorin Constantin PSD
268. Stroe Ionuț-Marian PNL
269. Stroe Radu PNL
270. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
271. Suciu Vasile-Daniel PSD
272. Surdu Raluca PNL
273. Surugiu Iulian-Radu PNL
274. Șcheau Ion PSD
275. Șimon Gheorghe PSD
276. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
277. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
278. Tabugan Ion PSD
279. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
280. Tararache Mihai -
281. Tămâian Ioan PNL
282. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
283. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
284. Tătaru Florin-Cristian PSD
285. Teju Sorin PNL
286. Teodorescu Ioan Viorel PNL
287. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
288. Tiuch Cătălin PSD
289. Tîlvăr Angel PSD
290. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
291. Traicu Rodin PSD
292. Tudorache Daniel PSD
293. Tudorie Violeta PSD
294. Tudose Mihai PSD
295. Tușa Adriana Diana -
296. Țîmpău Radu Bogdan PNL
297. Udriște Gheorghe PDL
298. Urcan Ionaș-Florin PDL
299. Uricec Eugen Constantin PSD
300. Ursărescu Dorinel PNL
301. Vainer Aurel Minoritati
302. Varga Vasile PNL
303. Vasilică Radu Costin PSD
304. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
305. Vladu Iulian PDL
306. Vlase Petru Gabriel PSD
307. Vlădoiu Aurel PSD
308. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
309. Vulpescu Ioan PSD
310. Weber Mihai PSD
311. Zaharcu Neviser PSD
312. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
313. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
314. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 iulie 2019, 14:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro